Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

MA/SA/ĀG meitenes palīdzam viena otrai un kopā paejam pretī brīnumam

Selesta

Selesta

Ja arī Tev sāp sirsniņa pēc SA, MA un ĀG, nāc - turpināsim kopā cerēt un darīt visu, lai sagaidītu pašu jaukāko - mazo, skaisto, jauko un veselo saulesstariņu !

SA - Spontānais aborts ir grūtniecības dabīga izbeigšanās, kad augļa attīstība apstājas un notiek dabīga augļa izstumšana no dzemdes.

MA - praksē ar šo saīsinājumu saprot dažādas definīcijas:
- "missed abortion" (nenoticis aborts), kad augļa attīstība ir apstājusies, bet tas dabīgi netiek izvadīts no dzemdes, tādēļ aborts tiek izdarīts ķirurģiski (tiek veikta abrāzija - tīrīšana) vai ķīmiski;
- medicīniskais (mākslīgais) aborts, tas arī tiek izdarīts ķirurģiski vai ķīmiski. Legāli mākslīgo abortu drīkst izdarīt līdz 12. nedēļai, bet izvarošanas vai smagu medicīnisku komplikāciju gadījumā, ja apdraudēta mātes vai bērna dzīvība un veselība, līdz 22. nedēļai. Ja mazais ir ar neārstējamiem ģenētiskiem defektiem vai tik slims, ka, iespējams, neizdzīvos, tad arī ir nepieciešams medicīniskais aborts vai mākslīgās dzemdības (atkarībā no grūtniecības laika).

ĀG - Ārpusdzemdes grūtniecība.

Un tā mēs katrā lapiņā atbalstām viena otru ar gudrām un ne tik gudrām domām, jaunpienācējas laipni sagaidām , jūtam līdzi , un palaikam sveicam kādu ar jaukām ziņām ! .

Mīļās meitenes! Turpinām savas sarunas šeit. Lai katra no mums sagaida to piepildījumu un Laimi dzīvē, ko tik ļoti gaida!

Relax, take it easy! 

Labrīt dāmas!

Jautājums šāds. Jums arī izteikti piebrieda krūtis? un ko darījāt? Krūtis ir tieši tik pat lielas un sāpīgas, kā pēc dzemdībām ar labu rezultātu, tikai nav kam piedāvāt.

Cerams, tākā nav pieprasījums tas piens nevairosies un nebūs man nekādu sastrēgumu.

Haidi

sofia
Sveika. Jā, pēc apm.trim dienām jutu, ka krūtus bija stipri sabriedušas, cietas, pat pieniņš tecēja ārā....liku kāposta lapas, ja jutu, ka ļoti cietas krūtiņas. Pārgāja tas viss apm.pēc nedēļas. Ļoti sasāpēja sirsniņa, un uzjundīja bērniņa zaudējuma sāpes atkal no jauna. Bet nu vis vairāk vai mazāk ir ok.

Heidija

Tiek izrakstīts medikaments, kas aptur piena veidošanos.

xraspberryx

Dāmas kā jāskaita nedēļas pēc SA,lai apmēram zinātu kad gaidīt nākamās mr?no dienas kad beidz asiņot,vai kad beidz smērēties?

Susurz

xraspberryx
No dienas, kad sākās SA , cik es saprotu. Vismaz man pēc MA sāka skaitīt no pirmās dienas - tā arī ir cikla pirmā

xraspberryx

Susurz
man asiņošana ilga nedēļu ,pēctam bija usg kurā bija gan mājiņā gan dzeltenais maisiņš (nezinu kā pareizi latviski rakstīt),itkā tad gr laiks jau nesakrita,un vēl pēc nedēļas dzemdē vairs nekā nebija.un kad veica otro usg tad bija jau 3 dienas kad vairs asiņošana nebija.

Šodien tādas sajūtas kā uz mr,tad nu aizdomājos kā pareizāk skaitīt.

Haidi
Man tieši tā pat.

Heidija
pirmo reizi ko tādu dzirdu. Man neko neizrakstīja. Pat nepabrīdināja

sunny droplet

sofia
Dostinex ir tas medikaments, prasi savam ārstam! Man dzemdību namā izrakstīja sākumā bromokriptīnu, 2 ned bija jādzer, bet, kad nometu, sāka veidoties piens.. Pēc Dostinex (tur 2 tabletes jādzer pa pusītei ik pa 12 h) uzreiz viss beidzās.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Haidi

Jāskatās, ja tiešām netiek galā ar krūtīm, pludo nost, cietas, karstas, plusā vel bija liels gr.laiks, tad jā, bez medikamentiem neiztikt. Kā jau teicu, man viss pargāja apmēram nedēļas laikā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362259