Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

Babs

zagaja
Nākamajā sērijā redzēsi, kas par tēvaini

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

zagaja

Babs
Tam es ticu bet es esmu baigi nepacietīgā.

Pēc kuras grāmatas ir šī sezona? Varbūt vajag izlasīt...

Babs

zagaja
Trešā. Katra sezona ir vienai grāmatai.

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

zagaja

eu, grāmatu nemaz tā nopirkt nevar, vismaz Zvaigzne interneta bode nepiedāvā. Nāksies pameklēt

Africa

Vakar noskatījos 5.un 6.sēriju, taupījos labi skaistam, lietainam (sniegotam) vakaram

Tātad, šis ir viens no seriāliem, ko varu skatīt kājās stāvot saspringtākajos momentos, skatos katru sēriju makten uzmanīgi.

Bišķiņ 5.sērijā likās tā atceļošana laikā tāda easy. te tikko taxi iekāpa, te jau pie Džeimija mājas. Gribējās vairāk actiona pirms satikšanās. Pati satikšanās aina ļoti maiga, dabiska. Skaisti, ka vīrietis (tīri smuks) sēž bez dāmas un sievas 20 gadus (lai arī nomīcījies pa cietumiem). Skaisti, ka Klēra 50 gados izskatās tiiiik labi (ja viņai bija 28 gadi, kad satikās, 3 gadi kopā un tagad 20 pagājuši), aktrisei dzīvē 38. Skaisti, ka Džeimijs [nomīcijies pa cietumiem] tik labi saglabājies.

Vispār nobrīnījos, ka meita tik mierīgi palaida māti prom, tik nesavtīgi, tik atbrīvoti. un līdz neprasījās (pat neapzinoties briesmas). Tām, kuras grāmatas lasa, iespoilerojiet, tiešām Brianna nebrauks uz pagātni tēti apskatīties?

A, Fērguss man patika, tādas lielas un dzidras acis

Babs

Africa
SPOILERI

Brauks Brianna, protams. Labi, par braukšanu to nenosauksi Es lieku uz šīs sezonas pēdējo sēriju. Nu, un tad nākamā sezona, kur principā lielākā daļa ciešanu tiks uzkrāmētas viņiem ar Rodžeru. Vispār man jau tagad Rodžera žēl, gan nākamajā, gan aiznākamajā sezonā viņam nemaz neklāsies viegli.

Predatore

zagaja
manā biblenē abas pēdējās grāmatas var dabūt, der pa biblenēm pameklēt (pazvanīties), nafig jāpērk?

Marksa

Babs

Labi, man viss galvā sajucis, ļaundaris parādīsies tikai nākamajā sezonā. Tikko apskatījos aktieri, būs simpātisks, cerams, ka arī labi notēlos Brianna arī dosies uz pagātni tikai nākamsezon. Nu, neko, gaidīsim.

zagaja

Babs
a ko viņi tur divatā darīs tik ilgi? Ja nav ļaundaru, nav meitas un dēla... visu laiku atcerēsies, kā ir braukt ar velosipēdu?

Babs

zagaja
Nū, viņiem tūlīt būs čupa ar piedzīvojumiem - viņi kuģos uz Jamaiku, būs piedzīvojumi gan uz dažādiem kuģiem (ar visu Džeimija trako jūrasslimību), gan uz salas, viņiem pat nemaz tik daudz laika nebūs tur seksot. Un vēl tak tur citi cilvēki arī - Īans, Fērguss, viņa iecerētā smukā blondīnīte (parādīsies aiznākamajā sērijā), misters Viloubijs. Lords Džons Grejs arī būs vēl šajā sezonā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847