Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kusties, Leon! Nav laika fidroties-2.

12345

VLapsa

Kurkulis
wowwww, cik smuka grāmatīne un nosaukums ar labs, bet nē, nebūs īstā. Vācu zemes ar nebūs.

Papildināts 27.05.2021 15:31:

Kurkuli,, Tavas spējas uzošņāt īsto grāmatu mani biedē, rakstu pirmo vārdu un man jau liekas, ka Tu uzminēsi ar to pašu bet nu ok, papildinu:

-Vēl tikai pateikšu, kas piedalās, - varēsiet sasveicināties ar visiem pēc kārtas. Tātad - rīkotājdirektora vietnieks, marketinga direktors, ražošanas direktors un preses sekretārs. Jā, un arī es.

Mēs izvēlamies galdiņu, Silvija novelk mēteli un sāk noraisīt vairākas reizes ap kaklu aptīto šalli. No kūkas viņa diemžēl atsakās, tātad nebūs lemts vērot, kā viņa lēnītēm notiesā brūno kūku ar putukrējumu, kuru šeit dēvē par "grēcīgo kārumu".

-Tu gribi sacīt, ka publiskā telpa un mājas ir pilnīgi dažādas lietas?

- Jā, vai tu tā nedomā?

-Godīgi sakot, nē.

Kurkulis

VLapsa
Tu mani stipri pārvērtē

Papildināts 27.05.2021 16:05:

atzīšos, kad ieraudzīju pirmo citātu, padomāju, vai nav gūdrīdos redzētā grāmata, ko pašreiz lasi, bet es vairs neko diži daudz no tās neatceros.

Pēc tam Silvija ar savām šallēm un kūkām mani samulsināja un trešais, vēl atšķirīgākais citāts, vispār nogalina.

Bet no otras puses - pēc sajūtām uz klasisku romānu nevelk (tad arī citāti kaut kā savādāk virknējas).

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

VLapsa

Kurkulis
Ā, es jau tagad viltīga kā lapsa, nelieku pašu svaigāko, jo Tu vēl viltīgāka)))))

Trešais citāts ir svarīgs, padomā par šo tēmu.

Kurkulis

VLapsa
Varbūt "Socializēšanās rokasgrāmata latvietim"?

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

VLapsa

Kurkulis
Ne. Nav par latviešiem. Un nav arī latviešu autors.

NjuNju

VLapsa

Jāmeklē pažobelē vai uz naktsskapīša?

Papildināts 27.05.2021 18:03:

man tā kā velk uz frančiem

Kurkulis

VLapsa
bet sajūta, ka nevelk uz romānu ir pareiza?

VLapsa

Kurkulis franči nav. Drīzāk uz ziemeļiem met aci. Romāns, protams, ir, bet ne klasika. Un sajūtas laikam par šo darbu - vai nu patīk, vai nepatīk, vienaldzīgo maz

NjuNju

VLapsa

Torgrims Egems "Dizainers"?

VLapsa

NjuNju jā!!!!!! Tieši tā, Dizainers!!!!!!

Ps jūs, meitenes, mani biedējat

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362321