Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kusties, Leon! Nav laika fidroties-2.

12345

NjuNju

VLapsa

Citāti galīgi neuzvedināja, bet lasīts gan pasen. Tas kūciņas citāts man joprojām liek domāt par citu grāmatu, tikai nezinu par kuru

Papildināts 28.05.2021 09:57:

"Es tev vēlu pietiekami daudz visa," viņa čukstēja man ausī. "Pietiekami daudz saules, lai apgaismotu tavas dienas,pietiekami daudz lietus, lai tu spētu novērtēt sauli, pietekami daudz prieka, lai tas stiprinātu tavu dvēseli, pietiekami daudz sāpju, lai tu spētu novērtēt dzīves mazos priekus, un pietiekami daudz tikšanos, lai šad un tad tu spētu izturēt atvadas."

VLapsa

NjuNju
hm, citāti nē.. bet kas uzvedināja?

Tavu gan nezinu. Kaut kāds romantiskais, ēd, lūdzies, mīli vtml?

NjuNju

bet kas uzvedināja?

Ziemeļi komplektā ar pēdējo citātu (kad tam pievērsu tā kārtīgi uzmanību iepriekš uz kūciņu vairāk skatījos)

Kaut kāds romantiskais, ēd, lūdzies, mīli vtml?

Tā īsti nē, bet romantikas, protams, tur netrūkst.

Varētu teikt, ka svaigumiņš, ne gluži šī gada, bet tomēr.

Kurkulis

NjuNju
Bet nu latvieC laikam nav?

Papildināts 28.05.2021 15:29:

Iedomājos "Salabot dzīvos", bet tur nav stāstījums pirmajā personā.

Papildināts 28.05.2021 15:40:

NjuNju
Tomēr es atradu. Piedod, bet Tabores pagasta bibliotēka bija iemanījusies šo citātu ielikt FBā

Sofija Lundberja "Sarkanā adrešu grāmatiņa"

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

NjuNju

Bet nu latvieC laikam nav?
Nav gan.

Iedomājos "Salabot dzīvos"
Nē, franču arī nē, atkal uz ziemeļu galu var skatīties.

Man ir ļoti sāpīgi to atzīt, bet pēc kāda laika lielākā daļa cilvēku izbalē. Nav tā, ka pazustu atmiņas par viņiem. Nav arī tā, ka viņi neko nenozīmētu. Taču pirmās paniskās bailes pierimst, un to vietā nāk kaut kas neitrālāks. Kaut kas tāds, ar ko tomēr ir iespējams dzīvot.

Papildināts 28.05.2021 15:44:

Kurkulis

Sofija Lundberja "Sarkanā adrešu grāmatiņa" Jā ir, protams.

Tabores pagasta bibliotēka Es it kā pārbaudīju.

Papildināts 28.05.2021 15:45:

Kamēr rakstīju, jau paspēji.

Kurkulis

NjuNju
Es it kā pārbaudīju.

Es iemetu gūglē tikai pēdējo rindu, jo tā man raisīja kaut kādas nenosakāmas asociācijas - "pietiekami daudz tikšanos, lai šad un tad tu spētu izturēt atvadas".

Bet grāmatu lasījusi neesmu.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Sarmozo

PĒDĒJAIS PARĀDS:

"Ietinusies garā, siltā mētelī, C. stāv sniegā pie 25. bloka. Kā jau viņa tika baidījusies, šajā blokā uzturas sievietes, kuras aizvada dzīves pēdējās dienas. Daudzas ir pārāk slimas, lai kustētos, un dzīvība viņu acīs ir jau izdzisusi. Tagad šī ir C. pasaule, un viņa tajā eksistē tādēļ, lai izdzīvotu. Tuvojas līdzīgi ģērbušās kapo, aiz kurām nāk sievietes un meitenes - izmocītas, rēgiem līdzīgas būtnes, balstīdamas cita citu. Katra kapo paziņo atvestajām sievietēm, ka C. ir viņu bloka vecākā un viņām jādara viss, ko tā liek. Viņām liek stāvēt ārā aukstumā un gaidīt esesieti, kurš pārbaudīs visas pēc saraksta.

C. jūtas sastingusi salta kā sniegs. Viņas skatiens slīd pār kaulainajiem, sagumušajiem stāviem, bet cilvēcīgu jūtu viņā vairs nav."

aveirulz

Nelda
Hetere Morisa - Cilkas ceļojums? Lasījusi neesmu, bet baigi liekas, ka ir..

aveirulz
Pilnīgi pareizi!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362321