Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ar dekrēta sākumu gribu pārcelties uz Vāciju...

komatinjsh

lindabitena

justrelax
cälenes sez ari tavos nosauktajos izzinu avotos un neko jaunu un citu vinas tur neuzrakstis. Pirms stridetos piedzivotu un izdzivotu visu, rozaini jau viss izklausas, bet diemzel nav viss tik rozaini, uz vienu dzivokli vien stav rinda 10 un vairak cilveku, saimnieks izvelesies vinam piemerotako un neviss to, kurs samaksas uz prieksu pa gadu, bet kuram izskatas stabili ienakumi, tirs kartigs, kadu dzivesveidu piekopj. Un bla bla bla.

Krista Bella un Miks un Šarlote un Violeta

Es jau visu laiku rakstu ; nebūs ātri nekādi (!) pabalsti. Tā ka nemanu sevi sakām ka " būs forši " ; reku dzīvu piemēru minēju ; Kindergeld sāka dot 7 ajā mēnesī esot DE. Toč nav " rožu dārzs ". Dzīvokli viņam izīrēja, jā, nav viņš apkopējs vai sekretāre. Tiesa no 5 saimniekiem 3 gribējuši tikai bez bērniem! Secinu ka ar bērniem grūtāk dabūt mitekli, DDD.

lindabitena

Agrak vareja sanemt 300 euro ik menesi nestradajosas maminas Elterngeld, kä tas irczagad nav ne jausmas.

Kindergeld nav pabalsts, bet nodoklu atvieglojums. Iebraucejiem to pieskir tik stardajosiem, pasnodarbinatajiem ari to vairs nepieskir, ir javeic vismaz pirmas iemaksas nodoklu kase, tas ir pec gada.

Bet pieprasot to un ilgu laiku gaidot, to sanem par visiem 7 un vairak menesiem no pieteikuma briza.

Sixpārnis

pasnodarbinatajiem ari to vairs nepieskir, ir javeic vismaz pirmas iemaksas nodoklu kase, tas ir pec gada.
Neesmu gan tādu dzirdējusi.

Tas, ka DE mēģina atteikt visādiem iebraucējiem, tas gan tiesa.
Bet nu likumus pašiem tomēr jālasa.

Un tas, ka KG pēc 7 mēnešiem - nu un? Saņem uzreiz 7x192.eur. Ta nauda jau nepazūd nekur.

Bet DE noteikti nav pabalstu paradīze. Ja uz to cer, tad nevajag gan šurp braukt.

lindabitena

justrelax
Jä grütäk, jo katram bernam ir jabut savai, ipasi ja berni ir preteja dzimuma. Berni taisa bardaku. Aptauko sienas un uzbriedina ar izlietu dzeramo dargo laminatu vai parketu. Täpec!

Sixpārnis

lindabitena
Iebraucejiem to pieskir tik stardajosiem, pasnodarbinatajiem ari to vairs nepieskir, ir javeic vismaz pirmas iemaksas nodoklu kase, tas ir pec gada.
ielīdu apskatīties, 2010. gada regula joprojām spēkā Nekas tur nav mainījies.
Protams, ka 1 vecākam jābūt nodarbinātam DE, lai uz KG pretendētu.

lindabitena

Sixpārnis
Tas vairak attiecas uz eu bürgeriem, lai nav tä kä to medza piekopt tuvuma dzivojosie poli, nokartoja pasnodarbinatibu, sanema Kindergeld un nodoklos neko nemaksaja, pat nekadas sozialas iemaksas un tad taisa gewerbi ciet, bet Kindergeld turpinaja sanemt. Als Angestellte Kindergeld ir vieglak nokartot neka tiko iebraukusam pasnodarbinatajam.

Sixpārnis

lindabitena
Nu par to, ka viņi velk procesu garumā, vai tiešām ir nodarbināts, vai tiešām te dživo un strādā - par to jā, ticu. Kaut likumīga pamata tam nav.
Ta dokumenti pazuduši, ta kāds trūkst, ta nerunā vāciski - arī problemātiski ko saprast utt.

lindabitena

Sixpārnis
Es nebiju domajusi ka nepieski pavisam , biju domajusi uzreiz nepiekir, grutak nokartot.

Kaut kur lasiju, tagad nevaru atrast, bet es te loznajot atradu, ka käds bija iesniedzi likumprojektu izskatisanai , ka eu bürgeriem butu mazaks kindegelds http://www.mdr.de/nachrichten/politik/inland/kindergeld-fuer-eu-auslaender-wird-nicht-gekuerzt-100.html

par laimi atteica

Sixpārnis

lindabitena
Aga, nepieņēma, kaut gribēja. Jo tik daudz rumāņu bērniem, kas nedzīvojot DE, jāmaksājot KG. Nu ņemiet pretī tās rumāņu ģimenes, dodiet dzīvokļus, kur dzīvot (par maksu, protams), skolojiet.
A te apkārtnē klīst - es redzēju rumāņu mašīnu, uzmanieties, ka tik neapzog mūs!
A Rumānija ir ES.
personīgi gan nepazīstu nevienu rumāni, bet man nešķiet, ka no viņiem būtu jābaidās.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360631