Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

http://satori.lv/article/esari

Lēdija

Paranoid

Jā, protams. Tāpat kā jāsāk skaļāk runāt par to, ka psiholoģiskā varmācība bieži nāk no sieviešu puses, jārunā arī par to, ka nekāda vardarbība nav pieļaujama. Tāpat kā piespiedu sekss ar laulāto.

Redz, mani uzkurina mana pieredze, kad es piedzīvoju uzbrukumus, no savas puses esot vainīgai tikai ar to, ka es biju tur, tajā vietā un tajā laikā. Pilnīgi noteikti ar savu uzvedību es neesmu provocējusi tos gadījumus, jo vienā man bija kādi 8 gadi.

Es pilnīgi solidarizējos ar Tavu viedokli par to, ka vispār nevar būt runa par to, ka varētu tikt vainots cietušais par to, ka ir atradies nepareizajā vietā, par to, ka ir sācis sarunāties ar nepareizo cilvēku, par to, ka ir valkājis pārāk īsus svārkus, un vispār runāt par kaut kādu viņa vainu vai atbildību šādā situācijā.

No otras puses - debates par tā saukto "victim blaming" ir kļuvušas ārkārtīgi toksiskas, un brīžiem jau nonāk līdz tādam absurdam, ka jau tiek mazināta iespēja pārliecināties par objektīvu iesaistīto cilvēku vainu un stāstītā patiesumu.

Piemēram, nu jau klasiskais un klaji absurdais stāsts par diviem iereibušiem cilvēkiem, vīrieti un sievieti, kurā kā dažās valstīs jau par pašsaprotamu tiek uzskatīts, tas, ka apsūdzību par seksuālu uzmākšanos var izvirzīt tikai sieviete, neatkarīgi no tā, vai abi ir piekrituši jebkādām seksuālām attiecībām, ko ir teikuši un ko ir darījuši. Vai vispār, šur tur izskanējusī ideja, ka sieviete drīkst piekrist un piedalīties seksā, bet jau pēc seksa izdomāt, ka viņa tomēr šo seksu, post factum, ir kvalificējusi kā nevēlamu un attiecīgi vērtē par pamatu apsūdzības vēršanai pret vīrieti.

Papildināts 03.11.2017 11:05:

Rudā_

Jūs paši iedomājaties kā būtu dzīvot pasaulē, kur nav nekādas savstarpējas simpātijas un amziera par pārējo pat nesapņot? Un kādā līmenī tas viss viņiem būs, ja nebūs nekādas prakses? Ja vīrietis to dara bieži un ar dažādām sievietēm, tad tomēr viņš kaut ko vairāk sajēdz, nekā tāds nevainīgs bailulis.

Nepaliek skumji iedomājoties to jauko puisi, kas baidās paskatīties uz jūsu meitu, kur nu vēl kur aicināt, jo tūlīt viņu apvainos par uzmācekli, sabojās visu karjeru un izvazās pa interneta ziņām.

Kādas būs nākotnes meiteņu izredzes vispār ar kādu iepazīties?

Nē nu es nerunāju tagad par smukajām, tās jau vienmēr kādu drosminieku sagaidīs, bet tās ne visai smukās, ko tās darīs?

Tici vai netici, bet visā pasaules vēsturē ir joprojām pietiekami daudz cilvēku, abu dzimumu, kuri tomēr māk iepazīties un veidot attiecības, arī nedarot neko tādu, kas dotu pamatu apsūdzēt viņus uzmācībā, vai arī radītu iespaidu par viņiem kā ļoti nekomunikabliem, sociāli nespējīgiem. Tā nav nekāda neiespējamā misija, un neprasa nekādas ļoti īpašas, virtuozas sociālās prasmes, tikai nedaudz vairāk darba, rūpīgāk noformulējot savu vēstījumu citiem cilvēkiem, kā arī rūpīgāku ieklausīšanos citos cilvēkos.

Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

pelēkais nezvērs

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

Lusesita
Jo mans uzskats ir tāds: sieviete var gribēt dauzīt flīzes un var dauzīt, kas to viņai var liegt. Taču, ja viņa pēc flīžu dauzīšanas iekāro un tīko iegūt savu liego vīru, kurš pa to laiku klusi un graciozi zvilnējis uz zofas, tad labāk pārbaudīt savu testosterona līmeni. Varbūt hormonālie traucējumi izpaužas vēl kā citādi: apmatojums, grūtības vai nespēja ieņemt/iznēsāt bērnu utt. Piedevām par nevēlamu hormonu disbalansu liecina arī agresija, lamāšanās, rupja uzvedība utt. Īpašības, kas bioloģiski piemīt tēviņiem.

