Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

Babs

bet bez tā jau nebūtu filmas.
Nu, tak tieši tā. Grāmatu arī ne.

tik nezin paspēs vai tomēr atvedīs Rodžeru atpakaļ
Ja būs kā grāmatā, tad Rodžeru laicīgi atvedīs atpakaļ. Klēra vēl uz dzemdībām paspēs.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Jau vairāk kā 10 sērijas, bet iespaids, ka velkas lēnu, nav tā asuma, spriedzes. Lasot grāmatu bija interesantāk, bet varbūt vaina tieši tajā, ka lasīta grāmata...

zagaja

Man Brianna gan neliekas izlutināts skuķis. Jāņem vērā, ka viņa ir augusi pavisam citā gadsimtā un ieguvusi pavisam citas zināšanas. Nav tik viegli apjēgt visu to, ko viņai liek priekšā tas gadsimts un vietas, kur viņa atrodas.

Man šķiet, ka Brianna un Lords Džons varētu būt labi draugi, viņiem ir kaut kāda tāda saikne. Un ka Lortds Džons pilnīgi mierīgi varētu saprast, ka Klēra un Brianna ir atceļojušas no nākotnes. Man tāda iekšēja sajūta ir grāmatas lasījusi neesmu, nezinu, kas tur un kā tur notiks.
Man vienīgi rodas jautājums, kur viņi tur Amerikā tādas mežu plantācijas rod, lai ceļotu vienā virzienā divus mēnešus. Ok, protams, ceļošana ir ar kājām/zirgiem, bet nu vienalga, cik tur tūkstoši kilometru viņi iet? Pusamerikai pāri?

Babs

Man šķiet, ka Brianna un Lords Džons varētu būt labi draugi, viņiem ir kaut kāda tāda saikne. Un ka Lortds Džons pilnīgi mierīgi varētu saprast, ka Klēra un Brianna ir atceļojušas no nākotnes.
Viņi būs draugi. Par to saprašanu gan... Vismaz grāmatās viņš neuztver nopietni viņu abu runas. Jo ir mēģinājušas par šo runāt, bet nē, nesaprot īsti. Nenotic.

Man vienīgi rodas jautājums, kur viņi tur Amerikā tādas mežu plantācijas rod, lai ceļotu vienā virzienā divus mēnešus. Ok, protams, ceļošana ir ar kājām/zirgiem, bet nu vienalga, cik tur tūkstoši kilometru viņi iet? Pusamerikai pāri?

Man šķiet, ka nav tik daudz. Viņi apmetušies Virdžīnijā, a mohauki kaut kur pie Ņujorkas, tā Klēra teica. Attālums ap 500 km. Pa mežonīgiem mežiem.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Africa

Man šķiet, ka nav tik daudz. Viņi apmetušies Virdžīnijā, a mohauki kaut kur pie Ņujorkas, tā Klēra teica. Attālums ap 500 km. Pa mežonīgiem mežiem.

Teica, ka 2 mēneši jāceļo, 500 km 60 dienās ir 8 km dienā, tas ir ļoti lēni

Babs

tas ir ļoti lēni
Nez. Viens ir špagot pa asfaltētu šoseju, bet cits - pa mežonīgu apvidu, bez ceļiem, šķērsojot upes, pa ceļam medījot, ceļot katru dienu teltis utt. Aprokot līķi.

zagaja

Babs
nu jā, ap 500 km divus mēnešus iet, no vienas puses lēni, no otras puses normāli, jo šie jau neiet vienkārši, bet iekuļas visur kur atrod un aprok līķus, izved garas sarunas par dzīvi )) un galu galā, tas ir daiļdarbs

Babs

un galu galā, tas ir daiļdarbs
Jā... Man kaut kā, grāmatu lasot, nešķita tik ilgi. Lai gan Brianna pa to laiku paspēja apvelties arī grāmatā, tas gan.

Africa

Aprokot līķi.
kuru sadalīšanas stadījā visi atpazīst

Africa

Nu kā jums beigas? Ians tā ļoti altruistiski sevi ziedoja, bet izskatījās, ka izbauda to mežonīgo dzīvi..

Atstāja daudzas iestrādes seriāla veidotāji nākamajai sezonai. Spoileris - Bonets izglābās? viņam tak varenie Mērtas atbrīvotāji atslēgas aš pie kājām nometa.

Mērta un tante Dž rullē

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847