Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar dekrēta sākumu gribu pārcelties uz Vāciju...

komatinjsh

Nedrīkst? Tad paprasa lielu drošības naudu.

Taisnība, tādēļ daudzi negrib ar bērniem īrniekus + dzīvniekus daudzi arī negrib.

Nauda viņus interesē ļoti! Īpaši tiem, kam kådas mēbeles iekšā.

Tas, ka īrnieks šodien strādā kaut aviokompānijā, nekādi negarantē, ka viņu nesamazinās ! Un pie bezdarba pabalstiem tik ātri arī netiek, ja tevi nooptimizē vai atlaiž. Tos pabalstus momentā nepiešķir pat vāciešiem, kuri tur 20 gadus strādā. Vispirms jāreğistrējas, tad vēl papīrus prasa un bankas konta bilanci utml. Nedod Vācija ātri tos pabalstus.

Papildināts 18.10.2017 19:19:

Rekur, piemēram ; -

hamburg.craigslist.de

Var iečekot cenas, kontakti tur arī pie sludinājumiem.

Nesagrābstos es anonīmos forumos, ir daudz expats resursu. Tāpat vienotru zinu, kas sen dzīvo DE. Dziļi prašņājis es gan neesmu, man nav plānu doties tur dzīvot. Ja brauktu, tad uz SE, DK vai U.K.

Papildināts 18.10.2017 19:24:

O un lai draugs ielaistu sevis īrētajā miteklī draudzeni - vajadzēs atļauju no saimnieka vai viņa pilnvarotā. Un ar bērnu vēl mazāk šanses...

Un de, piemēram, vāciešu un angļu forumi noteikti ir " slikts info avots ", bet " cālis " visperfektākais par Vāciju.


skaa

justrelax
Bidz taču liet ūdeni. Ne tu zini par pabalstiem, ne tu zini par dzīvokļu īri. Un craigslist, kā uzticamu resursu izdomāt vispār, ir totāla muļķība. Nedzīvo tu Vācija un nezini. Tu tikai tunā 'viena tante teica" līmenī bez reālas sajēgas.

Da labi, peraties pašas savā sulā un esat mani uzvarējušas. Varat norīt savu " foruma uzvaras garšu " un aizvērties. Es nelasīšu ārvalstu tēmas, varat nomierināties.

☆Tām, kuras patiešām ir spējīgas pārvākties, nebūs sveši ārzemnieku lietotie forumi priekš DE (vairākos lietotājiem ir FB un LinkedIn linki + kontakti), kā arī vācu lapas. Vācijas iestāžu lapas arī ir atrodamas.

Tie ir uzziņas avoti. Nevis ļoti zemas šķiras anonīmi forumeļi.

Papildināts 18.10.2017 21:36:

Otrkārt ; cilvēkam, kurš ir spējīgs normāli dzīvot Vācijā LV forumi šiem jautājumiem ir ....tukša vieta. Respektīvi nav nepieciešami.

skaa

justrelax
Jā, ekspatu forumi nu nemaz nav anonīmi, vai ne? Kuru tu te centies pārliecināt? Nevajaga uzskatīt sevi par tik īpašu. Lielākā daļa cilvēku, kas taisās pārcelties uz citu valsti, jo īpaši vēl ar tādu birokrātiju, kā DE, nelasa vien cāli, bet arī citus avotus. Un neviens tevi te nemēģina uzvarēt. Vienkārši ir stulbums, ka tādi, kā tu, kas reāli nezina lietas, nāk te un pūderē cilvēkiem smadzenes stāstot visādus brīnumus!


Sixpārnis

justrelax
Tev nudien visi nav mājās.

Sludin;ajumu skaits nenozīmē neko. Parsti uz 1 mājokli ir vismaz 3-4 gribētāji, no kuriem neizvēlas nevienu, jo saimnieks meklē ko citu. Sludinājums nonāk atkārtoti portālā.

Ja būtu kaut reizi meklējis to dzīvokli, tad nerunātu šādas aplamības.
Citi forumi? Nu palasi FB, salasīsies vēl lielākas muļķības kā te.