Man visi hormoni ir kārtībā, vīrs uz dīvāna nezviln un mājās dara vairāk nekā es. Kā jau teicu, radikālo konservatīviķu histērija par sievietes vēlēšanos darīt kaut ko, ko viņai konservatīviķi ir aizlieguši ar lomu dalījumu, un visu iespējamo slimību un traģisko seku piedē'vēšana ir saprotama, bet ne atbalstāma.

black sand

Tu teici, ka vīrietim taču, neslēpsim, ir vairāk spēka, tāpēc viņam ir jādauza flīzes. Bet runa nav par vīrieti, runa ir par mani, ko es gribu darīt. Vīrs arī ātrāk skrien, vai tāpēc man būtu aizliegts skriet pa vakariem? Vīrs var pacelt lielākus smagumus, vai tāpēc man ir aizliegts iet uz trenažieriem? Runa ir par mani, ne viņu. Par manu ķermeni, tā veselību, un ko es ar to gribu darīt. Es gribu rokas ar attīstītu muskulatūru, nevis ļengani karājošos ādu. Man ir intelektuāli tik intensīvs darbs, ka vakaros griežas galva un es gribu izkustēties un ne pa ko nedomāt. Flīžu dauzīšana ir ideāli piemērota tieši tam, ko es gribu darīt. taisni žēl, ka nav ko dauzīt, visas vannas istabas jau izremontētas. Vīrs ar grūtībām attur no mauriņa pļaušanas, jo tas manām spējām varētu būt par lielu. Ja kāds secina, ka mana vēlēšanās izkustēties liecina par slimību, tad jābrīnās, cik slima vide to viņai ir ieborējusi, jo tas taču pat ir pretēji intuīcijai. Kā kaut kam tādam var noticēt?

magoņmaizīte Berta

Pavirši pārskatīju, bet neredzēju tavu teoriju, kāpēc vīriešiem ir vara.

Kalnata
Cik tad tev to flīžu mājās, ka visu laiku viņas dauzi??

Kalnata
Man visi hormoni ir kārtībā, vīrs uz dīvāna nezviln un mājās dara vairāk nekā es.

Tad tak viss jums forši, prieks par tevi. Es arī lauku mājā veicu visādus smagus darbus. Cērtu, zāģēju, roku, krauju, pļauju, jo neviens nevar man liegt. Tikai toreizējā tēmā Orangettei bija cits konteksts: vecis pa to laiku slamstījās, un viņai pret šo nebija nekāda libido, kas ir pašsaprotami tādā situācijā.

magoņmaizīte Berta

Kalnata

Pavirši pārskatīju, bet neredzēju tavu teoriju, kāpēc vīriešiem ir vara.

Vai būtu obligāti tādu izstrādāt, lai varētu spriest par tēmu? - nejūtos tik advancēta un izteikties protoša, tā ka lai nu to teoriju izstrāde paliek Marksam, Bovuārai un Tev Un vai vara ir tieši vīriešiem? Un sievietēm nekādas varas nav? Man tālajos padomju laikos mācīja par valdošām šķirām, hegemoniem, jaunie laiki gūto informāciju dažādi apgāza un pakoriģēja, tomēr visā visumā, cik nu es saprotu, vara ir tiem, kam pieder kapitāls, ražošanas līdzekļi, zeme, intelektuālais potenciāls un izglītība, masu informācijas līdzekļi un visas citas attiecīgās figņas, nevis tiem, kuriem pieder penis un testosterons

black sand

Vēlējies teikt ka Tev uz mājām nesankcionēti atnāca cāļa klukstes un atturēja tevi no flīžu dauzīšanās?

