Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

Africa

zagaja
man tas Rodžers baigi nesimpatizē. Man arī nepatīk, Fērguss un lords Džons simt punktu labāki

Papildināts 29.01.2019 12:41:

Babs
es rūpīgi sekoju līdz Timelainam

Babs

lords Džons gan ir sanācis izcils. Es ļoti ceru, ka seriāls noturēsies vēl pāris sezonas, tad kādā 7. vai 8. sezonā varētu būt viņa sekss ar Klēru, lūk, tas gan varētu būt forši

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

zagaja

varētu būt viņa sekss ar Klēru,
oho!!!! kāpēc? kur Džeimijs?

un vispār, kur ir palicis sekss Klērai un Džeimijam? Tiešām abi tik veci, ka nevar vairs? Būtu bijis labi parādīt, kā Rodžers mokās pie akmeņiem un tikmēr Klēra un Džeimijs atceras jaunību un savu kaisli ))

Africa

7. vai 8. sezonā varētu būt viņa sekss ar Klēru

Babs

kur Džeimijs?
Bezvēsts pazudis, visi domā, ka miris. Neatkarības karš, Klēra palīdz amerikāņiem, lords Džons angļu pusē, tur rūpi par Klēru, nu, un apprecēja viņu. Uz sērām arī noseksoja abi. Kā vēlāk Klēra Džeimijam (kurš, protams, atrodas) atzinās - ka viņi abi ir drāzuši vienu un to pašu cilvēku seksa laikā

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

zagaja

ka viņi abi ir drāzuši vienu un to pašu cilvēku seksa laikā
Tā gan varētu būt

scouty

Man shii sezona par Ameriku patika labaak par ieprieksheejo. Viss man likaas aizraujoshi un nebija garlaiciigi, kaa citreiz. Vieniigais miinuss, segsis par maz, kaa jau te dazhas mineeja.

ennya

Beidzot es arī noskatījos Outlanderu, sen jau listē stāvēja, 4 sezonas aizgāja mēneša laikā, ļoti interesants seriāls un tikai priecē, ka 5. sezona vēl tikai filmējas. Pati dzīvoju skaistajā Skotijā, gan apciemošu arī filmēšanas vietas, ja sanāks braukt garām. Piesekoju fanu pulkam Instagram, te jau veselas tūres tiek rīkotas ar filmēšanas vietām, suvenīru internetveikaliņš un vēl viss kas. Džeimija aktieris daudz nodarbojas ar labdarību, bieži ir manā pilsētā arī. Manuprāt, viņš vispār ir smukākais skots, kāds redzēts.

Babs
Kā vēlāk Klēra Džeimijam (kurš, protams, atrodas) atzinās - ka viņi abi ir drāzuši vienu un to pašu cilvēku seksa laikā
Bet Džeimijam taču nebija segša ar Džonu? Viņš piedāvājās, bet Džons nepiekrita tādā veidā. Vai tas arī vēl tikai būs?

Babs

ennya
Bet Džeimijam taču nebija segša ar Džonu? Viņš piedāvājās, bet Džons nepiekrita tādā veidā. Vai tas arī vēl tikai būs?
Nebija un nebūs, bet lords Džons gribētu gan

Netflix ir jau jaunās 5.sezonas 1.sērija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847