Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ļoti labi un kvalitatīvi jaunie projekti

Krischa

Vēlos dzirdēt atsauksmes. Interesē ap Rīgu, lidz 35 km rādiusā aptuveni. Kuri ir tie projekti, kuros ir reāli labi dzīvokļi, kvalitatīvi būvētas mājas utt. Paldies.

hamster

Krischa
Mana māte dzīvo "Jaunbiķeros", kvalitatīvi būvēts ar labu skaņas izolāciju. Principā visam ko būvēja "Merks" ir laba kvalitāte.

Māsai dzīvoklis "Dzimta sēta 5",tur gan kvalitāte klibo.

hamster
Jaunbiķeri vienmēr ļoti patikuši tīri vizuāli un estētiski (mājās gan iekšā neemsu bijis), ļoti labi izskatās tajā vietā, labs iekārtojums + patīk, ka tās nav deviņstāvnieces, bet gan zemāka apbūve.

Tik viena problēma - dzīvokļi tur ir jau tīri labas mājas cenā - zem 150k neko neredzu (ne ss.lv, ne pie nekustāmā īpašuma kompānijām).

Piekrītu.par stāviem. Bet man arī svarīgi, lai ir pazemes autostāvvieta. Jo mūsu klimatā turēt auto ārā negribas. Gaidu vēl kādas atsauksmes. Kas dzirdams par Baltezeru, Ādaži, garkalne, pinki, babite...

hamster

JanisB
Krischa

Pazemes stāvvietas tur ir zem katrās mājās. Mamma savu vietu īzīre kaimiņam . Tas vietas kas ir ārā ir diezgan šauras.Ar stāvvietu dzīvokļa cena uzreiz aiziet kosmosā.

TrakaAnna

Krischa
Baltezeru, Ādaži, garkalne, pinki, babite...
Pārsvarā štrunti.

Jaunbiķeros kā reiz ir pazemes stāvvietas.

Var vēl paskatīties YIT realizētos projektus. Arī nav slikta kvalitāte.

Pēdējās izmaiņas: TrakaAnna, 07.09.2017 12:07.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Aurora park Liepājas iela? Gaidu vēl. Varbūt vēl kādu info par labiem dvīņu māju ciematiem?

TrakaAnna

Krischa
Galīgi vienalga - kur dzīvot?

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Skatos dažādus variantus, pagaidām nav obligāti viena vieta un viena izvēle.

Papildināts 07.09.2017 13:15:

Ja būtu vienalga kur dzīvot, nopirktu hruscovka kaut kur maskachka

Krischa
Mazliet offtopikā, bet runājot par vietas izvēli un vienaldzību, mani vienmēr pārsteidz, ka cilvēki pērk dzīvokļus jaunajā projektā, kas ir iebūvēts esoša guļamrajona iekšpagalmā iznīcinot cik nu nedaudz tā zaļā zona bija starp pelēkajiem blokiem...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360029