Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

MA/SA/ĀG meitenes palīdzam viena otrai un kopā paejam pretī brīnumam

Selesta

sunny droplet

Haidi
Priekš kam mocīties fiziski, ja emocionāli jau tik grūti? Nav ko gaidīt, jāiet pēc receptes. Tā var arī sastrēgumos un citās problēmās iedzīvoties.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Heidija

sunny droplet
Paldies, ka atgādināji. Biju to nosaukumu jau piemirsusi. Un šajā gadījumā tiešām nav ko mocīties.

Labvakar! Kad Juus peec missed'a vai mehaaniskaas tirishanas atsaakaat/plaanojat atsaakt censonet? Lv min 6 meneshus nogaidit, bet aarzemees kaut pec 1cikla?!

pukits33

Daiguce

Ja man apstiprinaja daktere kad bija ja lielas problemas. Joprojam gaidu izrakstu nevaru sagaidit . Spbrid lietoju kaudzi zāļu lai attiritu organismu lietoju no fohow Saku ar tēju. Gribu attirit visu. . Fiziski jutos labi reta sadzijusi bet emocionali vel ir ka ir mazliet.

Lilija1989
Man pie misseda tīrīšanu veica Spānijas slimnīcā - tur viena ārste minēja vienu ciklu nogaidīt, cita - divus, LV ārste - trīs ciklus. Viens ir pagājis, un nemaz tā īsti neesmu vēl gatava mēģināt vēlreiz. Baidos, jo šis man jau otrs MA.

Tā arī nezinu, kāpēc tā sanāca, ārsts saka - tā gadās. Šajā reizē progesterons bija pazems (ļoti tuvu zemākajai robežai), bet ārste uzskatīja, ka neko progesteronu paceļošu man nevajagot lietot, jo viss taču normas robežās. Neskatoties uz to, ka nesenā pagātnē viens MA jau bijis. Nezinu, protams, vai tas būtu ko līdzējis. 7.nedēļās USG vēl viss labi bija, 10.nedēļā aizbraucu ceļojumā, sākās asiņošana, un še ku re ku viss jau esot beidzies 8.nedēļā.

man domāt, ka tie ieteicamie laiki atšķiras atkarībā no nedēļas, kurā bērniņš zaudēts..

Jo ātrākā nedēļā tas noticis, jo ātrāk var mēģināt atkal. Pēc lielāka laika, organismam un prātam vajadzīga kārtīga attelpa.

paldies, kas ieteica padomus krūts jautājumā

Papildināts 18.10.2017 11:52:

Labritinha
vot šādās situācijās man gribas kliegt uz ārstiem. Kāpēc riskēt un nedzert to progrestaronu papildus, ja ir bijusi līdzīga situācija. VAi tiešām viņu var tā pārdozēt?!

Pekausens

Tik loti biezi ienāku šajā lapa,jo sis viss,si sāpe tik pazīstama.Man pasai aiz muguras divi MA,ir izietu arsti,arsti,taisītas analīžu kaudzes,it ka iemesls ir zinams,tas gan nevar man apsolīt,ka trešā reize bus ta laimiga,bet jacer un jātic.Es gan šobrīd biju paņēmusi attelpu no ārstiem,analizem,gribeju vienkārši par to nedomāt,bet nju esmu atpakal,jo vel ziema un pavasari atkal gribu mēģināt,ta teikt ar jaunu skatu un sparu tagad tik uz prieksu!

Vabulis ka Tev veicas,esi tikusi kada skaidriba,kas Tava gadījuma bija par iemeslu?Es sorit nodevu analīzes ko sen jau vajadzēja un novembra sakuma pierakstījos pie imunologa.Vel pēdējas lietas,lai no savas puses butu izdarījusi visu ko varu par visiem 100%

Liepziedins ka Tev,esat jau sākusi censonet?

Izturibu Meitenes,lai gan sāpe nekur nepazūd,iet laiks un paliek vieglak,tikai tas notiek pa mazam,mazam solītim.

Vabulis

Pekausens
Sveika!
Es jau varākas reizes par Tevi aizdomājos, kā Tev klājas Nebiju manījusi nekādus ierakstus šeit Cālī.

