Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kusties, Leon! Nav laika fidroties-2.

12345

aveirulz

Neesmu pārliecināta, bet atnāca atmiņā Geimena "Zvaigžņu putekļi". Jo tur baigi lielu lomu spēlēja ziediņš - lai gan to dāvināja (vai pirka?) , tā ka diez vai.

Nava gan.

Rabindranats Tagore. Tieši pārlapoju viņa lirikas izlasi, tamdēļ neko citu nemeklēju.

Nevar jau apstādināt tēmu. Turpinam. Kura atsāks?

Palūgsim, lai tēmas autore ieliek?

Kurkulis

Ceru, ka autore neļaunosies. Iespējams, ka atpazīs žanra mīļotāji.

"Man nepatīk šīs smagās mašīnas! Trīspadsmit gadu stāv zem atklātām debesīm, tomēr izskatās kā jaunas... Divdesmit soļu tālāk benzīna cisterna-sarūsējusi, caura kā siets, bet šīs gluži kā nupat no konveijera.... Ak, Zona, Zona!

Viņš paceļ galvu un ieurbjas ar acīm logā. Arī es sāku blenzt tajā. Mūsu logiem ir biezi svina sakausējuma stikli, bet aiz tiem atrodas māte-Zona, tik tuvu, vai ar roku aizsniedzama, no trīspadsmita stāva tā redzama kā uz delnas.

Tāpat vien paskatoties uz to, šķiet - zeme kā zeme. To apspīd saule tāpat kā pārējo zemi, un it kā nekas uz tās nav mainījies, viss it kā būtu tāpat kā pirms trīspadsmit gadiem. [..] Dzeltenu iežu konusi, kauperi atmirdz saulē, sliedes, sliedes, sliedes, uz tām lokomotīve ar platformām.... Vārdu sakot, industriāla peizāža. Tikai cilvēku nav. Ne dzīvu, ne mirušu."

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

VLapsa

Brāļi Strugacki? Grāmatas nosaukumā kkas par pikniku vai pusdienām bija, neatceros.

Kurkulis

VLapsa
Jā, brāļi Strugacki "Pikniks ceļa malā" (es gan vakar pati samulsu no nosaukuma, jo prātā stāv filmas nosaukums "Stalkers" )

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

VLapsa

- Man nāk prātā kādas mīlestības zāles, par ko stāstīja mana māte, - viņa beidzot, atkrēpojusi kaklu, sacīja. -No savas paduses jāņem sviedri, jāsajauc ar saviem sūdiem un tad jāiebaro puisim. Tas palīdzot.

Līna paskatījās raganā.

-Vai tu pati šīs zāles esi izmēģinājusi? - viņa vaicāja.

-Nē, - atbildēja ragana.

-Arī es to nedarīšu, - noteica Līna.

Ragana noglāstīja viņas matus. -Nabaga bērns, - viņa sacīja un sāka griezt šķēlītēs nolobīto peli. - Tu nudien viņu ļoti mīli. ..Bet tu esi jauna un skaista un tev nav astes. Varbūt tu patiesi vari dabūt to puisi savos apskāvienos. Vai negribi tēju no peļu krikumiem? Tā nomierina.

Līna atkal sāka raudāt.

Rijkuris jeb Novembris. Kivirehks.

VLapsa

protams!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362321