Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

Sixpārnis

Noskatījos visas 6 sērijas, bija labi
Man patika tās jutekliskās ainas, labi nospēlētas.

Gribu grāmatas izlasīt.
Paskatījos, ka laikam 7 vāciski iznākušas, iešu uz bibliotēku

tulipe

Tas bandīts beigās Džeimija istabā nokļuva ar Madam palīdzību? Izskatījās, ka viņa bija sacerējusies par Malkolma kungu un bija satriekta, ieraugot Klēru.

Un tas Viloubijs. Kaut kāds nesaprotams tēls. Kas viņam var būt kopīgs ar Džeimiju un vēl tie dziļdomīgie skatieni. Ceru, ka sižets uzņems apgriezienus jau nākamajā sērijā. Pa gultu vārtities viņi prot un nav aizmirsuši, laiks asinīm un sviedriem

zagaja

Noskatījos jauno sēriju!

Spoileris.... tiešām Džeimijam ir vēl viena sieva???? Nē, nu vīrietis jau izskatīgs un tā, bet nu es cerēju uz to, ka viņš un Klēra saistīti tā, ka tur ne par vienu citu pat domiņas nav... esmu vīlusies lielajā mīlā.

tulipe

zagaja
Kaut kur lasīju, ka Džeimijs bija spiests apprecēt Līriju.

zagaja

Es kaut kur esmu saputrojusies, bet kura bija Līrija?

tulipe

Pupainā Makkenziju kalpone, kura apvainoja Klēru raganismā.

zagaja

Oi, traki tur būs es palasīju netā par turpmāko attīstību. Bet jā, man tas skuķis arī nepatika ļoti.

Babs

Džeimijs jau nezināja toreiz visas cūcības, kuras Līrija sastrādāja. Kaut ko zināja, bet ne visu. Un Dženija vispār neko nezināja. Būtu zinājusi, nekad nebūtu to precēšanās procesu ierosinājusi. Ek. Bet galvenais, ka viss taču beigsies labi.

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

zagaja

Nu tā. Jaunā sērija deva iemeslus jaunajiem piedzīvojumiem citādi tā muļļāšanās uz vietas nebija nemaz tik aizraujoša.

Africa

Kāpēc Klēra nepateica Dženijai par to, ka Džeimijam ir meita?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847