Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kusties, Leon! Nav laika fidroties-2.

12345

Kurkulis

Skatos, ka Leons nedus, Leons no miega modināts (ieskatījos sadaļā gan tikai tāpēc, ka nobrīnījos, ko Raimonds ir blakus tēmā pie grāmatām ierakstījis)

Labi, tad ielikšu kaut ko no sevis arī publikas piesaistīšanai

Atver jebkuras skapja durvis, un tur izkrīt ārā skelets. Tā ir mūsu teātra īpatnība. Īstenībā jau šis teātris sen bija jāslēdz. Būtu jāsāk viss no jauna, lai atbrīvotos no lietām, kas traucē dzīvot. Pārdomājot esmu sapratis, ka manī nav kodola, nav, tāpat kā Peram Gintam, kuram ir tikai čaula. Šeit mūsu ceļi krustojās ar Uldi Pūcīti. Manas intereses vienmēr bijušas izsvaidītas un saskaldītas uz visām debess pusēm. Jaunībā esmu pamācījies zīmēšanu un mūziku, tas viss man ir padevies nebūt ne slikti. Esmu nodarbojies ar teātri, esmu kaut ko rakstījis. Un tā ir tā nelaime. Esmu saskaldījies un ne pie kā neesmu līdz galam palicis, neko līdz galam neesmu izdarījis. Tai pašā laikā nemaz nezinu, kas īsti esmu. Dzīves garāmgājējs vai pieskicētājs? Atliek sevi pasludināt par dzīves pētnieku, kas atbalsta indiešu filozofiju, kuras pamatā ir šķitums. Pie tā tad es turos.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Namejs

Īsti neaizraujos ar latviešu biogrāfijām ( fui man kā vēsturniecei), bet vai nebūs Juris Strenga? Mana grāmatvedība...

Kurkulis

Namejs

Tev kā vienmēr - fiks und fertig

Es jau vispār ar latviešiem maz aizraujos, bet kaut kāda impulsa pēc paņēmu. Kaut vai tāpēc, ka Strenga patīk. Zini, galīgi nejutos vīlusies un tas formāts nav kā klasiskai bigrāfijai, drīzāk pārspriedumi par sevi un papildināti ar gabiļiem iz dzīves, galvenokart, teātra dzīves.

Pasakas - tie ir briesmīgi stāsti, kas saudzīgi sagatavo bērnus avīžu lasīšanai un televīzijas ziņu vērošanai.

Namejs

" kā vienmēr- fiks und fertig"- nu, tas ir uz labu... vai arī nē

Kristietība ir steigas reliģija. Padomājiet tikai, kā septiņās dienās tika radīta pasaule! Pat simboliskā līmenī tā ir radīšana neprāta trakumā. Uz cilvēku, kura reliģijā cīņa par vienu pašu dvēseli ir kā stafete daudzu gadsimtu garumā, kad neskaitāmas paaudzes nodod stafetes kociņu cita citai, kristietības ātrie lēmumi iedarbojas apdullinoši. ... Šī reliģija ir strauja kā bezdelīga un apņēmīga kā ātrā palīdzība.

Kurkulis

Namejs
Izklausās labi - citāta ideja.

Tas no daiļliteratūras?

Namejs

Kurkulis
Jā, daiļliteratūra

Papildināts 26.06.2021 22:21:

+1

Nāves tuvošanās ir briesmīga jebkurā gadījumā, bet īpaši briesmīgu to dara vēl atvēlētais laiks, kurā cilvēks var atcerēties piedzīvotos laimes brīžus un tikai apjaust tos, kas vēl būtu varējuši notikt. Ar ārkārtīgu skaidrību tad top redzams viss, kas jāzaudē. Šis skats uzdzen tik baisas žēlabas, kādas nespēj radīt ne auto, kas teju teju tevi notrieks, ne ūdens, kurā tev jānoslīkst. Šī sajūta ir patiesi nepanesama.

Flokse

O, Leons aktivizējies.

Vasara ir uz brīdi īstenojies sapnis par to, kāda dzīve varētu būt. Rudens ir atmiņas par bijušo, un pavasaris - pulsējošas jaunā gaidas. Tikai ziema ir pati par sevi - bez ilgām pēc pagājības vai nākotnes.

Kurkulis

Nu atdzīvinājušas! Garšīgi citāti, bet man nevienā acī.

Papildināts 27.06.2021 12:48:

Flokse
tikai sarunas uzturēšanai - varbūt Janas Vagneres "Dzīvi cilvēki"?

Saulpurene

Flokses citāts ar tādu poētisku noti. Nez, nav kas senāks? Kāds latvietis?

/Trollius europaeus/ Tautā saukta: cāļagalva, sviestapika. Latvijā sastopama visā teritorijā. Aug mitrās pļavās, upju krastos. Indīga.

Flokse

Mans citāts ir no svaigumiņa, kura autors nav latvietis, bet viņam ir nosliece uz poētisku pasaules redzējumu.

Papildināts 27.06.2021 13:34:

Papildinu.

Pēc cieminieku domām, vienīgais pienācīgais aiziešanas veids ir nomirt vecam savā gultā. Tad viss ir tā, kā jābūt: ir atraitne, kam nāve nav nācis kā pārsteigums, un mazs mantojums, kas tiek sadalīts vienlīdzīgi starp bērniem, bet par ko drošības pēc izdodas savērpt mazu ķildu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362321