Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

zagaja

Pirmās sērijas sākums mani riktīgi šokēja - sapratu, ka Brī agri mirst un Rodžers paliek viens pats ar dēlu. Un kas ir būtiski - šajā sērijā bija segsis, teju visiem, bet dikti tikls tas segsis

Pieckapeika

zagaja
Nu ne taču. Sērijas sākumā rāda jaunu Mertu un mazu Džeimiju, un mirusi ir Džeimija māte. Ar Brī nekāda sakara

Babs

Kas man patīk - ka Klēra apmāca Marsalī. Un Marsalī vispār izvēršas par ļoti simpātisku tēlu

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Africa

ak cik žēl, cik žēl Mērtas

Babs

Jā. Man arī. Saraudājos. Nu, kāpēc viņiem vajadzēja viņu atvilkt atpakaļ, lai tagad tik ātri nogalinātu

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

scouty

Tikko noskatījos sezonas finālu. Pirmā sērijas puse diezgan smaga.

Babs

Jā, es arī neizturēju un noskatījos vakar. Nu, ko. Grāmatā jau tas bija. Man nedaudz žēl, ka viņi neizmantoja filmā gramatā aprakstīto biedējošo noskaņu, kuru skoti radīja, kad naktī mežā uzbruka tiem mērgļiem. To varēja feini parādīt. Bet nu ok. Viņi izvēlējās darīt šādi. Eh. Tagad atkal jāgaida nākamā sezona. Nu jau karš un tā.

Africa

Well, dāmas, pieejamas pirmās sērijas, vai skatamies?

scouty

Jā, es pirmās 2 redzēju. Patika.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847