Es pie sava imunologa nostaigāju augustā un nedaudz arī septembrī, līdz sapratu, ka īsti jēgas no viņa darba nebija Varbūt vienīgi tās pāris potes, kas nomierināja manus satrakojušos vīrusus, bet, kas attiecās uz to Toxoplasmu- mana ginekoloģe apstriprināja, ka tas, ka man organismā atrada antivielas nozīmē tikai to, ka slimība kaut kad bija izslimota un nākotnes grūtniecības tā vairs neapdraudēs. Līdz ar to nezinu vai imunologa noteiktais 3 ned. antibiotiku kurss pret Toxoplasmu maz bija vajadzīgs...
Kas attiecās uz visām tām ģenētiskajām analīzēm- tās iešu janvārī, jo kā jau iepriekš Tev minēju, tad bezmaksas kvotas uz šīm analīzem bija beigušās.
Kā Tev viss beidzās ar šīm ģenētiskajām analīzēm?

Vairāk īsti neko neesmu testējusi un pie citiem ārstiem gājusi. Biju tikai vēl reizi pie savas ginekoloģes, kas apskatīja sonogrāfijā un teica, ka viss izskatās labi. Papildus tagad katru cikla otro pusi lietoju arī progesteronu, lai izlēgtu iespēju, ka pie nākošās grūtniecības varētu būt progesterona nepietiekamība.
Kopš ginekoloģes apskates vairāk arī neizsargājamies. Gaidu divas slēpītes testā un ceru, ka šī reize būs īstā un mazais cilvēciņš būs uz palikšanu.

Ja nekļūdos, tad Liepziediņu manīju jau grūtnieces statusā citā grupiņā

Pekausens

Vabulis
Oho...prieks par Liepziedinu un Tevi,ka Jus jau procesaMan someness bija tada dīvaina sajuta,ka ari varetu but stavokli,mes gan neplānojam pagaidam,bet iespeja,ka varetu but bija.Pirku pat testu,bet nebija.Man no ziemas menesiem bail,jo abas neveiksmes bija ziema,tāpēc man plāns uz februari/martu sakt piestrādāt Ka ari man jau tiklīdz busu stavokli fraksipirins jāpotē,sistemas jāliek,šobrīd nauda majas remontam,bet ja butu darītu visu,lai trešā reize laimiga.

Par ģenētiskajām analizem,vel septembra beigas zvanīju,ka vel neesot un ta ari nekādu zinu man viņi vairak nedeva,sodien atkal zvanīju,pasi brīnījās,ka es neesot saņēmusi atbildes,teicās meklēt roka un sodien nosūtīt.Nu ko gaidu.

Man liekas es par daudz baidos,taisu tas analīzes,vinas visas labas.Aiziesu pie imunologa,jo gribu pastiprināt imunitāti,pie endokrinologa ka bijam runājušas un tad jau vairs neko,jagaida mans ziedošais pavasaris un jāķeras klatSkumji,ka grūtniecību vairs neuztversu ka normālu,ko vieglu un skaistu,šobrīd man liekas,ka ta prieks manis ir cīņa,kas jāizcīna,lai es butu mamma.

Papildināts 18.10.2017 14:44:

Vabulis
Par progesteronu,man ar vins bus japadzer,kad naks tuvak,jo pagājušajā reize bez vina stavokli nepaliku,ka saku dzert ta uzreiz pirmajā mēnesi,man vins visu laiku diezgan zems.

Man jānodod endokrinologa sūtītas analīzes,vinas 3-5 cikla diena,tur ari bus progesterons,redzas kads bus.Pagaidam neesmu to vel izdarījusi,jo it ka vel laiks un kur likt gandrīz 100 eiro visu laiku atrodu labāku pielietojumu

Ka Tu vari sanemties,ticēt ka viss bus labi pirms neesi uz trombofiliju un ģenētiku pārbaudījusi?Man nesanak,varbut galva jāārstē

Liepziedins Ja Tu vel te ieskaties uzraksti ka Tev iet ar sistēmām,gribu dzirdet kadu uzmundrinošu stāstu

Reda2

sofia
Kāpēc riskēt un nedzert to progrestaronu papildus, ja ir bijusi līdzīga situācija. VAi tiešām viņu var tā pārdozēt?!

Man pirmās divas grūtniecības beidzās ar MA. Kad paliku stāvoklī trešo reizi, daktere lika lietot Duphaston, kaut arī man nevienā grūtniecībā ar progesteronu problēmu nebija. Tā arī pateica, ka nevienai tas vēl neko sliktu neesot nodarījis un ar manu bēdīgo pieredzi labāk tomēr nodrošināties papildus. Es arī neredzu, ka no tās papildu lietošanas kāds ļaunums būtu cēlies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362259