Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

zagaja

Africa
Man šķiet, ka viņa nejutās īsti droša, vai var Dženijai uzticēties un vai atkal nesaņems kādus klusus pārmetumus. Un arī nav izdomājusi, kā izskaidrot to, ka meita nav līdz..

Babs

vot neatceros, kā bija grāmatā, man šķiet, ka tur viņa baigi neslēpa. A varbūt arī... neatceros. Katrā ziņā ziņas nemaz tik drīz nesalabs, tur paies labs laiciņš. Ar Briannu vai bez.

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

Predatore

Tā ļaundare gan nebūs atpakaļ uz ilgu,

Nevaru iedomāties kura... Un vēl atpakaļ... Iedomājos vienīgo - noindētā grāfa sievu, bet iepriekš jau jama nebija tjipa ļaundare.

Pēdējo pusotru sēriju vēl neesmu noskatījusies, atceroties 6 sākumu - jamam izskatās, ka tā ir sieva, toč tā dura Līrija?

Papildināts 07.11.2017 14:14:

kas man patika seriālā - bļāviens, nu tik līdzīgu, bet jaunāku Rendela brāli atrast - super

Marksa

Sixpārnis

Es lēnu garu skatos 1. un 2. sezonu atkārtoti.
Jau piemirsusies bija tā Līrija. Kur tad Džeimijs viņu izraka, lai apprecētu?

1. grāmatu vāciski arī lasu, bet valoda pasmaga. Daudz tādu vārdu, kurus no konteksta saprotu, bet tādus ikdienā neesmu dzirdējusi lietojam.

Predatore

Kur tad Džeimijs viņu izraka, lai apprecētu?

neatceros ar ko, bet jama tak braukalēja pēc tam riņķī, kad viņi bija pie tā Džeimija onkuļa (kas nu tur jams bija), kur Līrijai bija jāmēģina samuhļīt viņa dēls, lai tas kļūtu vīrišķīgāks. (nu kur Makenzijs ieturēja neitralitāti).

Marksa

Babs

Sixpārnis
Viņa tur dzīvoja netālu

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

Noisette

man seasonvārā rādās nobloķēts :/ Kur jūs skataties?

Impossibility is a kiss away from reality

Predatore

Noisette
Tak dajebkur

Marksa

Africa

seasonvar arī skatos. nav bloķēts

zagaja

Jaunā sērija tāda... nevaru aprakstīt. Man kaut kā neradās priekšstats, ka mazā Marseļa ir tāds indīgs skuķis... riktīga mātes meita

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847