MA/SA/ĀG meitenes palīdzam viena otrai un kopā paejam pretī brīnumam

Selesta

Slēdza Vinja: "Limits, ir jauna grupa".
Ariela

Man bija spontānais 7-8.ned. Ja godīgi nebija tik traki. Slimnīcu nevajag. Viss iztīrījās pats no sevis 10 dienas asinoja, sāpes bija nedaudz stiprākas kā mēnešreizes 3 dienas, bet 7 dienas vnk nesāpēja, tikai asinoja. Var nākt tādi kā gabali, asins receklji - man tā bija. Tā 10 dienas un pēctam viss. Ja godīgi nebija nekas traks, gāju uz darbu,braukāju pa veikaliem, dabas takām, dzīvoju normālu dzīvi visas tās dienas!

Ariela
Bet tu lietoji PG līdzekļus vai nē?

Jo es lietoju, tagad pārstāju un nesaprotu, kad varētu sākties?!

Ariela

Nelietoju. Bet pg man bija diezgan augsts ,tad kritās un kritās un hcg ,kad sāka vairāk kristies,tad arī viss notika. Vispār no brīža,kad sapratu,ka neaug tur viss kā vajag (hcg) līdz sāka tīrīties pagāja kāda nedēla

K_Elina
Man sākās pēc apmēram 1-1.5 nedēļām, tieši neatceros

Papildināts 03.06.2020 18:54:

Dāmas. Es nezinu ko domāt. Nodevu PG 21 cikla dienā, viņš bija 1.7

pa vidam rozīgi smērējoši izdalījumi, un tagad kavējās MR. saprotu ka ar tādu PG diez vai kaut kas var sanākt, bet kādai ir gadījies? kamēr vēl nav vizīte pienākusi, ko varu darīt pati, lai tur kaut kas paliktu, ja tur vispār kāds ir?

Decembrī un Februārī bija SA. Ciks dēļ tā nogļukoja, vidēji sanāk 28-34 dienas +-

Meitenes, pastāstiet, kurai nu diemžēl ir gadījies - kā norit medikamentozais?

Jāpaliek slimnīcā? cik ilgi? cik atri tabletēm jāiedarbojās?

Jo man teica, ka iedod tabletes, 2 dienas jāguļ slimnicā un ja nekas šo divu dienu laikā nenotiek - tad uzreiz taisa tīrīšanu zem narkozes.

Kassidija

K_Elina
Es biju 4 pilnas dienas, silti iesaku paņemt paaugstinātā komforta palātu, kur būsi viena. Nav tik dārgi 15 eur/ dienā. Un galvenais pēc zāļu ievietošanas iet daudz staigàt ārā lai to visu iekustinātu, es to nedarīju jo bija kompis līdzi un bija jāstrādā, bet tas tiešām palīdzot! Stipri samīļoju, turies!

Kassidija
Mīļš paldies.

Bet saki, vai tā ir, ka ja divu dienu laikā ar zālēm nezizdodās nekā, tā uzreiz taisa visu zem narkozes? Un kurā slimnicā biji?

K_Elina - man ginekoloğe teica, ka ja pāris dienu laikā ar medikamentiem slimnīcă viss neiztīrās, tad sūta uz tīrīšanu. Tas tā esot, jo viņi nevar paturēt ilgu laiku slimnīcā un nevar laist laukā, ja viss nav iztīrījies. Kaut gan, gan dabiski, gan ar medikamentiem tīrīšanās varot būt pat 2 nedēļas, un lielākajā daļā gadījumu varot iztikt bez tīrīšanas narkozē.

Kassidija

K_Elina
Man tā bija, abrāziju veica trešajā dienā, es biju Stradiņos.