Vai varbut tomer tas ir vīrs kurš tevi iegruž dzimumu sadalījuma spīles un uzskata par vārgu pat mauriņa pļaušanai !? Tad varbut tiec gala ar viru un vina iesīkstējušiem aizspriedumiem nevis uzbrūc cāļa dāmu klubiņam! (Bez tam diez vai tas kurs netiek gala ar mauriņu,var pretendēt uz flīzēm,tas tomer ir augstākais līmenis)

Papildināts 03.11.2017 16:21:

Bet ta tema ka jau Lusesita norādīja vispar bija par ko citu.

magoņmaizīte Berta

Hmm, kas tur nožēlojams, ja lielākā daļa sieviešu grib būt sievietes

Secināja sievišķīgais sieviešu forumā sēdošais vīrietis

Šitas arguments, starp citu, neskaitās dzimumus diskriminējošs, tipa kā sievietei teikt, ka viņa neuzvedas lady like? Kaut kā jau tam PN ir laiks jāīsina, kamēr viņa cienītā moš ar dauza flīzes?

Un kam pieder Vara Cālī un kurš hormons to nosaka?

Paranoid

Vienīgā iekārta, kur karjera jātaisa caur gultu, ir patriarhāts. Tāpēc jau Holivudas sievietes nemitīgi cīnās par vienlīdzīgu atalgojumu un citām tiesībām. Nudien nav saprotams, kāpēc par vienāda līmeņa lomu vīrietim maksā 100x vairāk. Un vienīgais, kas rīkojās neētiski, bija Veinstīns.

Vienīgais mulsinošais fakts ir tas, ka šī "patriarhāta" visdedzīgākās aizstāves bieži vien ir tieši sievietes. Nav jau viss tik vienkārši, tā sauktajā patriarhātā izdevīgākā, jeb nosacītā varas pozīcijā nonāk gan vīrieši, gan sievietes, kopumā- visai šaurs sabiedrības slānis, un pārējie vienkārši vairāk vai mazāk sadzīvo ar to un ievēro notikumu, vai arī ignorē šo slāni.

Ticība "patriarhātam" ir viena no feminisma lielālakajām kļūdām, manā skatījumā.

Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

black sand

Vēlējies teikt ka Tev uz mājām nesankcionēti atnāca cāļa klukstes un atturēja tevi no flīžu dauzīšanās?

Lasi rūpīgāk, es teicu, ka tiku nokaunināta Cālī, nevis ka nāca uz mājām. Kopš ir izgudrots internets, daudzkas notiek internetā. Kā jau minēju par Maiku Peinoviču, ka neviens pat nezināja, kā radikālo labējo līderis izskatās vai viņa identitāti, vai īsto vārdu, kamēr par viņu nenopludināja materiālus.

Vai varbut tomer tas ir vīrs kurš tevi iegruž dzimumu sadalījuma spīles un uzskata par vārgu pat mauriņa pļaušanai !? Tad varbut tiec gala ar viru un vina iesīkstējušiem aizspriedumiem nevis uzbrūc cāļa dāmu klubiņam!

PN arī Cāļa dāmu klubiņā?

Radikālajiem konservatīviķiem tā patīk citus bāzt dzimuma sadalījuma spīlēs, ka neplaidīs garām nevienu iespēju nodarboties ar dzimuma analīzi pat situācijā, kurā nav nekāda sakara ar dzimumu. Pie manas miesas būves un vecuma jebkurš, kurš nopļautu mūsu platību, neatkarīgi vai vīrietis vai sieviete, droši vien pārpūlētos un dabūtu sirdstrieku, jo tā platība vienam maza izmēra indivīdam vienkārši ir par lielu. Bērns arī nevarētu viens visu nopļaut, tāpēc nekad neliktu to darīt viņa fiziskās piemērotības hektāru pļaušanai dēļ, nevis tāpēc, ka bāžam viņu dzimuma sadalījuma spīlēs. Jā, un vectētiņš arī nevarētu, jo ir par vārgu. Viņu arī nebāžam dzimuma sadalījuma spīlēs kā radikālajiem konservatīviķiem pieņemts, bet skatāmies tīri pēc indivīda fiziskās piemērotības.

magoņmaizīte Berta

Nē, nu katru reizi nopriecājos, ka liberālismā tik brīvas normas, ka tāds PN drīkst sēdēt Cālī un skandēt, cik ļauns ir liberālisms, un ka konservatīvismā ir cieņā tikai īstas vecenes un īsti veči, kas dienas sievišķīgi nepavada bābu forumos. Jo konservatīvismā viņam tādu iespēju nedotu. Nosauktu par pediņu un izperdelētu ārā ar visām pekelēm, lai iet pie večiem uz garāžu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362447