Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zem mēles saites operācija

Reichela

Charly
Zīdaiņiem tas esot savādāk tā es sapratu.

es precizas izmaksas nezinu bet apmēram man pateica ar lāzeri ap 160 bez narkozes ar ap 300 pec tam 3 mēn reizi nedela audiologopeds(jāvingrina 8 reiz diena majas lai nesaaug atpakaļ un 1reiz ned pie audiologopēdes) 1 vizite 20 eur nu viss kopā daudz sanāk

Manai Šarlotē pārgrieza 7 vai 8 gados, nekādus vingrinājumus nelika veikt, nais. Nezināju, ka tas jādara. Nekādas jēgas pagaidām nav (bija šķirba starp priekšzobiem un palika pagaidām).

Lecamaukla
tavai ne zemmmēles tad grieza.

Modra
āaaa, skaidrs, neizlasīju tik smalki, jā, manai lūpas saiti

Lecamaukla
nu lūk, manam pusietim vietējā zobārste teica, ka jāgriež pielūpas saiti, aizbraucā pie Sosāra, tas pasmējās un teica, ka muļķības - tagad neko tā negriežot, kur nu vēl 7 gados. Tāpēc skatās, kā augs zobi. Bet Sosārs aizsūtīja pie tās logopēdes, viņa atkal par to zemmēles saiti. Tāpēc es saku - es neuzticos kāda viena speciālista ieteikumiem, obligāti prasu vēl citu viedokli. Mans naudas maks, mana bērna veselība - izvēlos es, nevis tā akli ticu, ko kāds pasaka.

Nav jau tā mēles saite nieres izņemšana, lai pie 5 profesoriem vestu, neskraidīšu 5 stundas uz Rīgu (turp atpakaļ) uz 5 min konsultāciju, turklāt problemātiski braukāt, jo bērns vēmējs transportā. Man pietika ar vietējo zobārstu, vietējo zobu ķirurgu un Šarlotes ortodonti, kura pieņem arī SI.

Bet tas, ka ārsti 99% pasmejas un kritizē savus amata brāļus, tā ir riebīga klasika.

Un maks necieta, pārgrieza bez maksas.

Resnā Žurka

Man vienam bērnam bija logopēdiska problēma, logopēds ieteica griezt. Aizvedu pie ortodonta uz Šarloti, tur uzreiz visu noformēja un pārgrieza. Mājās taisījām logo pēda dotos vingrinājumus. Izmaksas cik līdz Šarlotei tikt un bērnam saldējums balvā. Tā nav tik liela operācija, lai baigi iespringtu un par lāzeru maksātu. Ja bērnam ir kādi psihes traucējumi vai vienkārši izlaists, ka nevar krēslā savākt, tad gan jādomā, vai un ko darīt.

Man bija ērtāk vienreiz aizvest un izdarīt kā ņemties ar bezgalīgiem vingrinājumiem bez garantēta rezultāta. Pārējo vēlāk skolas logopēds perfekti atrisināja.

Manai arī šī problēma bija. Jau Stradiņos, tūlīt pēc dzimšanas, ārste skatījās un domāja, griezt vai negriezt. Izdomāja, ka tik ļoti netraucējot, ka jāgriež, es, protams, par to ļoti sapriecājos un tālāk jautājumā neiedziļinājos. Bet vajadzēja griezt. Pēc tam 5 gados logopēde pateica, ka jāgriež, traucēja izrunāt dažas skaņas. Aizvedām uz Bērnu zobārstniecību Stabu ielā toreiz, tagad "Šarlote", ortodonts apskatījās, uzrakstīja norīkojumu, taisnā ceļā aizgājām pie ķirurga un sagrieza - vietējā anestēzijā. Izmaksas par pakalpojumu - nulle. Nekādus papildus vingrinājumus nedeva, taisījām tos pašus, ko deva logopēde.

Peach

Reichela
Kādi jaunumi par šo tēmu? Dēlu (10 gadi) arī sūta uz šo lāzeroperāciju, esot jāveic pie konkrēta ārsta utt. Cik izmaksāja procedūra galu galā, ja veicāt? Mūsu gadījumā neapšaubu nepieciešamību pēc operacijas, bet neesmu droša vai tiešām dārgāka metode tiešām ir tik ļoti labāka un tās naudas vērta.

Mums puikam, 17 gadi, stomatoloģijas institūtā bez maksas ar lāzeri pārgrieza saiti starp zobiem un lūpu, jo var plēst smaganu, līdz ar to bojājāties zobi. Taisīja ar vietējo atsāpināšanai, jo rāva gudrības zobus un šo paķēra līdzi. Viss bija bez maksas, jo skaitās vēl bērns līdz 18 gadiem. Gaidījām kādus 2 mēnešus un arī tikai tāpēc, ka gribējām to darīt rudens brīvlaikā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18358397