Mans stāsts

Kad viss šis murgs sākās un biju totālā neziņā. Tad izmisīgi meklēju info un nosolījos, ka noteikti padalīšos arī ar savu pieredzi - varbūt kādam noderēs. Uzreiz brīdinu, ka rakstīšu visu kā bija un dažas lietas var būt nepatīkamas.
Tātad - nolēmām, ka vēlamies 3 bērniņu. Iepriekšējās 2 grūtniecības noritēja bez sarežğījumiem - 2 veseli bērniņi. Ar 1.mēğinājumu viss izdevās. 2 svītriņas un vizīte pie ginekoloğes 6.nedēļā. Tad daktere teica, ka grūtniecība atbilst 5.nedēļām, bet viss izskatoties labi. Lai nāku uz 12.nedēļu. Bet, iekšējā sajūta teica, ka kaut kas nav labi. Zināju, ka nekādi progresteroni, utt., man sirdsmieru nedos. Uzreiz pierakstījos pie dakteres pēc nedēļas. Pēc nedēļas atkal USG - nekas iepriecinošs. Sirdspuksti ir, bet ļoti vāji - jādzer Utrogest un pēc nedēļas jānāk atkal. Pēc nedēļas auglis atbilda 6.nedēļām, bet sirdspukstu vairs nebija. Tad man izskaidroja manas opcijas un nolēmu gaidīt dabisku tīrīšanos. Nākamais solis būtu došanās uz slimnīcu uz medikamentozo tīrīšanu. 2 nedēļas gaidīju un nekā. Vēl joprojām jutu grūtniecības simptomus - nelabumu, nogurumu, garstāvokļa maiņu. Tad uzzināju par klīniku, kur ir iespēja medikamentozo tīrīšanu veikt ārsta uzraudzībā, bet nepaliekot slimnīcā. Sazinājos ar dakteri, no šīs klīnikas un viņa teica, ka varu vēl nedēļu gaidīt, varbūt dabiski sāksies, ja ne, tad lai nāku pēc zālēm. Vēl viena nedēļa un ne piles asiņu, nekā. Bet simptomi gan mazinājās - sāku justies kā cilvēks.
Doties pēc zālēm bija bail- saskatījos video, salasījos pieredzi, par sievietēm, kuras no sāpēm ğībst, sāpes esot kā dzemdībās, utt. Pozitīvo gadījumu ar medikamentu lietošanu mājās tikpat kā neatradu.
Daktere veica USG, izstāstīja kas un kā, izskaidroja, ka klāt jābūt pilngadīgai personai, kas mani pieskatīs (vīrs), izrakstīja pretsāpju zāles, un sarunājām, ka būsim visa procesa laikā uz sakariem. Protams, ja jutīšos nedroši, jādodas uz slimnīcu. Uz slimnīcu negribēju dikti, ko ja pāris dienu laikā neiztīrās ar zālēm, tad uzreiz ved uz abrāziju - no tās vēlējos izvairīties.
Plkst.11 iedzēru zāles. Sāpes un asiņośana sākās tikai plkst.17. 2 h intesīvāk, tad arvien mazākas sāpes. Teikšu tā - nekas nepanesams tas nebija. Iedzēru pretsāpju zāles un 2h, kamēr stiprāk sāpēja, atpūtos, pēc tam jau šeptējos pa māju kā parastu MR laikā. Iznāca 2 palieli recekļi un pārējo laiku vienkārši asiņošana. Biju sagatavojusies, ka naktī nevarēšu gulēt dēļ sāpēm, utt.,bet gulēju un dzīvoju kā parasti. 3 dienas asiņoja vairāk (paketes mainīju kādas 4x dienā), pēc tam mazāk. Tad man daktere teica, lai pastiprinu fizisko slodzi un atkal atsākās stiprāka asiņošana, kas 2 nedēļu laikā pamazām pārgāja.
Pēc 2 nedēļām atkārtots USG - viss lieliski. Lielums ir iztīrījies un pārējais iznāks ar nākamajām MR. Esmu priecīga (cik nu vsp var priecāties par šādu situāciju), ka varēju šo visu veikt mājās, savā vidē, netraumējot vēl vairāk sevi un savus tuvos (par šo visu zin tikai daži cilvēki un mana palikšana slimnīcā liktu apziņot daudz lielāku radu loku - to nevēlējos).
Mana pieredze, protams, ir tikai mana pieredze. Jāņem vērā, ka auglis bija maziņš - tikai 6.nedēļas. Nesaku, ka visām tā pat būtu - tikai dalos ar savu stāstu un ceru, ka varbūt kādai noderēs.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18362259