Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

http://satori.lv/article/esari

Lēdija

Rosalia

Kas ir R.Kelly, un kuru viņš izvaroja?


https://www.vanityfair.com/hollywood/2019/04/geoffrey-rush-defamation-suit?verso=true

Geoffrey Rush, the Oscar-winning actor who was accused of sexual misconduct by a former co-star, has won a defamation lawsuit against the publisher of the Australian outlet that printed the allegations. The newspaper, The Daily Telegraph, published claims in 2017 that Rush was sexually inappropriate with a female co-star during a 2015 production of King Lear. Rush filed a defamation suit against the Telegraph, and now, over a year later, has won the case.

On Thursday, Justice Michael Wigney awarded Rush more than $600,000 in damages, according to The New York Times. Rush could also receive even more money at a May 10 hearing, as he claimed that he may have lost more than $3.5 million in earnings from the time of the story to the start of the trial.

“This was a recklessly irresponsible piece of sensational journalism of the worst kind,” Justice Wigney said, according to CNN. He also, according to Variety, said the accuser, actress Eryn Norvill, was “prone to exaggeration and embellishment.”

šo attaisnoja tiesa

-----------------------------

Un vēlreiz - ir nepareizi, ka visādas lielākas un mazākas slavenības izmanto cilvēkus, tomēr vajadzētu pāris precendentu, kad apmelojumi arī tiek atklāti.


Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt.

Mobile
no malas

Norma Džīna
Kam es noteikti varu noticēt, ir tas, ka tieši bērna piedzimšana cilvēku (tēvu) var izmainīt tā, ka var likt sākt skatīties ar pilnīgi citām acīm uz kaut ko, kas kādreiz ar viņu noticis. Un es arī nevaru teikt, ka filma kā tajā izteikto apgalvojumu propaganda nav pārliecinoša. Ir pārliecinoša. Bet dzīve rāda, ka tur, kur iesaistīta ļoooti liela nauda, ne viss notiek tā, kā ir normālajā pasaulē, ne viss ir tā, kā izskatās, un vispār ir grūti pateikt, kas īsti ir patiesība. Man personīgi ļoti gribētos ticēt, ka Maikls ir nevainīgs.


a²+b²=c²


Tiesi nesen Delfos bija info, ka Latvijas policija bija aizturejusi bernu pornografijas izplatitajus. Ka mineja policija visi viriesi bija ar gimenem un berniem, ka ari viniem bija darbs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362447