Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jauna, pieredzējusi auklīte. 3dienām nedēļā. Rīgā.

tavakikaa

tavakikaa

Sveiki vecāki, tā nu ir sanācis, ka viena no manām rotaļu biedrenēm dodas bērnudārza gaitās, un meklēju jaunu auklējamo, lai aizpildītu tukšās dienas savā grafikā. Meklēju auklējamo nepilnai slodzei- trim reizēm nedēļā, no rīta līdz vakaram. Aktuālās dienas- Otrdiena, trešdiena un piektdiena.
Par mani- esmu jauna auklīte ar lielu pieredzi. Esmu auklējusi bērnus, sākot no 2 mēnešu vecuma. Grūtības nesagādā arī dvīņi un vairāki bērniņi uzreiz. Ātri izdodas atrast kopīgu valodu ar mazajiem. Noteikti iesim pastaigās,izzināsim apkārtējo pasauli, mācīsimies patstāvīgus darbiņus un nedarbiņus, dziedāsim, dejosim, skriesim un dauzīsimies. Darīsim visu, lai katra diena tiktu pavadīta smaidot un izbaudot.
Ir pašai savs auto, tāpēc izbraukāt nebūs problēma. Pašlaik atrodos Jaunmārupē, vēlāk Ķengaragā, tāpēc tuvāki rajoni būtu vēlami. Iespējamas arī rekomendācijas no citām ģimenēm, lai jaunās ģimenes jūtas drošāk. Gaidīšu jūsu vēstules. Uz drīzu tikšanos! Lai vieglāk, gaidīšu sms vai zvanus uz telefonu- 26171884

Vai jums ir rekomendacijas ?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18357535