Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

MA/SA/ĀG meitenes palīdzam viena otrai un kopā paejam pretī brīnumam

Selesta

Vabulis

Pekausens
Tāda nenopietna tā attieksme no klīnikas puses. Varbūt tāpēc, ka nemaksāji pilno summu Bet nu ļoti ceru, ka Tev tur viss labi

Par tām ģenētiskajām analīzēm- protams, būtu labāk, ja tās man jau tagad būtu veiktas. Bet no otras puses tā pati endokrinoloģe teica, ka viņa stipri šaubās vai manas neveiksmes bija saistībā ar trombofīliju vai kariotipu, drīzāk saistībā ar zemo progesteronu vai vienkārši ar tā saucamo “ģenētisko kļūdu”.

Es kaut kā māku atstāt pagātni pagātnē un uz nākotni skatīties cerīgi. Uzskatu, ka esmu diezgan daudz ko pārbaudījusi un gatava mēģināt atkal. Vienalga cik reizes man vēl būs jāmēģina, es neapstāšos, kamēr nebūs pozitīva rezultāta

Par to progesteronu- bez tām analīzem, kuras Tev endokrinologs lika nodot 3.-5.c.d., ieteiktu PG nodot arī cikla 21.-23. dienā, jo tad to nočekot ir vissvarīgāk. Tas ir tieši tas brīdis, kad parasti notiek ieligzdošanās (7 dienas pirms mr.) un, ja PG ir zems, tad grūtniecība vai nu neiestājas vispār, vai arī slikti progresē un var slikti beigties.

Vai ar iepriekšējām grūtniecībām ātri sagaidīji pozitīvu testu? Līdz pavasarim tomēr vēl tālu

Pekausens

Vabulis
Saņemu atbildes,es ģenētiski esmu pilnīgi normāla,visam normām atbilstoša sievieteNu vismaz tur viss labi.

Par progesteronu esmu nodevusi ari 21-23 cikla diena,bija daudz par daudz zems.Pirmaja reize stavokli paliku neplanoti no vienas vienīgās reizes,kad neizsargajamies,tagad pēdejā reize divus mēnešus nekā,ka saku dzert utrogestu ta uzreiz pirmajā mēnesi biju stavokli,kopumā man tas prasīja tris mēnešus.

Tu tagad profilaksei dzer kadu trombo ass vai hertemagnil ari?

Ja,no Liepziedina tiesām priecīgas ziņas,tāds prieks un cerības stariņš,ka viss bus labi un viss ir iespejams

Vabulis

Pekausens
Nu, redz. Super par ģenētiku

Jā, tad sanāk, ka abi esiet diezgan auglīgi
Man tik ātri negāja- pirmā grūtniecība otrajā ciklā, otrā grūtniecība 4. ciklā un tagad gaidu 3. grūtniecību (sācies 3. cikls).

Jā, es dzeru Thrombo Ass. Sāku dzert pēc otrā MA un dzeru vēl joprojām

Papildināts 18.10.2017 17:32:

Pekausens
Mans zemais progesterons jau īstenībā sen par sevi lika manīt, tikai es kaut kā to visu nesaliku kopā. Man regulāri katra cikla beigās bija smērēšanās, kas varēja sākties pat nedēļu pirms mr. Kopš tagad divus ciklus lietoju progesteronu papildus, no smērēšanās ne miņas.

Pekausens

Vabulis
Man jau ta auglība ar principa tik ar utrogestu notiek,a ta viena pirma reize bija vel jaunība

Cik daudz Tu dzer trombo ass?Man ar pedejais laiks sakt.

A,ta Tev progesterons nododot analīzes ir norma?Tu utrogestu dzer no 16-25 cikla dienai?

Vabulis

Pekausens
Thrombo Ass es dzeru to, kas ir 75 mg. Šī deva skaitoties vislabākā un nekaitīgākā saistībā ar grūtniecību.

Pēdējo reizi pārbaudīju progesteronu, kad pirmo ciklu lietoju Gepetrix no cikla 16.-25. dienai. Dzēru 100mg dienā un ar visu to, progesterons 21. dienā bija tikai 25. Nākošajā ciklā jau sāku dzert 200mg dienā, bet atkārtoti uz Gulbi negāju.

