Krievija

Drea_

Slēdza Drea_.

Sveikas, visas, kuras lasa šo ierakstu!

Izskatīju forumu krustu un šķērsu, līdzīgas tēmas neatrodot. Arī internetā pieejamā informācija par šo tēmu (vismaz latviešu valodā) ir skopa, lai neteiktu vairāk. Tāpēc izveidoju diskusiju, gadījumā, ja šo tēmu pamanīs kāds cilvēks, kuram šajā jautājumā ir pieredze vai zināšanas.

Lieta tāda, ka jau daudzus gadus domāju par darbu, dzīvošanu Krievijā, Zinu, zinu, ka izklausās savādi - kamēr citi sapņo par siltajām zemēm vai dodas peļņā uz Angliju un Īriju, te viena trakā grib uz Krieviju pārcelties. Paskaidrošu (jo tiešām nevēlos ar šo ierakstu izsaukt agresiju pret sevi, zinot, ka ir cilvēki, kuri uzskata, ka, piemēram, Busulis ir valsts nodevējs, jo atļaujas veidot karjeru pie okupantiem) - esmu cilvēks, kurš nelien politikā, jo tā man ir dziļi vienaldzīga. Ziņas neklausos, valsts nostāju politiskos jautājumus ne atbalstu, bet noliedzu. Tas, kas piesaista - pati valsts ar savu valodu, dabu, kultūru. Tā ir tāda neizskaidrojama sajūta, kura manī ir jau gadiem ilgi - vēlos tur būt, vēlos vismaz uzzināt kā ir tur dzīvot. Ja iedomas nesaskanēs ar realitāti, tad iesēdīšos vilcienā un prom, bet - gribas vismaz pamēģināt.

Ko gribu no jums? Varbūt kādai/-am ir pieredze šajā jautājumā? Jo vairāk lasu, jo garāks un grūtāk ejamāks šķiet ceļš, kurš sniegtu iespēju tikt pie oficiālas iespējas tur meklēt darbu. Lai pieprasītu darba vīzu, nepieciešams potenciālā darba devēja iesniegums. Tūrista vīza strādā maksimums 30 diennaktis. Nav jau valsts ar bezvīzu režīmu, diemžēl. Tātad, tas galvenais jautājums - vai tiešām viss ir tik bezcerīgi kā šobrīd šķiet? Tiešām nekādi parastajam mirstīgajam netikt pie iespējas meklēt laimi valstī, kura ir iekritusi sirdī?

paņem ne turisma vīzu, bet komercvīzu vai kaut kā tāa viņa saucās uz gadu.

komercvīza nedod tiesības strādāt, bet tikai apmeklēt šo valsti darījumos. Lai dabūtu komercvīzu ir nepieciešama tās puses firmas izziņa, ar ko sadarbosies.

Papildināts 11.08.2017 13:18:

man ar, dēļ mentalitātes, valodu barjeras, laikam vieglāk būtu manīt valsti uz RU, nevis kaut kādām citām ārzemēm bet tad man vajadzētu nodrošināt vismaz augstāku komforta līmeni nekā tas ir tagad.

Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится

nav vajadzīga firmas izziņa lai būtu komercvīza. Pašam bija 4 vai 5 gadus tā samaksā un viss. blandies pa krieviju, kamēr neapnīik. Pirmo reizi ilgāk tik taisās, a pēc tam vispaŗ nav problēmu. Būs laiks ko sarunāt, nokārtot, iepazīit utt

Paldies pr informāciju! Tagad vismaz zinu, ka viss nav tik nereāli, kā sākumā šķita!

man ar, dēļ mentalitātes, valodu barjeras, laikam vieglāk būtu manīt valsti uz RU, nevis kaut kādām citām ārzemēm

Jā, šis arī man atbilst. Pati esmu vēl gados jauns cilvēks - 25 gadi ar mazu astīti. Mani vienaudži visi kā viens perfekti runā angļu valodā, raujās uz valstīm, kurās runā angļu mēlē. Man, savukārt, tieši pretēji - mācījos skolā angļu valodu, bet tik un tā nevaru iemācīties. Kaut ko saprast saprotu, bet ar runāšanu ir ļoti, ļoti švaki. Krievu valodu gan saprotu perfekti, gan runāju ļoti labi. Arī krievu kultūra ir daudz tuvāka kā citu valstu. Varbūt, skatoties visas vecās krievu filmas un klausoties vecās, labās dziesmas, esmu savā prātā uzbūrusi skaistu pasaku par konkrēto valsti, taču - kamēr nepamēģināšu, zinu, ka mierā būs grūti likties. Vismaz jāredz tā zeme savām acīm, lai justu vai tas ir man. Esmu bijusi Anglijā un uzreiz sajūtu līmenī jutu, ka nav mana valsts un mentalitāte arī cita.

kaads, nu ja tev tā bija, tad tas nenozīmē, kā tā arī jābūt.

Papildināts 12.08.2017 13:20:

nevaru ielikt linku, bet visa info ir IFSLatvia com mājas lapā.

