Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Esat šādu kur redzējušas?

lutekle

Duujaa

Tā citronu bija super salātos. Atsvaidzinoša un smukā krāsā! Tagad kaut kādu jaunu manīju garšaugu Ranch mērci. Tas gan nav saistīts ar manu bēdu par citrona mērci, bet nebiju tādu redzējusi.

Papildināts 04.03.2020 22:47:

Nesanāk no telefona ielikt bildi, bet google pie attēliem atrod.

Jautājums: vai šo humusu vairs neražo, ka nekur nemana, vai pie vainas tas, ka es reti kur iepērkos pēdējos mēnešos.

Charly

Agitis_
Šis jau sen nav veikalos. Tagad ir šis:

Papildināts 13.05.2020 23:01:

Man šķiet, ka tas pats ražotājs, jo šis parādijās uzreiz kā pazuda tas pirmais. Un garšas arī trīs veidu.

Charly
O, skaidrs, jāskatās. Tas ar čili bija neslikts. Google saka, ražotājam 2018.gadā bijis tiesiskās aizsardzības process, ta jau bus aizgājis maksātnespējā un uzbliezis jaunu ražotni ar jaunu dizainu ķobīšiem.

Pēdējās izmaiņas: Agitis_, 13.05.2020 23:38.

Nogaršojām to humusu jaunajā iepakojumā. Tomēr nav tas vairs. Pikantais ar chilli vēl bija ēdams, bet ar kaltētajiem tomātiem - bezgaršīgs. Vairāk nepirksim.

Charly

Agitis_
Es gan ik pa laikam pērku to ar zaļumiem, bet manuprāt garša gan tā pati kas iepriekšējam.

Kā Jūs ēdat humusu? Uz maizes?

kristel

Reizēm paņemu neitrālo vai ar saulē kaltētiem tomātiem. Čilli neaizgāja un ar sēnēm arī kaut kāds samocīts.

Felisia
Jā, es uz maizes. Kolēģes ņem gurķi un burkānu un tad mērcē humusā un ēd nost.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Felisia
Veselīgāk jau pasmalstīt ar kādu gurķa, burkāna, paprikas daiviņu vai selerijas kātu. Nu kko tamlīdzīgu. Reku foto no Fazendas

kāda sagadīšanās, tieši gribēju atstāt aizkaitinātu atsauksmi par humusu pērku jau no brīža, kad parādījās, bet pēdējā gada laikā trāpās brāķēti iepakojumi. ļoti grūti noņemt vāciņu un, ja izdodas, tad grūti uzlikt atpakaļ. nemaz nerunājot par faktu, ka iepakojuma maliņa regulāri ir nosmērēta ar humusu un aizsargplēve nav uzlīmējusies līdz galam, kā dēļ humuss tajā malā ir apkaltis un rada aizdomas par nesvaigumu.

garšas ziņā visi ir vienādi, čili variants ir tikai nedaudz čili, kas pabārstīts pa virsu parastajam humusam, tas pats ar zaļumu humusu. pirmsākumos bija kvalitatīvāks izpildījums, tagad vairs nepatīk, atlauztie nagi arī neveicina pozitīvismu.

bet nu, pieejams ir, vienkārši iepakojums nedaudz mainījies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18360807