MA/SA/ĀG meitenes palīdzam viena otrai un kopā paejam pretī brīnumam

Selesta

Slēdza Vinja: "Limits, ir jauna grupa".

Vabulis

Progresēja, bet sono redzēja, ka visapkārt asinsizplūdumi.

Haidi

Pekausens
Izlasīju jūsu sarunas ar Vabuli. Klau, kāda veida progesteronu lietojat? Dufastonu, vai Gepretix, Utriņu? Kādā devā?

Papildināts 18.10.2017 21:15:

Vabulis
Kāda veida progesteronu Jūs lietojat?

Susurz

Vabulis
Ooo man tieši šomēnes 21. c.d. bija progesterons janodod. Bija 37,7. Tas tak labi, ne? Nu jau man dikti gribās sākt. Homocisteīns arī normā -9,05. Vēl pie dakteres tik jāaiziet. Un tad....

Pekausens

Vabulis
Sodien nopirku trombo ass,Tava pozitīvaja ietekme,rit saksu dzert

Ja,man abas reizes saka asiņot,ja to ta var teikt,drīzāk smērēties ar tumši brūniem izdalījumiem no ceturtās lidz pirmajā reize astotajai nedēļai un otreiz desmitajai,kad viss beidzas.Otraja reize ar visu smeresanas parādījās ari sirdspuksti,bija visas normālas grūtniecības pazimes,ja nebūtu vien si smeresanas.Progesterons pie vainas nebija,man utrogests loti labi palīdz un progesterons uzkāpa un turējās pie 100.

Man galvenā pazīme ir lēni augošs HCG un si smeresanas,abas reizes pilnīgi vienāds scenārijs.

Papildināts 18.10.2017 21:30:

Sodien saņemu homocisteina rezultatus 6.6 pilniga norma.

Man progesterons bez utrogesta ir knapi 19,ta ka man bez vina nekā.Majas stav vesels kastīte,driz saksu padzert profilaksei.

Vabulis

Haidi
Es esmu lietojusi gan Utrogestan, gan Gepetrix.

Šobrīt plānojot 3. grūtniecību no cikla 16.-25. lietoju Gepetrix 100mg divreiz dienā. Kad ieraudzīšu slēpītes, tad dubultošu devu uz 200mg divreiz dienā. Un tālāk jau tad jāskatās kā viss attīstīsies.

Papildināts 18.10.2017 21:33:

Susurz
Ja nelieto nekādus PG preperātus papildus, tad labs skaitlītis

Pekausens

Haidi

Es utrogestu,loti labi man paceļ progesteronu un notur.

Vabulis

Pekausens
Ļoti labi Atceries tik, ka jālieto katru dienu +/- vienā laikā tas Thrombo Ass un nevajadzētu kopā ar vitamīniem, īpaši folskābi.

Papildināts 18.10.2017 21:42:

Pekausens
Man pie pirmās gr. viss smuki notika līdz kādai 6,5 nedēļai. Bija sirdspuksti, labi augošs hcg un tad ap 7. nedēļu čuš un viss beidzies.

Pie otrās grūtniecības līdz auglītim nemaz netika un hcg auga lēni. Kad cipari bija nedaudz virs 1000, tad sākās slikts pieaugums un drīz pēc tam atkal diagnoze, ka čuš.

Ei nu saproti, kas katrā gadījumā mums bijis pie vainas.

Pekausens

Vabulis
To mums nepateiks isti neviens,varam tik darit ko dakteri liek un nepadoties lidz pozitīvam iznākumam.Es šobrīd to uztveru ta,mes gribam bērnu un si ir cīņa kas man jāizcīna vienalga ko ta prasīs.Tikpat labi var but,ka trešā reize ir pilnīgi ka paraug grutnieciba,zinu šādus gadījumus.Ei,nu saproti,sija visa ir kas tāds ko neizprast lidz galam.

Papildināts 18.10.2017 21:57:

Vabulis
Tu jau folskabi ari tagad dzer ne?Cik daudz?

Vabulis

Pekausens
Tā ir pareizā attieksme

Folskābi dzeru, jā. Dzeru atsevišķi, kur ir grams tabletē + vēl dzeru vienus citus vitamīnus, kur arī sastāvā folskābe 200 mg.

Iepriekš dzēru pāris mēnešus Elevitu, bet to tagad izlēmu, ka atsākšu, kad būs divas slēpes. Tur arī folskābe iekšā (800mg).

Pekausens

Vabulis
Kas tie par vitamīniem ar folskabi?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18362259