Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju domubiedrus, līdzbraucējus mainīt dzīvesvietu uz ASV

JJvon

Charly

justrelax

Jau kur postā Tu man atgādini kādu vecu LU profesoru kurš studentiem māca 30 gadus vecu vielu kura jau 10 reizes paspējusi izmainīties. Bet māca ar dziļu pārliecību, ka viss joprojām ir tā kā rakstīts 30 gadus vecā mācību grāmatā.

Protams, ka ir izmainījies. Man tikai rodas iespaids, ka tieši Tu to negribi redzēt.

Pirms 30 gadiem ASV pati ražoja visus kompjus, arī dzelžus tiem. Programmēt prata tik " daudz " cilvēku, ka firmas ņēma katru, kurš kaut ko spēja uzrakstīt. 1987 gads. Tagad pretendentam ir sevi jāpierāda daudz nopietnāk. Ieejas slieksnis nozarē ir pieaudzis dramatiski. Tajā laikā Latvijā katrs, kurš prata ķīlēt padomju teļekus vai autiņus, viegli tika pie labām haltūrām.

Pirms 20 gadiem datoru LV bija maz, bet par datormeistaru Rīgā varēja kļūt katrs, kas spēja nodemonstrēt, ka spēj salabot un apinstalēt kompīti. Sākās datorizācijas laikmets firmiņās un sākumposmā par sisadmini varēja tikt katrs, kas kaut ko rubīja. Tagad tas laiks sen ir pagājis. Citi laiki, citas prasības un cita konkurence.

Datoriķu izglītības bums ASV sākās pirms eiropas. Tā ka uz konkurenci jāgatavojas vēl niknāku, nekā uz tiem darbiem Eiropā.

Charly

justrelax
Vari malt savu cik gribi.

Es maļu, bet Tu stāsti Svēto Patiesību , proti ideju, ka ASV atplestām rokām gaida katru imigrantu un tur vispār Leiputrija, darbu met pakaļ ikvienam īsta paradīze Zemes virsū. Vajag tikai nokļūt Leiputrijā un visa turpmākā dzīve būs piena upes ķīsēļa krastos.

Vienīgais ko Tev varu novēlēt ; tikt tai Sapņu Zemē, noprecēt vietējo, lai vari pretendēt uz naturalizāciju UN pašu galveno ; sākt job hunting.

Charly

justrelax
Es gribu teikt, ka asv pat imigrants var sasniegt diezgan augstu dzīves līmeni. Protams, ja kustās nevis sēž uz velferiem.

To var arī U.K, IRL. Vienīgi konkurence uz darbiem ir liela, īpaši ASV. Sevišķi stiprāka tā, salīdzinot ar U.K ir uz labi apmaksātiem dizaina un programmēšanas darbiem. Vidējo algu darbiem varētu būt līdzīgi. Junioru darbiem, kā kurā vietā.

Princa

justrelax

Tas 4500 piedāvājums ir Latvijā . Tiesa anglene ir jāzina perfekti.

Varētu varbūt konkrētāk kur ir tāds piedāvājums Latvijā ?

Tu nekad nesapratīsi to, cik patiesi vērti ir Tavi vecāki, kamēr pats nekļūsi par tādu !

Jamā vairs naff, nokomplektējuši. Bet ir 2 gab ar algu līdz 5k. Ja interesē, raksti PM. Es tajā firmā nestrādāju, tikai zinu, ka viņi tiešām maksā.

Papildināts 02.11.2017 14:47:

Kaut arī nē. Izkopēji tikai Sev vēlamo teksta gabalu. Droši vien ideja bija ; aizvērsies vai sāks likt kaudzi linku un muļķīgi argumentēt. Foruma izpriecai. Jo ASV tak viss ir cool, tikai tukšmuldētāji to nesaprot. Katrā ziņā, ja nav bans gūglē, tos piedāvājumus katrs pats var atrast. Jāzina gan tur ne tikai anglene.

justrelax
Ko tu esi ieciklējies uz to IT! Autors taču neteica, ka meklēs darbu IT. Jeb tu jūtūberi uzskati par IT?

Vai nav vienalga!

Nē.

Šādu tēmu autori slēpj savu profesiju kā partizāni. Tad arī paņēmu nozari, kur vairāk vērtē pieredzi un portfolio, nekā grādu. Bet Mans viedoklis nav 100% patiesība. Neviens nezina visu. Nekad. Šobrīd ir 2017ā rudens. ASV vakancēs tomēr vairāk postē " degree ", nekā EU vakancēs. Uz labi apmaksātiem darbiem konkurence ir lielāka, jo IT bums ASV un Japānā sākās pirms U.K un europe...

Īstenībā, diezgan perspektīvi ASV šobrīd izskatās pieredzējušiem bērnu ārstiem, pieredzējušiem būvinženieriem un arhitektiem ( tur visur norādītajās ir birokrātija baigākā ). Kam izdodas nokārtot visu birokrātiju ( nav viegli, pat ar naudu un pieredzi + diplomiem ), tiem izskatās pat stabilāk ilgtermiņā, nekā koderiem.

Tad vēl nereglamentētie ; māksla, ja pērk, ļoti ekselenti, daudzi pelna vairāk nekā IT seniori. Nepērk ; tādu ir miljons, kuri grib pārdot,

Virtuves, ja top klases speci, ejot ļoti labi. Izaugsme arī pavisam reāla.

Kāda būs situācija pēc 3 mēn, nezinu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18363059