Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

tulipe

Sing me a song of a lass that is gone

Say, could that lass be I?

Merry of soul she sailed on a day

Over the sea to Skye

tulipe

Uzcepu tēmu, lai var spoilerot par šo seriālu uz velna paraušanu. Var arī par grāmatu, bet tad jābrīdina iepriekš, lai nepiespļautu datoru, telefonu vai neuzlietu kafiju. Sērija iznāk 7dien, tad no 2dienas aiziet pļāpas, jautājumi un klačas

zagaja

Es pārceļos par Outlander te

Bija 2 nedēļu pauze, starp sērijām, vai ne?

Babs

Labi. Tātad. Par pēdējo sēriju - vienīgais, kas traucē - Džeimijs izskatās nenormāli jauns. Ne kā pāri 40 gadiem. Klērai gan, starp citu, gadus var redzēt. Viņa arī pirms tam izskatījās vecāka, nekā viņai pienācās saskaņā ar grāmatu.

Par satikšanās emocijām - netrauceja. Grāmatā bija smalki aprakstīts, cik nedroši un nepārliecināti viņi abi jutās. Un tā arī izskatījās. Bet to par dēlu - jā, grāmatā tas bija veiksmīgāk atrisināts, tur Džeimijs vispār klusēja kā kaps, kamēr Klēra pavisam nejauši uzzināja pēc vairākiem gadiem.

Ā un Īana izskats nedaudz pievīla - grāmatā aprakstīts kā garš un dikti izstīdzējis puika, a te tāds apvēlies sārtvaidzis. Fērguss arī varēja būt smukāks.

Papildināts 25.10.2017 14:25:

zagaja
Jā, bet sērija pati bija garāka, kas ir labi, vai ne

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

zagaja

Es vēl neesmu redzējusi jauno sēriju biju izbraukusi no valsts un nebija laika seriāliem, dzīve bija vairāk līdzīga tiem

ja par satikšanos, tad vienmēr ir neveiklība, jo nesaproti, ko tas otrs domā, jūt, pārdzīvo...

tulipe

Babs
Kāda viņiem ir gadu starpība? Un cik bija katram, kad satikās?

Babs

tulipe
Viņiem bija kādi četri gadi starpā, ja pareizi atceros. Varbūt kāds vairāk. Džeimijam kādi divdesmit bija, Klērai 25 vai kaut kā tā.

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

tulipe

Nu, es Džeimijam varētu par iedot 22 sākumā, bet Klēra vilka uz 28.

Babs

Nē, seši gadi. Viņam bija 22, viņai 28, kad viņi satikās

http://www.dgabaldon.de/html/timeline_1e.html

tulipe

Kā jau rakstīju, Džeimijam pietrūka bārdas.

SPOILERI!

Kā grāmatās tiks attēlota Džeimija parādīšanās pie Klēras mājas (pirmajās sērijās to rādīja) vēl pirms Klēras pazušanas? Tas man vienīgais neliek mieru un gribu zināt ātrāk

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847