Krievija

Drea_

Slēdza Drea_.

Arī tūristiem vajadzīgs ielūgums no uzņemošās puses, kauč viesnīcas papīrs, ka tāds un tāds viņiem ieradīsies, bet tās tūrisma firmas tāpat visu noformē caur saviem kantoriem un vēl piedāvā reģistrācijas iespēju, ja paliek Krievijā ilgāk par trim darbdienām. Var jau būt, ka viņi kaut ko piemeklē arī komercvīzas gadījumā, bet nu nezinu, kaut kā šaubīgi. Labāk atrast darbu vēl esot šeit un tad caur darba devēju kārtot, var mēģināt kādās latviešu firmās, to tur diezgan daudz. Bet nu jārēķinās ar baiso birokrātiju tur uz vietas, lai dabūtu darba un uzturēšanās atļauju. Padomju un arī mūsdienu filmu romantika visticamāk gan izpaliks, bet pēc padzīvošanas Krievijā saproti, cik pie mums viss ir labi, ļaudis laipni, autvadītāji korekti, ierēdņi pretimnākoši un politiķi godīgi. Salīdzinājumā.


aardillaa :

kads, tev tas kantoris arī vīzu pasē ielīmē?

Nodod pasi un pēc cik tur dienām, tev pasi atdod ar ielīmētu krievijas vīzu. Pirmo reizi proces ilgāks, nākamos gadus tas process jau ātrāks. Var nopirkt krievijas apdrošināšanu pie viņiem gan auto gan sev no kaut kāda krievijas kantora. Bet mūsu apdrošināšanas kompanijās tas pasākums ir drusku lētāks. Nekad nav bijušās problēmas uz robežas. Vairāk drāž par nepareizu dokumentu aizpildi šķersojot robežu.

Moskva, jāpiekrīt! mums viens pazīstams čoms, kad šim otrā jaunība iestājās, pārdeva LV tikko izbūvēto māju, nolikvidēja biznesu, pameta sievu un aizbrauca uz nīsto RU, kuru agrāk neieredzēja. cik var saprast i love i idille nebija ilga, tagad atkal vairāk pa LV, tomēr tur nevar sasniegt to labklājības līmeni, kas bija šeit, ja tik nesēž uz bagātās jaunās sievas kakla


Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится

Es arī uz Krieviju braukāju tā kā raksta kaads, caur vīzu kantori. Tas ir mazliet dārgāk, bet daudz vienkāršāk. Ļaunākais ir tikt izraidītai. Nu labi ...

Tomēr, ja visa informācija par Krieviju balstās uz filmām un pasakām, vilšanās būs milzīga. Tur ir citi (zemāki) dzīves standarti praktiski visos jautājumos, ja neesi biezā vai zvaigzne, Eiropas standarti nebūs. Apgalvot, ka par politiku neinteresējies un domāt, ka tevi tas neietekmēs, ir naivi, jo likumdošana ietekmē katru soli (arī Latvijā, tik tu esi pieradusi). Kad tev sados kaimiņš pa muti dēļ tā, ka aizrādīsi, ka viņa suns kakā uz tava paklājiņa, bet vainīga būsi tu, jo viņam radi policijā, draugi tiesā, tad ātri sapratīsi, kāpēc ir vērts gribēt Eiropas politiku tur. Sāc ar dzīves vietas dabūšanu kādā no lielpilsētām, ja spēsi izturēt šo pārbaudījumu, varbūt spēsi arī citus. Tā jau krievu mentalitāte mums saprotama, valoda arī.


Kārumnieks


kads, tev tas kantoris arī vīzu pasē ielīmē?

krievu pusei tavi papīri interesē, ne pati personīgi. kantoris vnk izdara darbu kas jādara un jāstaigā būtu pašai.

Kaimiņi bija aizbraukuši un strādāja Krievijā, Maskavā vairākus gadus. Cik runāju, tad vīzu kārtoja tā firma, kura nodrošināja ar darbu. Darbs celtniecībā. Atsauksmes no viņiem tik labākās, bet projekts beidzās.

ecuador
krievu pusei tavi papīri interesē, ne pati personīgi
kā to saprast? nez kāpēc vienmēr tieku iztaujāta vairāk, nekā vajadzētu..


Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится

pamaini izskatu

kaads
domā, ka tur tā vaina, pārāk krimināls?


Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится


Es dzīvoju Maskavā 3 gadus un strādāju lielā starptautiskā uzņēmumā, kurā līdz tam biju strādājusi Latvijā. Uzņēmums bija pasaule pasaulē, pat sava ēdnīca bija, sporta zāle ut.t.. Tā kā ar masām spiedos kopā tikai metro.

Krievijas laiks bija interesants, bet tieši tā, kā te daži raksta - atgriezos Latvijā un sapratu, cik te viss ir brīnišķīgi sakārots un mierīgs. Maskava ir stress, kaut vai no tā, ka milzīga pilsēta. Jaunam cilvēkam forši, ja zini, ko gribi sasniegt. Ka tas būs labs ieraksts Tavā CV, būs kontakti. es izgāju uz kultūras apmeklējumiem - visus teātrus, operas, baletus, klasiskos koncertus ņēmu pēc kārtas, jo cenas bija nelielas. Ceļojām pa Maskavas apkārtni, Zolotoje Kaļco un t.t.

Tomēr tad nonācu slimnīcā, negaidīti. Un lai gan man bija ļoti dārga apdrošināšana, Centrālā slimnīca bija šausmas, kā cietums. Vīru klāt nelaida. Pacients kā gaļas blāķis. Dakteri un māsas nikni. Tad sapratu, ka ilgi tur vairs nepalikšu. Bet joprojām man jāsaka, ka viens no maniem visspilgtākajiem mākslas iespaidiem bija klausīties Chaikovska 1. klavierkonceru Konservatorijas zālē, Valsts simfoniskā orķestra izpildījumā (tas ir lielākais Krievijs orķestris, skaņa bija neatkārtojama), biļetes cena bija daži dolāri, pārvēršot no rubļiem. Vēl bija izdevība satikties ar vairākām Krievijs kultūras slavenībām, cilvēkiem no kino ekrāna. Arī tas bija neaizmirstami, un vienkāršo krievu cilvēku sirsnība. Tagad gan 10 gadi ir pagājuši no tā laika. Noteikti viss mainījies.

Darba atļauju nokārtot bija viegli, pati neko nedarīju, visu uzņēmums.

Ja ļoti gribas un uz dažiem gadiem - tad var.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18358547