Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

Babs

tulipe
A tas vispār nekur neparādās grāmatās un netiek tālāk attīstīts.

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

tulipe

līdz kurai grāmatai esi tikusi?

Babs

Saskaņā ar grāmatām, Džeimijs nespēj ceļot laikā, to var tikai daži cilvēki, īpaši. Toties Džeimijam izveidojas dīvaina telepātiska saikne ar Briannu - viņš 18.gadsimtā, bet viņa - 20.

Papildināts 25.10.2017 15:36:

tulipe
es visas esmu izlasījusi

Papildināts 25.10.2017 15:50:

tulipe
Vispār Gabaldone ir kaut kad izteikusies, ka viņa izskaidrošot šo mistisko skotu kalnieša figūru pēdējās grāmatas pašās beigās... Tad nu personīgi es ceru, ka uzzināšu to nemaz ne tik drīz

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

tulipe

Aaa, nu tad varbūt tāpēc 9. nenāk viegli, vai tā nebūs pēdējā?

Babs

tulipe
ļoti ceru, ka ne

Papildināts 25.10.2017 16:25:

Es pat nedomāju, ka tā grāmata nāk kaut kā īpaši lēni. Nav jau arī kā 2 pirkstus apčurāt, es atvainojos - jāvāc materiāls, jākonsultējas, jāpēta vēsture. Vēl paralēli jāstrādā pie seriāla, tad vēl viņa raksta un izdod citus romānus un stāstus, kas attālināti saistīti ar Outlander, piemēram, par lordu Džonu Greju utt. Un tad vēl visas uzstāšanās un ņemšanās. Jābrīnās, ka tai sievietei vispār ir laiks rakstīt.

Papildināts 25.10.2017 16:28:

Turklāt - pirmais romāns tak iznāca pirms aptuveni 30 gadiem... Tā ka viņai uz katru grāmatu aiziet kādi 3 - 4 gadi. Un tas ir normāli, gribētos jau ātrak, bet ir jau labi. Viņa tak arī tikai cilvēks. Lai tik mierīgi raksta un nepārpūlas, un vēl ilgi priecē mūs, lasītājus.

BurkĀ. Hiacinte

Tas galvenais ļaundaris Rendels ir pagalam ... satikšanās garlaicīga ... ir vērts skatīt tālāk?? Grāmatas nezinu

Красивые люди тоже срут.
Ф. Раневская
Babs

ir vērts skatīt tālāk??
Manuprāt jā. Turklāt drīz bus atpakaļ viena interesanta ļaundare...

tulipe

Babs
Līnija?

Papildināts 26.10.2017 01:05:

Līrija? Stulbais telefons.

Papildināts 26.10.2017 01:16:

Babs
Es biju pārsteigta, kad vēloties uzzināt, kas notika prince Bonnie pēc Kallodenas kaujas, uzdūros uz info, ka Fraser un Fraser of Lovet, ir reāli hailanderu klani. Pēdējais chief ir dzimis 1977. gadā..

Babs

tulipe
Līrija nav ļaundare, tā, sīkumaina un nelaimīga sieviete. Bet arī viņa būs atpakaļ Nē, es domāju citu. Turpini skatīties Tā ļaundare gan nebūs atpakaļ uz ilgu, taču, ja viņi turpinās tikpat labi seko grāmatām, tad sērijās pēc jaunā gada parādīsies jauns potenciālais ļaunais, kura ļaunuma pietiks vairākām sezonām.

zagaja

Noskatījos jauno sēriju. Man patika, arī tā neveiklība, satiekoties. Tas ir tikai cilvēciski un normāli... un tā varētu būt, kad neesi saticis cilvēku, kuru mīli visu dzīvi, uz 20 gadiem...
Man tikai nepalika skaidrs, kas tas par tēvaini ienāca Džeimija istabā un ko gribēja? Un tā Madam Žanna arī tāda... greizsirdīga riktīgi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847