Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kusties, Leon! Nav laika fidroties-2.

12345

aveirulz

Nelda

Melānija Goldinga "Mazie mīlulīši"! Tāpēc jau man likās, ka pazīstu, bet nodomāju uz Kluso pacienti, bet tur galvenā varone nebija L. un nekādi nevarēju atcerēties, kur vēl galvenā varobe bija trakonamā...

aveirulz
Pilnīgi pareizi!

Namejs

Triviāli patērniecisku nolūku vadītās pastaigas maršrutu izjauca negaidītā vietā ieraudzīta sen zināmā izkārtne, nebija ne gribas, ne spēka vienaldzīgi paiet garām. Veci ļaudis runā, liktenis neesot zīdainis vai kā tamlīdzīgi. TO ieraugot, sirds palēcās, uzmeta līksmu salto un vēl laipni parūpējās par nepiezemēšanos uz deguna.

Nav man parādu, bet sajūsma par šodienas atradumu tik liela, ka dalos-

R. izgrūda klusu lāstu, skatoties uz asajām, līdzenajām, stūrainajām, enerģiskiem spalvas vilcieniem rakstītajām rūnām, kas nemaldīgi atklāja rakstītājas noskaņojumu. Viņš atkal sajuta milzīgu vēlmi no dusmām pamēģināt iekost sev dibenā.

Lusesita

Namejs

Varētu pieņemt, ka tu pārpirki manu parādu, jo man būtu jāliek, bet es nespēju. Tā nu šis būtu izlīdzināts. Paldies tev!

Ja ir minētas rūnas, tad 100 punktu, ka neuzminēšu, jo cenšos nelasīt nekādu mistiku. Vienīgi, ja tās izmantotas kādā krimītī. Tip, noziedznieks psihopàts šifrē savus nodarījumus, lai detektīviem intetesantāk. Bet tad tur nebūtu humora elementu.

aveirulz

Žēl, ka nav nojausmas, kas tas ir, jo izskatās traki interesati.

Namejs

aveirulz
Tevi gaidīju. Tu ZINI, kas tas ir.

Vieda Vārna

Iekošana sev dibenā man tomēr vairāk saistās ar kādu zvēru,suni vai kaķi. Nu, varbūt ar vilkaci.

pelēkā pele

O. Prieks redzēt, ka Leons uz brītiņu uztrūcies no miega. Kas ir R., nav ne jausmas. Moš' vilkatis k-kāds.

sirdsapziņa ir kā kāmis - vai nu guļ, vai nu grauž...

NjuNju

Tikai minējums

Klarisa Pinkola Estesa. Sievietes, kuras skrien ar vilkiem.

Namejs

Virzienu varētu nosaukt par pareizu, gluži parasts cilvēks tas nav, daži pat apgalvo, ka viņš vispār nav cilvēks. Lai gan ar visām viņa spējām, tā iekošana dibenā dzīvē diez vai tiktu īstenota.

Vilks, starp citu, ir viena no galvenā varoņa iesaukām.

Papildināts 17.08.2021 13:21:

NjuNju
Garām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362321