Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju domubiedrus, līdzbraucējus mainīt dzīvesvietu uz ASV

JJvon

Lidot tuvākajā laikā ar ESTA un uz vietas legalizēties darbam, ar laiku. Ir šādas tādas iestrādes NY, bet primārā doma Florida, laba angļu valoda. Ar finansēm kā ir tā ir, bet pie tā tiek strādāts. Paralēli var darboties youtubā, ja kādam ir saprašana par montāžu. Nav nekā neiespējama, domubiedru kompānijā vieglāk, drošāk, jautrāk.


Ja kas, sekojot šādam scenārijam, legalizēties ir gandrīz neiespējami, tā ka būtu korekti to norādīt saviem potenciālajiem domubiedriem.

Charly

Ingunite
Kāpēc? Noprecēs kādu resnu meksikānieti un zaļā karte rokā

Jap, bet tai meksikānietei ir jābūt ASV pasei un jābūt gatavai maksāt šitā censoņa imigrācijas dokumentu kārtošanas izdevumus. Šim tak naudas neir


Rosalia

Ingunite
Tak šis saorganizēs bariņu smuku, naivu meiču un viņas viņam sapelnīs naudiņu tāpat bez legalizēšanās. Vajag tik sastāstīt, ka Amurikā ļimonāri rindās stāv uz smukām latvju zeltenēm, gan jau kāda noticēs ar.

Rosalia Arī variants, daudz reālāks, nekā kļūt par jūtūbes zvaigzni Pag, man tikko pieleca... abas sfēras tak viena otru varētu papildināt.

Amūrikā ir topā stingri laulību līgumi. Tie veči nav duriki.

Netaisos analizēt legalitāti. Pieņemsim, ka pat būtu ...ASV pase.

Cilvēku, kuri grib nopelnīt ar jūtjūbi utml tur tieši ir miljoniem. Konkurence nenormāla. Turklāt, ja pelnīs kā pašnodarbinātais, šobrīd U.K ir daudz izdevīgāks nodokļu režīms pašnodarbinātiem ; nesalīdzināmi labāk, nekā LV vai ASV. Papildus šim ASV nāksies vairāk maksāt grāmatvedim par atskaitēm. U.K salīdzinoši tas ir lēti un daudzi pat paši tiek galā. ASV atskaites un birokrātija ir smagākas, nekā U.K un LV kopā. Tur parasti par to maksā speciālistiem. Protams, ja pats esi vietējais jurists, kas piemācījies nodokļu lietas, tad droši var pats.

Medicīnas apdrošināšana sucks, ja nav pamatīgs piķis. Sucks arī ja ir kādas hroniskas kaites. Atrunu polisēs ir daudz.

Konkurence uz tādiem darbiem kā dizains, programmēšana > lielāka kā U.K. Principā diplomi, ja tas ir 4 gadīgais bakalaurs, viņiem varētu būt vienalga, LV vai ASV, ja nu protams tas nav, piem, MIT diploms. Tomēr tur pietiek cilvēku ar pieredzi, no kā atlasīt. Lielās firmas bieži lieto CV scan programmas, lielāko daļu sasūtītā cilvēks neizlasa. To, ko atlasīja, izskata HR asistente, viņas atzotrēto HR darbiniece. Tikai tie, kas tiek cauri šim sietam, tiek uz interviju, nereti pirmā ir " telefona skrīnings "...

justrelax
Au contraire. Iegūt pastāvīgā iedzīvotāja statusu caur laulību ar ASV pilsoni ir viens no ātrākajiem un lētākajiem imigrācijas veidiem. Nē nu, ir relatīvi viegli arī tad, ja esi ASV pilsoņa bērns vai vecāks, bet tur ir tomēr drusku sarežģītāki nosacījumi. Vai arī investora vai īpašā talanta/specialiātes vīzas, kas, šajā gadījumā, protams, galīgi neattiecas.

Papildināts 30.10.2017 20:33:

Tas cik man zināms arī ir vienīgais veids, kā plūstoši pāriet no ESTAS uz I-485 statusu (nepametot ASV). Ar visām citām vīzām cilvēkam ir jāpamet ASV un jāsaņem vīza mītnes zemē.

Papildināts 30.10.2017 20:57:

Pieņemu, ka Tu zini, ka ar ESTA vai tūrista vīzu, atrodoties ASV, pēc definīcijas nedrīkst strādāt, saņemot atalgojumu, nekur? Ne no ofisa, ne no savas istabas, ne no savas mašīnas. Lai strādātu ir jābūt attiecīgai vīzai vai jābūt pastāvīgajam iedzīvotājam. Protams, nelegālā darba tirgus pastāv. Bet runāt par darba meklēšanas procedūrām šeit ir drusku priekšlaicīgi un ASV imigrācijas likumi vienkārši neparedz tādu variantu "es te tā atbraukšu un tā bišķi pastrādāšu".

Pēdējās izmaiņas: Ingunite, 30.10.2017 20:57.

Charly

Mani ar sūdainu mietu neaizdzītu uz uk. Medicīna sako uk vēl vairāk nekā us. Nodokļu deklarāciju aizpildīt us nav problēmu. Par nelielām naudām to izdarīs grāmatvedis, ja pats nevar. Un us IT darbinieku izglītība tiešām nevienu neinteresē. Paņems bez nekādiem diplomiem, ja ir vajadzīgās zināšanas.


Charly

Aha, pie tam nospiedošais vairākums ASV iedzīvotāju vulgaris izmanto elektroniskās nodokļu maksāšanas programmas, kuras aizpildīt ir vieglāk nekā elementāri.

Es ar interesi lasu Berga blogu par viņa biznesu ASV un visām ar to saistītajām peripētijām. Cilvēks zina, ko runā. Un viņs laikam uz investora vīzas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18363059