Varbūt aiziešu šajā ciklā, lai pārliecinātos, ka 200mg dienā ir pietiekoši.

Sveikas! Man pēc vairākām neveiksmēm uz nākamo gr. no pozitīva testa - fraxiparine potes, utrogest un trombo ass 75. Plāns un terapija skaidra, bet ir bail. Vai tik daudz medikamentu nav bīstami bērna attīstībai. Un manis pašas veselībai. Kā ar dzemdībām. Trombofīlijas man nav, bet ir novirze no normas asinsrecē. Pirmās 2 neveiksmes dēļ trombiem - asiņošana jau pirmajās nedēļās. Pēdējā neveiksme- ģenētika.

Grūti saņemties un bail plānot. Kā Jums citām meitenēm, kam līdzīgs plāns?

Papildināts 18.10.2017 19:45:

Bail arī par zaudējumu lielākos laikos. Jau tagad, zaudējot pirmajās nedēļās bija ļoti sāpīgi..

Blondiine

Pekausens
Vabulis
Meitenes, vai varat ieteikt pie kāda imunologa ejat? Maksas? Sanāca man nejauši saskrieties ar dr.Līciti (ja pareizi atminos) sarakstīja analīzes, bet diezgan dārgas beigu beigās sanāk. Domāju kā lai apiet tās maksas analīzes, jo citādi viņš noteica, ka bez tām nekur, nevarēs saprast kas ar mani.

Pekausens

Blondiine
Par dakteri Līcīti ja nemaldos te atsauksmes ne tas labākas,es eju pie dakteres Citovicas imunoloģijas klinika,maksas,bet cenas normālas un esmu apmierināta.

Papildināts 18.10.2017 20:30:

PeleksSusurs
Man ari ir bail,loti,it ka varetu tagad ķerties klat,bet psiholoģiski nevaru,abas neveiksmes bija ziema un es esmu virusu laika slimīga,atliek gaidīt pavasari.Man aiz muguras divi MA,īstas atbildes kapec nav,ja ir nosliece uz trombu veidošanos,bet trombofiliju nespstiprinaja,ka galvenais iemesls paaugstinats testesterons,HOMA insulīns un aktivetie limfociti,kad organisms uzskata augliti par ko svešu un atgrūž.Kad bus grutnieciba tad frexseperina potes,sistemas reizi divos mēnešos ,utrogests un cerība,ka trešā reize bus veiksmīga.

Papildināts 18.10.2017 20:48:

PeleksSusurs
Man ari bija asinosana abas grūtniecības jau no ceturtās nedelas,daktere to uzskatīja par mana organisma īpatnību,jo iemeslu neatrada,beigas gan nomainot citu ārstu iemesls bija.Man tagad visvairāk bail tiesi no asiņošanas,jo mana gadījuma tas nozīme ka nekas labs nav gaidāms.

Papildināts 18.10.2017 20:50:

Kads Tava gadījuma bija asiņošanas iemesls?

Pekausens
Tās asinsreces lietas bija pie vainas. Trešajā reizē uzreiz no pozit.testa špricēju fraxi un lietoju trombo ass un asiņošanas nebija. Bet daba nostopēja procesu - analīzes uzrādīja kļūdu hromosomās. No tā šķiet neviens nav pasargāts. Otrajā reizē arī špricēju fraxi, bet par vēlu sāku - bija jau asinsizplūdumi un tie neuzsūcās, sākās asiņošana un viss...

Vabulis

Blondiine

Jā, par Līcīti nav labas atsauksmes.

Es pati pie viņa gāju. Reāli slauc naudu un pārdod no sava pclauktiņa uztura bagātinātājus ar velns vien zin kādu izcelsmi.

Cik nopratu no citām meitenēm, tad visas “ārstē” gandrīz pēc vienas receptes. Ieteiktu uzreiz meklēt citu imunologu.

Papildināts 18.10.2017 21:03:

Pekausens
PeleksSusurs
Sanāk jums asiņošanas sākās vēl tad, kad pati grūtniecība progresēja?

Man pie abām grūtniecībām tikai pavisam mazliet smērēja un tas bija jau tad, kad ginekoloģe bija pēc sono diagnosticējusi, ka viss cauri.

Papildināts 18.10.2017 21:07:

PeleksSusurs
Pie, kuras ārstes Tu tagad ej?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362259