Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar dekrēta sākumu gribu pārcelties uz Vāciju...

komatinjsh

komatinjsh

Sveikas!

Interesē kā sanāk ar dekrēta naudām, novembrī sākas dekrēts, tā kā ir doma pārvākties uz Vāciju, interesē kā būs ar pabalstiem. Vācija neesmu strādājusi, tikkai LV, cik noprotu no Vācijas man pienāksies tikkai 192 euro mēnesi bērna pabalsts,jo gribu bērnu dzemdēt tur, kā tiks aprēķināta man dekrēta nauda no darba? Gaidīšu atbildes. ☺️


astora

nedomaju, ka Tev kaut kas pienakas, iznjemot tikai berna pabalstu. Vacija ir pienjemusi jaunus likumus, kas nozime, ka Tev Vacija ir jabut vismaz 5 gadus, lai Tev butu vispar kadas iespejas vairak ko sanjemt. vel vari pretendetu uz bernudarzu. bet ja godigi- vai Tev ir partneris jeb ka doma savu dzivi nodrosinat? tad jau protams ir citadak. tada aizbrauksana, lai sanjemtu pabalstu, vairs neies tik viegli cauri.


tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.

Dekrēta pabalsts būtu jāpieprasa valstī, kur bijāt pēdējo reizi nodarbināta. Ja vēlaties dzemdēt Vācijā, tad vispirms būtu jānokārto jautājums par veselības apdrošināšanu - vai nu Jūsu dzīvesbiedrs Jūs pārņem savā veselības apdrošināšanā vai arī, ja neesat precējusies, tad ieteiktu vērsties Nacionālajā veselības dienestā, lai nokārtotu S veidlapu. Manā veselības apdrošināšanas kasē ģimenes veselības aprūpi nodrošina tikai precētiem pāriem. Bērniem protams var izvēlēties pie kura no vecākiem reģistrēt.

astora

ja nestrada, vari pati maksat, ja nemaldos, tad 120 eiro par menesi videji, ar bernu nezinasu cik daudz. vel paliek, ja partneris ir vai ari maksa darba devejs, cik saprotu tad sis nav tas gadijums.


tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.

Manā gadījumā veselības apdrošināšana mēnesī būtu izmaksājusi 165Eur, NRW, pirms 2 gadiem.

Neatliekamā palīdzība protams bez maksas, bet ieteikums ar EVAK karti nodrošināties.

BurkĀ. Hiacinte

Sapīpējusies vai??


Красивые люди тоже срут.
Ф. Раневская

O, Vācija un pabalsti ; ). Boši vispirms liks uzrakstīt, kur esi strādājusi un apskatīsies, cik par tevi saņēmusi DE un jamās krankenkasses utml. Teorētiski boši drīkst nedot Tev vispār ne centa, kamēr nenodzīvo tur 183 dienas pēc kārtas!

astora

justrelax
ar 183 dienam ir par maz. pieci gadi un punkts. Vacija vairs uz sesi menesi neielaizas. te ir likumi kljuvusi stingraki.


tikai milestiba ir muziga ,par mieru un par milestibu, par muzibu.

Viņa tak domā ka atbrauks un...tūlīt maksās kaut ko. Uzreiz.

Diezgan nesen kindergeld ( ne dekrētam ) skatījās lai cilvēks vismaz to pusgadu dzīvotu Vācijā. Tagad skrūves piegriezuši vairāk?


Tak cilvēkam bez ienākumiem neviens nemaz dzīvokli neizīrēs. Un dzemdības Vācijā arī nav par velti, to prieku standarta situācijā apmaksā apdrošināšana. Un tā nav lēta. Ja nu vienīgi, kā te jau minēja, vīrs (un nevis draugs, puisis, kas tur vēl ne) jau ir uz vietas un ir apdrošināts. Tad var kārtot ģimenes apdrošināšanu. Bet tad nebūtu šādi jautājumi forumā, domājams.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360631