Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

http://satori.lv/article/esari

Lēdija

Kuri tiks iztēloti par patstāvigi iegūtu pieredzi un gudrību.

Rosalia stereotipus kā sugu nekad neviens likums vai konvencija neiznīdēs, var vienīgi ar ilgu pilināšanu uz smadzenēm sev nevēlamos stereotipus aizstāt ar sev vēlamajiem.


Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!


magoņmaizīte Berta

Stereotipu aizstāšana, skatos, rullē

A mans provinciālais prāts vienalga nesapratīs, kāpēc pret Pēteri, kurš iedomājas sevi par Žozefīni, un uzstāj uz tiesībām iet sieviešu tualetē, jāattiecas ar pietāti un patētisku nopietnību, kamēr Miķelis, kurš sadomājies, ka viņa sieva- sieviete dos viņu bērnam savu pienu, ir pelnījis homērisku apņirgšanu.

Babs

Sadomāties nevienam nav liegts. Bet pieauguši cilvēki parasti rēķinās, ka var sanākt vilties un lielu traģēdiju no tā netaisa.


"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

Man tik patīk kā " gudrais " un iedomīgais " lētucis " Turks atkal pasmirdējis ar savu " viedumu ".

Prātiņa Turkam patiešām nav pārāk daudz — izklaides un atpūtas forumā šis atradis mistikus " stambulistus " un " antistambulistus " . Iztēlei robežu naff.

Vēl elš kaut ko par sakarīgiem un nesakarīgiem " argumentiem " → lēts un prasts muldologs. Kura vietā toč var atrast 10 labākus iz vidusskolu absolvējušo rindām.


Turks

Stereotipi nav likums un nav obligāti jāievēro, bez tam stereotipus kā sugu nekad neviens likums vai konvencija neiznīdēs, var vienīgi ar ilgu pilināšanu uz smadzenēm sev nevēlamos stereotipus aizstāt ar sev vēlamajiem.

Paliekot pie tā, ko stopzīme teica, neviens negrasās tradicionālā dzīvesveida piekopējus apkarot. Tik turpināt to pašu ilgās pilināšanas procesu, kas tev ļauj apzināties, ka stereotips nav likums, kas obligāti jāievēro. Ka sievietes drīkst neprast gatavot ēst, ka vīriešiem nav pienākums vienmēr izmaksāt, ka ārlaulības bērns nav kauna traips, un tā tālāk un tā joprojām.


Tikumības slepenpolicija.

magoņmaizīte Berta

pieauguši cilvēki parasti rēķinās, ka var sanākt vilties un lielu traģēdiju no tā netaisa.

Nu Pēteri - Žozefīnes tagad taisot, un pret viņiem izturas gandrīz vai saprotošāk, vismaz āārzemēs. Un kad sieviete, kā Mētra Saburova ir šausmīgi vīlusies, ka dzimusi ar dzemdi, tad vesels bars viņu glorificē viņas ciešanās un aktivitātēs.

Kamēr Miķelis ir pajols, kas pat samierinājies, tik un tā tiks apņirgts - gan par to, ka sadomājās, gan arī par to, ka samierinājās, bet, ja nesamierinātos - tad sekotu vēl kas trakāks nekā ieņirgšana vien.

Tik prastām muļķībām jau sen neviens vairs nepievērš uzmanību, nu vismaz tam, ka sievietes drīkst neprast gatavot ēst un ka ārlaulības bērns nav kauna traips.

Tas ir piedēvējums.

Papildināts 15.02.2018 16:50:

justrelax
tā ir tāda metode, kaitināt oponentu, lai tas sāk rupji lamāties. Tas dod papildus argumentus. Izvēlieties citus vārdus.


Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Purple rain

Raimonds1
Priekš kam bērnam piens, ja māte negrib to dot un viņai ir svarīgākas lietas, ko darīt. Māte drīkst negribēt dot savam bērnam pienu.

Nu tā jau visa aristokrātija uzauga un nekādas vainas. Kaut arī..ja paskatās uz princi Čārlzu, varbūt kaut kāda ietekme tur ir....

magoņmaizīte Berta
Kroplā patriarhāta vēsture pierādījusi, ka ir ļoti bīstami Miķelim ļaut sadomāties par to, kas ir jadara citiem. MIķelis vienmēr sāk ar dzemdi un visu to, kas otram ir jādara saistībā ar šo orgānu, un vienmēr beidz ar to, ka otram ierobežo visas tiesības.

black sand

magoņmaizīte Berta
Zini kāpēc? Tadel ka tas Žozefīne velas realizēs savas Zozefines tiesības justies ka Žozefinei un iet tur kur iet Zozefines bet Miķelis turpreti grib lai cits cilveks rīkojas ta ka viņš uzskata par pareizu un neskatoties uz dažādām neērtībām kuras tas rada otra ķermenim realizē viņa vēlmi barot viņa bernu ar pienu.


Turks

bet, ja nesamierinātos - tad sekotu vēl kas trakāks nekā ieņirgšana vien.

Tagad man ir interesanti. Kādām, tavuprāt, šīm nesamierināšanās izpausmēm ir jābūt, lai sekotu tas trakākais? Kāds tieši?


Tikumības slepenpolicija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362447