Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zem mēles saites operācija

Reichela

Sixpārnis
Pie audiologopēda nosūtija ortodonts

es jau no tā neko nesaprotu teicu,ka jāiet jo ja mēle ne tur stāvot sakodiens būšot nepareizs

par lāzeri tāds bija tas nosūtījums ko iedeva nepiedāvāja neko citu un kur nu vēl valsts apmaksātu

Pie audiologopēda nosūtija ortodonts
man aizdomas, ka Sosārs sūta bieži, mums arī Sosārs sūtīja.

Modra
Nu tāpec jau domaju ka varbūt iestrādāta taciņa naudas pelnīšanai..

bet Sosārs ir labs ortodons dēlam dikti palīdzēja pie sakodiena.

bet Sosārs ir labs ortodons
jā, man arī viņš patīk, mēs gan braucam tikai konsultēties 1 gadā, neko nevajag darīt.

Modra
Mums divus gadus bija platīte tagad braucam ari tik atrādīties un gaidam kad iznāks visi zobi lai var redzēt vai ko vajadzēs

Abiem bērniem man saitītes operācijas veica Stomat.instit. dr.Lauskis, bet tās nebija lāzeroperācijas, bet "klasiskās", ar griešanu. Tas, ka jēga griezt ir tad, ja ar iegūto rezultātu strādā, t.i., veic specifiskus vingrinājumus, kas neļauj saaugt rētaudiem atkal pa vecam un vēl sliktāk, t.i., neelastīgāk, man šķiet diezgan skaidrs un tur nu nevajadzētu būt izbrīnam par to, ka pēc op vēl jāiet uz vingrinājumiem.

Man šķiet, ka vajag iet pie tāda ārsta, vienalga, vai tas ortodonts vai audiologopēds, kuram uzticies. Savādāk tam nav jēgas, ja vecāki paši bez speciālajām zināšanām tagad lems, vai bērnam vajag op vai nē, vajag vingrinājumus vai nē, tas ir absurds.

Sofija
Paldies par info mēs pie Lauska esam uz konsultāciju pierakstīti tikai pirms tam vēl sprunāšos ar savu ortodontu jo man pārliecība,ka vajag. Jo neviens nevar pateikt kas būs ja to nedarīs

maksis

Reichela
Jo neviens nevar pateikt kas būs ja to nedarīs
Mums ļoti labi izskaidroja tā pati audiologopēde konsultācijas laikā. Un, par spīti tam, ka problēmas manam puikam ir, nesūtīja arī uzreiz griezt. Lika mājās pildīt vingrinājumus, lai redzētu, varbūt tomēr var bez operācijas iztikt. Personīgi man dr.Līdaka atstāja ļoti zinoša speciālista iespaidu.

Дети, собаки, мужья - это все иногда так неудобно. А без них, любимых, так невозможно. ((c)К.М.)

maksis
Mēs arī pus gadi vingrinājām mēli,bet audiologopēde jau uz reiz teica,ka ar vingrināšanu var teikt nekad tā plēvīte neizstiepjās.

Jums kādas sūdzības kāpēc iesaka griezt?

es jau tim gribu saprast kas notiek,ja negriež un kāpēc citiem griež

jo man bērns nešlupst,visus vārdus izrunā pagaidām sakodienam viss labi.

Papildināts 09.08.2017 20:15:

Sory pa kļūdām no telefona ne tā saspaidījās burti

Charly

Manējai to saitīti apgrieza 3 dienas pēc dzimšanas. Bkus. Apskates laikā. Kā to var saukt par operāciju nezinu. Iegriež (man pat šķiet, ka ar šķērēm), uzsmērē jodu vai ziļonku un viss. Minūtes darbs. Pat neatceros, ka būtu bijusi anestēzija. Intereses pēc - cik maksā šī "operācija"?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18358397