MA/SA/ĀG meitenes palīdzam viena otrai un kopā paejam pretī brīnumam

Selesta

Slēdza Vinja: "Limits, ir jauna grupa".

Natasha
Tā ir smaga pieredze.... Par ģenētikas lietām īsti nevarēšu ieteikt, bet varu ieteikt ļoti zinošu un profesionālu ginekoloģi Zani Krastiņu (Stradiņos un privātprakse arī). Es pēc 2 MA pie viņas aizgāju- un veiksmīgi iznēsāju mazo

Edelhain

Sveikas meitenes, aizvakar bija tīrīšana Stradiņos ar cytotec tabletēm, 9 nedēļas un 3. Dienas, grūtniecība pārtrūkusi 7. Nedēļās.

pēc 7 stundām kārtīgu krampju, kuru laikā vajadzēja pat izkāpt no gultas un nedaudz atelpoties viss iztīrījās. Vakar no rīta pēc usg apstiprināja, ka tajās dažās stundās krampju organisms izgrūda laukā visu kas bija palicis no grūtniecības. Tik tālu viss būtu labi, asiņošana ir, ne pārāk traka, paketes mainu 1x 2 h, bet mani jau otro dienu moka reiboņi un bezspēks. Lasu meiteņu pieredzi, kā braukušas uz darbu, pastaigās u.t.t, bet man pār muguru tek sviedri tikai no gultas saklāšanas.

Šodien krampji jau vairs nav tik jūtami, toties migliņa acīs pie straujākām kustībām liek domāt, ka rīt uz darbu nebūšu spējīga iet. Darbs lielākoties pie stūres... Kā šoferis es galīgi nejūtos, pašsajūta līdzīga kā pēc pudeles šampja jaungada naktī....

Papildināts 12.07.2020 13:20:

Pārtrūka ieraksts.

Cik ilgi jūs mocīja reiboņi un nespēks? Negribās apdraudēt pārējos satiksmes dalībniekus ar palēninātu reakciju. Ģimenes ārste teicās pagarināt slimības lapu... Bet uz cik ilgu laiku?

Rae_Shh

kapuchino
Tad ov nav bijusi, ja 21 cd tik zems pg. Noteikti konsultējies ar doku

Vinja

Dāmas, šai sarunu lapai limits jau sen, kādai jāver vaļā jauna sarunu lapa.

There are three sides of an argument - your side, my side and the right side.

Edelhain
Ieteiktu dzelzi padzert, tomēr lielāks asiņu zudums.

Edelhain

Inga.net
Nu jau ir labāk, dzelzs dubultdeva, sāku justies kā cilvēks.

Divas dienas pēc kārtas kontrakciju krampji atkal atsākās, uz 1-2 h, pilnā apmērā un izdalījās tas, kas vēl nebija iztīrījies, tagad šķiet arī asiņošana mazinās.

Šķiet pavisam drīz būšu atpakaļ ierindā. Bet nu tiešām, apbrīnoju meitenes kas ar tik drausmīgu pašsajūtu varēja iet uz darbu. Atjaunojoties krampjiem, kā pirmajā dienā, pat pamanījos nosvīst un mainīt pozu, lai sāp mazāk, ja būtu bijusi darbā nez vai es justos komfortabli pie šāda diskomforta.

Bet nu... Esmu viena no tām sievietēm, kurai ir paveicies, izjūtu vieglu diskomfortu vienīgi 10-15 min pirms MR sākuma , pēc tam nekādas vilkšanas un sāpītes mani nemēdz piemeklēt. Varbūt tāpēc šie krampji liekas tik jūtami un nepatīkami.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18362259