Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas jums palīdzēja tikt pie bērniņa?

kristianna

kristianna

Mīļās māmiņas, gribētu raisīt diskusiju par to, kas kurai ir palīdzējis tikt pie ilgi gaidītā bērniņa Īpaši gadījumos, kad process nav bijis no īsajiem.

Interesē ne tikai no ārstnieciskā viedokļa, bet arī no visiem citiem aspektiem, uztura, sporta, ikdienišķiem, ezotēriskiem utt.

kadetiite

Piecus gadus straadaaju vienaa darba vietaa un visu sho laiku nekas nesanaaca. Decembrii saaku straadaat jaunaa darba vietaa un decembrii paliku staavoklii.

BTango

Kaut kāds mistisks zvaigžņu stāvoklis.

5 gadu centieni, vīra sliktā spermogramma un - BAMS - pēkšņi bēbis puncī. Ja godīgi, nesaprotu, kā tas gadījās

Starp citu, bēbis ietrāpījās tieši tajā gadā, kad "Bērns astrokartē" (diskusija Neredzamajā) solīja.

Četri cikli pa tukšo bija. Bēbis pieteicās, kad vislielākais haoss sākās. Kāzas, pārcelšanās uz citu valsti uzreiz pēc kāzām bez vīra, lai stažētos. Paliku stāvoklī tieši pirms aizbraukšanas.

Dulle

Dr. Kociņš Limbažos. Divas vizīte un otrajā mēnesī paliku stāvoklī. Pirms tam divi gadi tukšie.

Vienmēr biju teikusi - nekad neprecēšos stāvoklī! Mīļotais mani bildināja , nolikām kāzu datumu..un pēc 2.nedēļām uzzināju , ka esmu stāvoklī. Gadu neizsargājāmies !

murciite

Es ceru, ka man palīdzs draugs/vīrs tikt pie bērniņa...Ne sveši vīrieši un Kociņi

Ja nopietni, meklēju vēl recepti.

Mīlestības augļi ir vissaldākie

krrriste

Nekādi ceļojumi, darba maiņas, atslābšanas nelīdzēja. Man palīdzēja īstās dakteres atrašana - pirms tam 5 gadi pa tukšo. Kā satiku dakteri, uzsāku pilnīgi citu ārstēšanu kā iepriekš - pēc 5 mēnešiem jau biju stāvoklī

FirstAustria

Kamēr katru mēnesi taisīju testus, nekas nebija. Tad testus metu pie malas, atsāku sportot, paballējos, nobraucu maratonu un izrādās, ka biju jau stāvoklī palikusi.

Kriss

Varbut mulkigi izklausas bet ari paliku stavokli kad astralogs pateica par labveligo laiku,jo pirms tam 2gadi vienas neveiksmes bernu ienemsana.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360723