Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Esat šādu kur redzējušas?

lutekle

šo. sapirkos, kad Prismu likvidēja, bet cik tagad kaut kur skatos, nav.

Vispār būtu laba piekārtā tēma, kur kāds produkts ir nopērkams.

lutekle

Nevarēšu pateikt par produktu, kur nopērkms, bet par tēmu.

Ivamol
vai ne- par to tēmu? Kurš tādu var piekabināt?

taču tik bieži ri , ka sava perimetra veikalos neredzi to visvisvajadzīgāko produktu, bet noteikti citi zin, kur ir meklējams.

kristel

Nu varbūt uz Spilvas bodi jātēmē? pie ražotnes it kā esot kaut kāda, ja nav ciet aizklapēta. Esmu rakstījusi un prasījusi ražotājam, kurās bodēs izplata, parasti kaut kādi menedžeri atbild.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

kristel
veikals man nav pa ceļam, bet doma uzrakstīt viņiem ir laba. Paldies.

Predatore

mhm, Spilva baigi laicīgi atbild. Tā bija, kad es meklēju Tatāru majonēzi.

Marksa

Spilva, piem, vairs neražo Aso salsas tomātu mērci. Tikai parasto... Tā kā mb arī šim nebija noiets (lai gan man baisi garšoja tas ar baravikām)

„Man ir vienalga ko jūs par mani domājat, jo es par jums nedomāju nemaz” (c) Koko Šanele

Okean Elzy – "Така як ти"

Šădu redzěju Vienības gatves Maximā.

Nekad nesaki nekad

kristel

ezhix
Ar baravikām, baziliku un saulē kaltētiem tomātiem (nu 3 dažādi veidi) Premium mērces redzēju piektdien Rimi (tas kurš pie asins donoriem, pie Dzirciema ielas). Tieši nopētīju burkas plauktā. Ar plūmēm gan nebija.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Fleurie

Spilva laikam būs tas apspriestākais ražotājs

Varbūt kāda ir kādā veikalā redzējusi bietes kubiņos?

Pirkām kādreiz Mažeiķos, jo lv plauktos nav īsti redzētas. Visas tik rīvētas. A šīs bija tādas štengras un etiķainas mmmm. (Tur grēka naudu arī maksāja - 0.39eur, bet laikam jau ka visi uzgājuši un tagad ir uz izķeršanu. Vairs nav manītas)

Sievietes - gluži kā kaķus, var piespiest darīt tikai to, ko viņas pašas grib.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360807