Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kusties, Leon! Nav laika fidroties-2.

12345

Kurkulis

Ielikšu papildinājumu

+1

Plāni un pretplāni, uzbrukumi un pretuzbrukumi - ak, kas tas Velnam bija par laiku! Viņš bija visur - gan Dālarmā, gan Smolandē, kaisīdams uzsaukumus (tie noķengāja gan vienu, gan otru pusi); ar Frederiku un krievu caru viņš perināja sazvērestības par un pret holandiešiem; viņš sanaidoja Stokholmas varasvīrus ar cūku un mājputnu bariem, kas netraucēti staigāja pa ielām, un vilkiem, kuri klaiņoja pilsētnieku dārzos. Īpašu uzmanību viņš veltīja Sērenam Norbijam un Stūres dzimtai.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Gārdners, Fredija grāmata?

Kurkulis

Nelda
Jā, ir Džons Gārdners un "Fredija grāmata".

Netīšām uz to uztrāpījos un man ļoti patika.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

C I T Ā T S:

"Vecākajam māsasdēlam kādu rītu šķita arī uzjautrinoši paķert tēvoča kājas protēzi, izskriet dārzā un no turienes māt viņam ar to pa logu."

VLapsa

Nelda, nuuuu, tas tak Galbraits, Nemierīgās asinis

Lapsa - pilnīgi pareizi. Es to patlaban lasu. Tev LP.

VLapsa

Nelda
jeee, paldies! oi mani jau 2 ordeņi. laikam jābeidz slinkto un būs šodien kkas jaieliek.

VLapsa

Nu tad lieku citātu:

-Vēl tikai pateikšu, kas piedalās, - varēsiet sasveicināties ar visiem pēc kārtas. Tātad - rīkotājdirektora vietnieks, marketinga direktors, ražošanas direktors un preses sekretārs. Jā, un arī es.

VLapsa

papildinu:

-Vēl tikai pateikšu, kas piedalās, - varēsiet sasveicināties ar visiem pēc kārtas. Tātad - rīkotājdirektora vietnieks, marketinga direktors, ražošanas direktors un preses sekretārs. Jā, un arī es.

Mēs izvēlamies galdiņu, Silvija novelk mēteli un sāk noraisīt vairākas reizes ap kaklu aptīto šalli. No kūkas viņa diemžēl atsakās, tātad nebūs lemts vērot, kā viņa lēnītēm notiesā brūno kūku ar putukrējumu, kuru šeit dēvē par "grēcīgo kārumu".

Kurkulis

VLapsa
pārtulkoju grēcīgo kārumu vāciski un dabīju vienu veselu grāmatu ne latviski, protams

Sündige Delikatessen - Shadows of Love

Papildināts 27.05.2021 14:36:

Un ja nopietni - Silvija tā kā velk uz Vāciju vai Austriju. hmm

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362321