Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

Babs

Labas sezonas beigas. Pēdējās divas sērijas nobimbājos kārtīgi. Un Mērta ieintegrēts ļoti labi, labāk, nekā es būtu varējusi iedomāties un vēlēties.Tante Džo šo bija pelnījusi, šis risinājums ir krietni labāks, nekā grāmatā, kur Džokasta dabūja vīru, kam uz viņu nestāvēja, tāpēc dabūja kniebties ar Ulisu...

Jā, Bonets izglabās un sagādās ne vienu vien nepatīkamu brīdi.

Tagad jāgaida nākamā sezona.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Africa

Babs
tad sanāk, ka scenāristi tomēr Gabaldones grāmatu nedaudz pārtaisījuši? kkur lasīju, ka Klēra un Džeimijs bija klāt uz dzemdībām...

Babs

Africa
Tur diezgan daudz kas ir pārtaisīts. Jau tā paša Mērtas ieviešana atpakaļ ir milzu solis, līdz ar to daudz kas tika viņam pielāgots.

Eh, tagad nevarēs sagaidīt, kāda izskatīsies nākamā sezona, kādi būs jaunie tēli. Un man jau tagad žēl Rodžera, jo viņu gaida briesmīgi brīži...

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Africa

Babs
jā, viņš ir reāls nelaimes putns. Mūsdienu cilvēkam pagātnes laikmetā grūti, tur visiem ir bijušas asinsstindzinošas lietas, gan Klērai, gan Brī.

Babs

Africa
Būs vēl trakāk. Pēc tam gan atlaidīs, nu, nosacīti, šādi, tādi piedzīvojumi tāpat būs, bet nu tas viens trakākais tikai viens.

Cooper

Man gan sezonas pēdējās pāris sērijas likās tādas nekādas. Nu katrā ziņā ne tā kā parasti, ka elpa aizraujas no visiem tiem notikumiem.

Kaut kā jocīgi likās, ka Rodžers neieradās pie Brī kopā ar Klēru un Džeimiju. Nez ko un kur viņš viens pats darīja? Sēdēja pie tiem akmeņiem un domāja, vai ceļot atpakaļ uz nākotni vai doties pie Brī? Un pēc tam viens pats atrada ceļu? Vispār pilnīgi nevajadzīga drāma uztaisīta, lai tikai kaut kā aizpildītu laiku sērijai...vai kāds tiešām noticēja, ka Rodžers neatnāks? Kas būtu mainījies, ja viņš būtu atnācis uzreiz ar Klēru un Džeimiju?

Papildināts 29.01.2019 12:28:

Kopumā sezona forša, bet gribējās vairāk par tiem akmeņiem, kas atradās ASV...

Babs

A vot tas gan bija kā no grāmatas. Viņš domāja - nākt vai ne.

zagaja

Es jau vakar rakstīju, ka man tas Rodžers baigi nesimpatizē. Gan izskats, gan arī viņa paša personība. Jā, viņš varbūt nav tāds ugunīgais džeks kā Džeimijs, bet nu kaut kas viņā ir tāds pārāk st\ivs. Un izskats vispār - tāds pārāk noskrandis, un tā bārda nav simpātiska. Un vispār, man tas aktieris arī nepatīk

Africa

Babs
bet nu tas viens trakākais tikai viens. Spoileris Pakāršana?

Papildināts 29.01.2019 12:36:

Viņš domāja - nākt vai ne.

Vajadzēja garāku sēriju, kur parādītu šīs varoņa mokas, lai mēs saprastu lēmuma pieņemšanas procesu.

Babs

Africa
Pareizs spoileris

zagaja
Nu, man, ja godīgi, kad lasīju grāmatu, arī citāds Rodžers acu priekšā rādījās. Nu, tāds a la Pīrss Brosnans jaunībā. Jo grāmatā viņam melni mati un zaļas acis. Bet es kaut kā samierinājos ar šo jau. Nav jau variantu, vai ne.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847