Es meklēju dzīvokļus darbiniekiem ir pa 2-3 mēnešiem. Rezultātā firma īrē vairākus mājokļus, kur tos darbiniekus pagaidām izmitināt, lai pēcāk viņiem atrastu dzīvesvietas. Jo bieži vien tā mājokļa meklēšana ilgst mēnešiem . Pēc bēgļu ienākšanas izīrētaji vispār baidās sasieties ar ārzemniekiem, vienalga, vai tas latvietis, polis vai čehs. Nemaz nerunā, kolīdz padzird, ka nav vācietis ar stāžu.
Minhenes forumi pilni ar sludinājumiem - lūdzu, lūdzu, vajag dzīvokli.

Ja tēmas uzsācējai draugs dzīvo 7 gadus DE, tad viņam nebūtu jābūt problēmai pašam orientēties un kādu mājokli atrast tur, kur šobrīd mitinās.

Paziņas tautieši tepat apkārtnē, dzivodami DE 5+ gadus nevar atrast nākošo mājokli, jo esošais neapmierina.
Protams, jautājums ir arī par cenu, kura bieži vien pārsniedz jau 1 strādājošā algu.

Papildināts 18.10.2017 22:11:

justrelax
Tad paprasa lielu drošības naudu.
Drošības naudas apmēru aŗi nosaka likums Sāc nu lasīt likumus labāk vāciski, vismaz nerunāsi muļķibas.

Man gan būtu vienalga, ko te raksti, ja vien šitādas aplamības cilvēki pēcāk neņemtu par pilnu. Bet ja dživo ar uzskatu, ka cilvēkam, kurš ir spējīgs normāli dzīvot Vācijā LV forumi šiem jautājumiem ir ....tukša vieta. Respektīvi nav nepieciešami., tad, lūdzu, beidz piesārņot ēteru ar tām dumjībām, ko mēģini kādam te ieskaidrot.

Par ko tad es pūderēju? Par to, ka no LV aizejot BKA, DE nemaksātu BKA? Par to, ka pie pabalstiem tik ātri netikt?

Un jā, craigslists postiem ir kontakti, vismaz meils. Nevis klukstu čatiņš.

Man nav vajadzības nevienu te pārliecināt. Esiet VISU jautājumu ekspertes un gudrinieces, ja Jums tā patīk.

¦ LV forumi tiem, kas spēj pārvākties, nav vajadzīgi. Nebūs vajadzīgi. ¦ LV forumi ir vajadzīgi to " vecajam krējumam " ; kur ' uzvarēt ' un 'paspīdēt' ¦ Spīdiet spoži!

Sixpārnis

pie bezdarba pabalstiem tik ātri arī netiek, ja tevi nooptimizē vai atlaiž. Tos pabalstus momentā nepiešķir pat vāciešiem
Ej nu! Pabalstu saņem uzreiz nākamā mēnesī, ja atlaiž darba devējs.

Ja aizej pats, tad 3 mēnešus neko nesaņemsi, bet piestaigāsi uz bezdarbniekiem, kur tevi dzenās meklēt darbu. Pēc 3 mēnešiem dzenāšanas būsi priecīgs, ka turp vairs nav jāiet (ir bijuši gudrinieki, kuri izdomā ka varēs kādu laiku pabalstu saņemt, lai nav jāstrādā).
Nekāda laimes valsts nav gan, ja grib pabalstus.
Bezdarba laiks ir darbs - darba meklēšanai.
Laba lieta, ko var izdarīt tajā laikā - pārkvalificēties. Bet būs kā uz skolu jāstaigā - katru dienu un obligāti. Ja esi gatavs mācīties, tad bezdarbnieki atbalstīs, maksās naudiņu, ceļa izdevumus, skolas naudu.

