Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Outlander

tulipe

Babs

zagaja
Viņa arī nav indīga, viņa ir ar raksturiņu, bet patiesībā ļoti sakarīga. Vēlāk būs mother Claire utt

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

zagaja

Babs
Nu pagaidām tāda indīga riktīgi. Man šķita, ka atkārto savas mātes vārdus, nedomājot un tā speciāli, lai iedzeltu Klērai.

tulipe

Beidzot noskatijos 7.un 8.sēriju. Piekrītu Džennai, Klēra ir nelaimes putns un arī Džeimijam viņas tuvumā dzīve ripo lejā. Protams, to atsver profesionalitāte gultā un tas, ka Klēra viņu ārstē un glābj dzīvību. Man vajag drusku cukura

Kur loģika glabāt kontrabandu bordeļa pagrabā, kamēr lapiņas ar aicinājumu dumpoties neaizslēgtā skapī..

zagaja

Kur loģika glabāt kontrabandu bordeļa pagrabā, kamēr lapiņas ar aicinājumu dumpoties neaizslēgtā skapī..
Tas skapis bija noslēpts aiz sienas, un cīņas karstumā tā slēptuve iznāca ārā.

Man gan nešķiet, ka Klēra ir nelaimes putns...

Predatore

nē, nu viss kopumā sanāk tā, viss atkal bija labi un mierīgi, kā uzradās Klēra, tā šo atkal grib varot, atkal kkādi kautiņi, uzbrukumi, sūdi.... Viss uzreiz

Papildināts 15.11.2017 21:08:

Bet kopumā, nu jā, visi baigi jaunie Gan Klēra (ok, dzīve labākā vidē), Džeimijs... (pārcietis nereālas šausmas mūžā, pat cingu) Bet Džeimija māsa - tajos laikos? Tāda jaunuve vēl piecdesmit gados ar vvz cik bērniem Baltiem zobiem, pilnu muti... Kad vidējais dzīves ilgums bija ap 50...zemniekam..Es kā režisors tomēr nepažīdotu labam vecuma grimam un kādam zoba aļa iztrūkumam.

Bet kopumā - man šī sezona nepatīk. Kkas nav vairs tas. Vai Rendela zudums, vai uzspēlētība, hvz kas...

Marksa

Africa

Bet Džeimija māsa - tajos laikos? Tāda jaunuve vēl piecdesmit gados ar vvz cik bērniem Baltiem zobiem, pilnu muti...

vai ne? tīri labu figūru un bezgrumbu ģīmi, apskaužu tur toč lažots ir uz grimmu, iesirmā Klēra Bostonā vismaz bija reāla. Bet nu labi, iespēju ceļot laikā mēs uztveram normāli, tad negrumbainas sejas arī vajadzētu

Papildināts 16.11.2017 12:37:

Kur loģika glabāt kontrabandu bordeļa pagrabā, kamēr lapiņas ar aicinājumu dumpoties neaizslēgtā skapī.. Tas skapis bija noslēpts aiz sienas, un cīņas karstumā tā slēptuve iznāca ārā.
Man vienai likās, ka meiča, kas tur ar mazo Īanu ņēmās, bija tāda kā iesūtīta? Ka speciāli aizvilka uz to tipogrāfiju, lai tur kaut ko atrastu/ piespiestu atdot?

tulipe

Pagaidi, Marselja tagad Klēru sauc par mauku, bet vēlāk par mother Claire?

Babs

Africa
Nene, ar meiču viss bija labi, pirmā Īana mīla

Ai, man gan viss patīk, protams, ka var sameklēt visādas blusas, bet man pat negribas to darīt.

Un par Klēras varošanu - nu, nu, nevarētu teikt, ka Džeimiju būtu baigi likuši mierā Un par viņu kā nelaimes putnu - viņa drīzāk izprovocē situācijas, jo uzvedas netipiski tā laika sievietēm, tad, kad vajadzētu pastāvēt maliņā klusi, viņa speras ārstēt, netur muti utt. Tāpēc arī iekuļas visu laiku tur, kur nevajag.

"Es gibt viele Wege zum Glück. Einer davon ist aufhören zu jammern." — Albert Einstein

Tact: The ability to tell someone to go to hell in such a way that they look forward to the trip.

tulipe

9.sērija man patika tīri labi. Piedzīvojumi jūrā jau pavisam reāli. Tas inspektors-izvarotājs un vēl jo vairāk viņa nāve bija galīgi lieka. Un beidzot Klērai ir jauna frizūra un Džeimijs uz kuģa, kad nevemj, izskatās tikpat smuks kā pirmajā sezonā.

Grand Duchess

Šī nu gan bija vemjamsērija.

Ja balets būtu vienkāršs, to sauktu par futbolu! /The Game Plan/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18362847