Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zem mēles saites operācija

Reichela

Sveikas!

varbūt kāds stomotoloģijas institūtā taisījis lāzeroperāciju zem mēles saitei?

man dēlam 9 gadi ortodonts un audioligopēts saka,ka to vajah jo mēles saite ir oa īsu un mēle turot muti ciet nestāv pie augšlejàm un veidosies nepareiz sakodiens.

bet kaut kā man nav pārliecība,ka to vajag... nezinu kāpēc lielas,ka tas naudas pelnīšanas veids. Izmaksas nav mazas.

Bet varbūt kāda tieši var pastātīt savu pieredzi kā bija un vai palika labāk pēc operācijas?!

ortodonts un audioligopēts
kurš ordodonts tā saka? Stomatoloģijas institūta vai kāds cits?
Manas pilsētas vietējā daktere arī teica, ka jāgriež saitīte (ne zemmēles gan, bet starp augšējiem zobiem), aizbraucu uz SI vēl pēc viedokļa, tur teica, ka neko tādu nevajag, vismaz ne tagad.

Modra
Stomotoloģijas institūtā mums ir ortodons dikti labs Pēteris Sosārs nosūtija pie audiologopēts tā saka ka jāgriež

tad nu tagad pierakstījāmies pie ķirurga uz konsultāciju

bet vel pirms tam iesim vēlreiz pie ortodonta jo man nav skaidrs ko rā zemmēles plēve dara slikti jo runas problēmas mums nav.

Resnā Žurka

Šarlotes zobārstniecībs ķirurgs ar turienes ortodonta nosūtījumu ar šķērēm pārgrieza minūtes laikā. Tik vien kā vietējā anestēzija. Bez maksas. Ko tur vēl ar lāzeru ņemties?

pie audiologopēts tā saka ka jāgriež
nekādai audiologopēdei neticētu. Cik viņai gadu? Kādi 23. Pilnīgi noteikti ejoet vēl pie ordodonta.

Ja vajag labu konsultāciju, tad vēl var iet uzMiofunkcionālo klīniku pie kāda profesora.

http://www.neslimo.lv/medicinas-iestades/pirma-miofunkcionala-klinika

Resnā Žurka
ST institūtā piedāvāja ar lāzeri teica ka var arī ķirurģisko bet iesaka lāzeri

Papildināts 07.08.2017 15:59:

Modra
Noteikti vēl parunāšu ar ortodontu un ar ķirurgu jo man no sākums vajag lai pasaka kāpēc kaut kas ir jāgriež

ja ir pamatojums viss kārtība,bet ja tikai tāpēc,ka nav kā grāmatā tad nu sory nevajag

kādi bijuši iemeslu kāpēc citiem ir griezta zemmēles saite???

Papildināts 07.08.2017 16:01:

Resnā Žurka
Ari zemādas?

Man srāstija ka pēc tam 8 reizes dienā jātaisa vingrinājumi un 3 mēn jāiet reizi nedēla pie audiologopēda uz vingrinājumiem citadi viss atkal saaugs ka nevajag...katra vizīte 20 eur

Papildināts 07.08.2017 16:02:

Zemādas bija domāts Zemmēles

Nezinu, man SI logopēdi neiedveš uzticību. Jā, ļoti jau samācījušās, bet ļoti jaunam speciālistam neuzticos, jo viņam nav pieredzes, tikai teorija. Operācija mutes dobumā nav viegla, tomēr pampums, apgrūtināta ēšana, pamēģini pēc tam bērnu pie zobārsta dabūt, neies. Tāpēc es konsultētos vēlreiz.

Trīne

Pf! Naudu kāš. Muļķus meklē, kas atpirks līzingā paņemtos lāzersūdus. 9gv normālam bērnam saitīti mierīgi griež lokālā anestēzijā ar skalpelīti. Un neticu, ka mēles novietojums mutē spēj tik radikāli mainīt sakodienu. Ieradums turēt mēli lejā jau ir izveidojies. Neko diži tur nevat mainīt.

Nu man tas viedoklis pašai tik pat negatīvs kā Jūs rakstat. Tik no sākuma padomāju,ka es nervozā mātīte jo man viss tik slikti...

Sixpārnis

Ja bērnam nav runas problēmu, tad kam tas audio logopēds?

Manam bija runas problēma. Kāds teica griezt, tad SI, ka nevajag, galu gala 8 gados grieza tomēr. Vnk procedūra vietējā anestēzija.

Kam to lāzeru vajag?

Manai vecākajai meitai izcila dikcija, bet mēle knapi kustas. Ne vnm spēja mēli kustināt ietekme runu. Puikam savukārt, mēle kustas izcili, bet bija runas problēmas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18358397