Papildināts 18.10.2017 22:20:

justrelax
LV forumi tiem, kas spēj pārvākties, nav vajadzīgi.
Aga, un tad atbrauc un sēž zem egles, jo nav sagatavojušies tādai birokrātijai, par ko te vecās klukstes atspērušās informē un informē
Bet nu ko nu mēs te zinam, pašas pārbraukušas, pa 10+ gadi nodzīvojušas.
Tie jaunie braucēji paši gudri. Ir, ir redzēti un satikti

Tak par pabalstu kārtību var jau esot LV atrast, izprintēt un iztulkot + apdomāt.

Pabalstu nākamā mēnesī dos arī tiem, kas DE tikai 6 mēn nostrādājuśi?

Un nesaki ka īrēšanas iespējas būs vienādas cilvēkam ar 100EUR makā UN cilvēkam, kurš uz DE atbrauc ar 15000 kontā. Nebūs vienādas.

Kāpēc zem egles? Meži tiek monitorēti. Ir hosteļi, samaksā nedēļu uz priekšu un gaidi, kamēr pienāks buss uz roğinu!

Jeb LV forumu core funkcija ir " nebrauciet uz DE, nebūs kur dzīvot " . Ļoti pamanāma funkcija.

Sixpārnis

Ir hosteļi, samaksā nedēļu uz priekšu un gaidi, kamēr pienāks buss uz roğinu!
A Tu zini, cik tas hostelis nedēļai maksā?

Brauciet uz DE. Nudien brauciet! Bet saprotiet to lietu kārtību, kas ir dikti, dikti atšķirīga no LV.
Padzīvojiet sākumā hostelī, pie draugiem, paziņām, lēnām atrodiet nākošo mājokli. Krājiet vēsturi ka jums ir darbs, nauda kontā, ka esat uzticams darbinieks un ilgtermiņa īrnieks.
Kārtojiet bērnu pabalstus, apdrošināšanas, bet saprotiet, ka DE birokrātijas dēļ tas ilgs 3-6-9 mēnešus.

Papildināts 18.10.2017 22:43:

Jeb LV forumu core funkcija ir " nebrauciet uz DE, nebūs kur dzīvot " . Ļoti pamanāma funkcija.
katrs izlasa to, ko grib izlasīt. Respektīvi, postē to, kas viņa galvā darās. Citi par to domu nespēj atbildēt, jo nav to ne rakstījuši, ne padomājuši.

Papildināts 18.10.2017 22:46:

Par to pašu precēšanos. Latviešiem ap 30 ir mode neprecēties, jo to nevajag. Brauc uz DE, saskaras ar to, ko nozīmē būt neprecētiem, ka visi precēto labumi iet gar degunu, un ātri vien aizbrauc uz LV apprecēties.
Brauc nākamie, stāsti to, bet tak netic! Pašiem gribas izmēģināt.

Tēmas autorei jau tas pats. Varam te raks'tit, cik gribam, ka vajag precēties. Gan jau draugs zin tos labumus, jo saņemtu tos visus šos 7 gadus (naudas izteiksmē tie būtu ~+500.eur menesī IIN nodokļa un Kindergeld veidā), bet kaut kāpēc jau tās lietas nesakārto vis. Nu ka nevajag cilvēkam, nav jau spiesta lieta. Bet autore jau gaida nākamo...


Tak var uzzvanīt un apvaicāties cenu. Ja jau uz Vāciju grib braukt un nav gluži english job, tad vāciski jau būtu jāmāk paprasīt .

Paziņa pirms pāris gadiem pārvācās uz Hamburgu. Darbs starptautiskā lielfirmā. No 5 saimniekiem 3 atteica jo bērns 5 g.v. Dzīvokli dabūja, tiesa saimnieks saņēma 5 mēn īres naudu uz priekšu ( laikam daļu formēja kā drošības naudu, hvz ). Kindergeld, ja pareizi atceros, dabūja pēc 7 mēn. Te gan autore sacerējusies ka dos BKA!!!no LV stāža !!!

Labi ka vismaz piekrītat, ka pie pabalstiem ātri netikt!

Papildināts 18.10.2017 22:54:

Mjā, un tas ka neprec, tiešām ir neizdevīgi...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360631