Papildināts 12.08.2017 13:21:

Vienreizējas, divreizējas vai daudzkārtējas darījuma vīzas saņemšanai nepieciešams iesniegt šādus dokumentus:

Ielūgumu iebraukšanai Krievijas Federācijā, izsniegtu Krievijas Iekšlietu ministrijas Galvenās migrācijas lietu pārvaldes Teritoriālaja orgānā vai
Krievijas Ārlietu ministrijas lēmumu par vīzas izsniegšanu, vai
rakstisku lūgumu no Krievijas pieņemošās organizācijas;

Derīgu valsts pasi, kurā ir vismaz 2 tīras lappuses, kas ir paredzētas vīzām, tās derīguma termiņš nedrīkst beigties agrāk kā 6 mēnešus pēc vīzas derīguma termiņa beigām;

Aizpildītu pieteikuma anketu interneta vietnē visa.kdmid.ru, izdrukātu un personīgi parakstītu;
(Anketas beigās Jums jānorāda vīzu centrs, kurā plānojat iesniegt savus dokumentus)

Krāsainu fotogrāfiju 3.5x4.5 cm ar skaidru sejas attēlu pretskatā uz balta fona, bez brillēm ar tonētiem stikliem un bez galvassegas ( izņemot tos pilsoņus, kuri to nacionālās vai reliģiskās piederības dēļ ar galvassegu attēloti pases fotogrāfijā);

Ceļojuma apdrošināšanas polise, kas derīga Krievijas Federācijas teritorijā visu vīzas derīguma termiņu, izņemot gadījumos, kas balstīti uz savstarpīguma principa.

Uzmanību! Konsulam ir visas tiesības pieprasīt papildus dokumentus vīzas noformēšanai: ielūguma oriģinālu, iepriekšējo braucienu Krievijas Federācijā dokumentālu apstiprinājumu.

Konsulāro nodevu un servisa iemaksu var veikt tieši vīzu centrā.

Pievērsiet uzmanību! Ja Jūs neesat Latvijas valsts pilsonis, papildus nepieciešams iesniegt:

Pastāvīgā uzturēšanās atļauja Latvijā ar termiņu vairāk par 90 dienām sekojošo valstu pilsoņiem: Albānija, Bahreina, Venecuēla, Haiti, Ēģipte, Īrija, Lesoto, Lībija, Maķedonija, Mali, Jaunzēlande, Apvienotie Arābu Emirāti, Omāna, Korejas Republika, Saūda Arābija, Apvienotā Lielbritānijas Karaliste un Ziemeļīrija, Sjerraleone, Ekvatoriālā Gvineja, Dienvidāfrikas Republika, Japāna.
Atkarībā no valsts likumdošanas dokumentāls apliecinājums pastāvīgās uzturēšanās atļaujai Latvijā vairāk par 90 dienām var būt mācību vai darba vīza, darba atļauja, uzturēšanās atļauja utt.

Pastāvīgās uzturēšanās atļauja Latvijā vai cits analogs dokuments sekojošo valstu pilsoņiem: Alžīrija, Angola, Afganistāna, Bangladeša, Vjetnama, Grūzija, Indija, Irāka, Irāna, Ķīna, KTDR, Nepāla, Nigērija, Pakistāna, Ruanda, Sīrija, Somālija, Čada, Šrilanka, Etiopija.

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится

aardillaa : kaads, nu ja tev tā bija, tad tas nenozīmē, kā tā arī jābūt
Neej vēstniecībā taisīt vīzu, bet uz kādu no kantoriem, kuriem tas ir maizes darbs.

Samael

Drea_
Krievu valodu gan saprotu perfekti, gan runāju ļoti labi. Arī krievu kultūra ir daudz tuvāka kā citu valstu. Varbūt, skatoties visas vecās krievu filmas un klausoties vecās, labās dziesmas, esmu savā prātā uzbūrusi skaistu pasaku par konkrēto valsti

Identiski. Arī mēdzu skatīties vecās dziesmas,filmu fragmentus youtubē un nostalģoties, bet paskaties vien, ko tur paši krievi raksta komentāros zem šīm dziesmām un filmām: a la tas, kas bija, tā vairs sen nav un nebūs, tagad valsts pārvērtusies par nezin'ko, šie laiki vairs nekad neatgriezīsies, eh, cik labi bija toreiz, cik agrāk cilvēki bija dvēseliskāki, visa dzīve savādāka utt. Es domāju, ka mūsdienu Krievija smagi atšķiras no tās vecajās filmās un dziesmās. Lai gan - neizmēģināsi, neuzzināsi! Lai veicas.

Paraugies uz to veco sievieti pāri ielai.Tu nekad nebūsi tāda. Tu nekad nekļūsi veca,un tu nekad nemirsi.

domāju, ka mūsdienu Krievija smagi atšķiras no tās vecajās filmās un dziesmās.
Domāju, ka reālā dzīve arī tajos laikos atšķīrās no tās, ko rādīja filmās un dziesmās. Tas attiecas ne tikai uz krievu filmām vien, arī padomju Latvijas laikā uzņemtās kinofilmas ir tādas... pat ne īsti melīgas, nē, drīzāk vienpusīgas. Rāda vienu dzīves šķautni, bet aiz kadra paliek daudz būtiskākas lietas. Ja kaut kad nākotnes pētnieki mēģinātu restaurēt, kāda bija dzīve XX gadsimta sešdesmitajos, septiņdesmitajos vai astoņdesmitajos gados, viņi pēc šīm filmām to nevarētu.

Sanāca offtopiks.

kads, tev tas kantoris arī vīzu pasē ielīmē? un tas papīrītis vajadzīgs arī Krievijas teritorijā, ja tiec virsū migrācijas dienestam. viņiem ir tiesības prasīt apliecinājumu tavai komercdarbibai viņu teritorijā.

Papildināts 20.08.2017 19:45:

karoč, pie vīzas tikt var ātri. tikpat ātri var arī tikt deportētam. kā paveicas. ja grib strādāt, tad vajag uzreiz meklēt iespējas un formēt darba vīzu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18358547