Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Zviedrija/Stokholma

Suse2017

Sveiciens cāļu domubiedriem. Vēršos pie jums ar jautājumu, kurš noteikti šeit ir pārcilāts un jautāts daudz reižu. Ir doma pārcelties uz Zviedriju. Esam ģimene, kurā mīt viens mazulis (2 gadi ),es un vīrs un suns. Tapēc vēlējos noskaidrot kas man būtu jāzin par šo valsti, likumdošanu, ieradumiem, mentalitāti, dzīvnieku labturību u.c. , lai viss izdotos veiksmīgi.


Cienīs ja būs nauda.

Diezgan labi ir sweden.se un thelocal.se

Var paguglēt ko vairāk. Dzīvokļiem Stokholmā palielas īres maksas un priekšapmaksas. Tomēr, ja ir nauda, problēmām nevajadzētu būt. Vienalga ka imigrants, ka tik naudas daudz.

Hmm, diezgan dīvaini gribēt pārcelties uz valsti par kuru nekas nav zināms.


www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!


Par suni sekojosais: ja nevari suni izvest pastaiga ik 4 h, tad tam paredzeti dienas centri suņiem( suņu dārziņi). Cena augstaka ka parasta bernudarza. Ap 200 eur menesi. Plus viss parejais, ar suņa veselibu un partiku saistitais.

Dzivokļi ir, kapec ne! Ja gatavs maksat no 15 tk lidz 20 tk kronu menesi, atrast nav gruti. No ssvas pieredzes. Var arī pirkt. Kredītu strādājosam cilvekam dabut nav gruti.

Viss cits Zviedrijā kā jau pie zviedriem- jārunā zviedriski, vēlams. Loti atkarigs, kur strādā, ar ko tiecies utt. Kur apmeties.Stokholma jeb ziemeļos..bus attiecigi atskirigaks viss.

Ir latviešu pasākumi, skola sestdienās. Laba satiksme uz Latviju. Latviesu veikaliņs.

Ja ir labs darbs un jauks rajons, dzīvot var.

Papildināts 09.11.2017 00:09:

Ko expekte no dzives vispar parceloties?

Berniem plasaks redzejums noteikti, salidzinot ar lv ierindas skolu. Berni te jauktas gimenes dzivo un naj jabri as, ja prot runat 4 vai vairak valodaas. Visi ir vienlidzigi, ta itka pozicione..bet var negaidit, ka zviedrs tevi uz maju aicinas ciemos!

Citi iebrauceji gan. Ar tadiem biezi dibinas labaks kontakts, ka ar zviedriem.

Berniem loti patik. Skola nejut slodzi. Interesanti maca un loti daudz izpeta un brauc arpys skolas. Daudz myzeju. Daudz izklaides iespeju...koncetri un brivdabas pasakumi. Pilis un muižas. Kuģi un laivas...

Vienveidigs ediens, es teiktu. Bet majas gatavo kaut skābputru, ja velies.

Berniem pielagots daudz kas. Kautvai tas, ka daudzos partikas veikalos ir auglu grozs bezmaksas, cienā bernus. Ja berns stridesies un taisis troksni- visi smaidis un brinisies par brinumberna aktivitatem.

Daudzi parvietojas ar velo. Uz un no darba. Ja ir labs darbs, ir daudz benefitu.

Maksas ceļi un lieli nodokļi. Katrai komunai savi!

Papildināts 09.11.2017 00:13:

Par kriminalo pusi maz dzirdets dzivojot. Nav pa tadiem rajoniem jablandas.

Vienvardsakot, jadabu labi apmaksats darbs. Tad viss ok. Ieteicams jau pirms ierodoties valstī☺

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362341