Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

http://satori.lv/article/esari

Lēdija

Forumi ir zelta bedre viedokļu monitoringam un sviesta ideoloģiju akutālajam statusam.

Kalnata Nē, nu katru reizi nopriecājos, ka liberālismā tik brīvas normas, ka tāds PN drīkst sēdēt Cālī un skandēt, cik ļauns ir liberālisms, un ka konservatīvismā ir cieņā tikai īstas vecenes un īsti veči, kas dienas sievišķīgi nepavada bābu forumos.


www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!


pelēkais nezvērs

Светское общество. Пожилая дама рассказывает свой сон:
– Ох, я сегодня видела страшный сон! Как будто я засовываю палец в рот – а там ни одного зуба!
Поручик Ржевский:
– Мадам, вы наверно палец не туда засунули.


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

black sand

Kalnata

Jā bērnu un vectētiņu mēs saja piemēra neiegružam dzimuma sadalījuma spīles bet palūk cik nemanāmi Tu pati viņus abus iegrūdi vecuma diskriminācijas lauciņa! Bet ar ko tas labāks? Varbut sešdesmit gadīgs Švarcenegers spēlējoties tiktu galā ar Tavu mauriņu bet nē,tavuprāt vins ir vecs un vārgs un viņu ķers sirdtrieka! Bet Švarcs grib pļaut mauriņu bet vecuma aizspriedumu vadīta konservativiķe Kalnata taču neļaus! :-D
Nezinu gan kas tur jums par Versaļas dārzu platību bet mana mikrorajona ir sētniece kura ar benzīna trimeri (pasmags agregāts) piepelnīšanas nolūkos izpļauj gandriz visu kaimiņu sētnieku teritorijas un tie ir vairāki hektāri kopsummā.

Si visa sarakste gan kārtējo reizi norāda ka viss ir tikai uztveres jautājums.Var jau piesieties pie vārdiem un definīcijas bet kad Tavs vīrs rūpes par tevi teiktu,ka Tu taču nevari vēlēties izplaut visu mauriņu jo Tu savas miesasbuves un fiziska stāvokļa dēļ to nespēsi (vīram te ir priekšrocība šos apstākļus izvērtēt redzot tevi personiski nevis ka cāli stereotipiski pieņemot ka esi fiziska vargaka par vidusmēra virieti jo esi vidusmēra sieviete) tad Tu to uztver logiski un nemeklē sevi pazemojošu zemtekstu. Turpreti kad cālī Tev apmēram to pašu mēģina pateikt piemēra ar flīžu dauzīšanu,Tu ši rūpes un atsaukšanos uz veselo sapratu (jo tas ir ļoti smags fizisks darbs,putekļains un draud ar traumām un neviens saprātīgs cilveks nevar gribēt to darit šo īpašību dēl) nez kādēļ jauc ar stereotipiskiem aizspriedumiem un sievietes diskrimināciju!
Cālim palūk bija taisnība pat tevi personīgi nepazīstot ,Tu esi par vārgu pat mauriņam,kādas vel flīzes!

Rosalia

Pārlasīju Raimonda 80.lapā ievietoto saišu sarakstu. Uzkrītoši, ka tvnet un delfi rakstus par izvarošanām ievietojuši sadaļā ar nosaukumu "Izklaide". Neko sev izklaide.


Ko google iedeva, to ieliku tajā lapā.

1. Lai atgādinātu, ka neuzskatu to par normālu.

2. Lai atgādinātu, ka nevar gadiem šitā ..... ka neviens nekā ne zina, ne mana. Divkosība.

3. Pie viena - modernās izglītības un bērnkopības jauninājumi var rasties no it kā vienkāršas domas - kāpēc tieši vīrieši utt.


www.youtube.com/watch?v=zT0Rjc6jKCg Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

pelēkais nezvērs

Uzkrītoši, ka tvnet un delfi rakstus par izvarošanām ievietojuši sadaļā ar nosaukumu "Izklaide". Neko sev izklaide.

Ja par šo uzņemtu seriālu ar Vainstīnu galvenajā lomā, tam būtu lieli panākumi uz šī bābu histērijas viļņa.


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

black sand
Jā bērnu un vectētiņu mēs saja piemēra neiegružam dzimuma sadalījuma spīles bet palūk cik nemanāmi Tu pati viņus abus iegrūdi vecuma diskriminācijas lauciņa! Bet ar ko tas labāks? Varbut sešdesmit gadīgs Švarcenegers spēlējoties tiktu galā ar Tavu mauriņu bet nē,tavuprāt vins ir vecs un vārgs un viņu ķers sirdtrieka!

Ja es saku, ka vectētiņš ir par vārgu, tad viņš kā indivīds ir par vārgu, neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Turpmāk apzīmēšu visus ģimenes cilvēkus ar A, B, un C, Un D, lai Tu nevari piesiet PN raksturīgo eidžismu ("Droši vien patīkami atcerēties. Ja pirms 20 gadiem uzmācās, tad tagad noteikti neuzmāktos" ), ne seksismu, ne ko citu. Vobšem, ja saku, ka D ir par vārgu, tad fiziski ir par vārgu, neatkarīgi ne no kā cita. Perpendikulāri nevar pļaut, jo tad pļāvējs apgāztos, vertikāli uz leju es varu viegli tikt ar visu smago pļāvēju, bet lai tiktu atpakaļ augšā, tur jau ar sirdi var aiziet. Bet augšā jātiek vismaz 100 reizes.

Nesaprotu, kas Kalnatai ir ar to zālāja pļaušanu! Mūsu mājās pļauju es, bērni un vectētiņš - visas Kalnatas nevarīgo kategorijas.


Vai nav vienalga!

black sand

Nu mēs jau visi sapratām ka tad kad Tu saki tad visi Tavi apgalvojumi ir kristalpolitkorekti un balstīti tikai objektīvos neapstrīdamos raksturlielumos bet lūk kad citi runa par kadu tēmu tad stereotipisks seksisms un stereotipiska seksisma.
Bet ka Tu pati atzini tad esi fiziski par vārgu mauriņam un logiski izsecināt ari par vārgu flīzēm jo tas ir daudz smagāks darbs par mauriņu. Tad kur bija ta sāpe?


Kalnata

Jums laikam reljefam nepiemērots zāles pļāvējs. Tu saki - smags. Tātad ir pašgājejs, tie ir smagie. Bet tad lai viņš pats bubina augšā, kur problēma?


Vai nav vienalga!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362447