Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Meklēju domubiedrus, līdzbraucējus mainīt dzīvesvietu uz ASV

JJvon

Manuprāt autors strādāt algotu darbu no zvana līdz zvanam un /vai par nelielu samaksu negrib, tas tikai normāli, gribētu pārvēst savus hobijus pelnošā darbā, tas labi. Tomēr, lai izveidotu kvalitatīvu blogu vai Youtube kanālu vai tml. vajadzēs strādāt tikpat un vēl vairāk, kā algotu darbu. (painteresējos, samaksa no Youtuba neatsvērs ieguldīto laiku un naudu. protams, var piepičkāt visu ar reklāmām, bet fuj). Tatad, ko gribēju teikt, spriežot pēc tā, ka jaunietis izvēlējies visvienkāršako emigrēšanas ceļu (drīzāk strupceļu), laikam smadzenes un rociņas kustināt negrib, un atgriežoties pie tā, ka nenormēts darbalaiks nenozīmē nestrādāšanu, ar brīvmākslinieka profesiju var sanākt čiks vai Latvijā vai otrā pasaules malā.

Autor, šis emigrēšanas ceļš ir pilnīgi garām. Ja tiksi ASV iekšā pēc 3 mēnešiem būsi nelegālis (ar visām izrietošajām sekām) un tikko uzrausies, deportācija. Ir oficiāli veidi kā emigrēt uz ASV. Izlasi oficiālo informāciju par vīzu veidiem, un painteresējies par šajos punktos ietvertajām iespējām, par ko oficiāli neraksta. Jā, nav neiespējamu lietu, bet šī nu ir tā, kurai vajag gatavoties, meklēt, domāt. (ASV ir ļoti stingra migrācijas politika, daudzu valstu iedzīvotājiem pat tūrisma vīzas atsaka).

Te runākaja par laulātā vai līgavas/līgavaina vīzu - partneri jau var meklēt arī atrodoties Latvijā, nav jādodas uz ASV. (es neizskatu ētisko pusi, tikai tehnisko). bet arī var paguglēt šausmu stāstus no ASV līgaviņu dzīves.


Frīlanseri nereti strādā vēl vairāk, nekā ofisnieki ar 8 h darba dienu. Strādāšana >11h dienā pie kompja frīlanseriem nav retums...Nenormēts darbalaiks visbiežāk nozīmē lielāku slodzi.

Turklāt, plānojot pārvākties uz ASV, vispirms jāizvērtē savas iespējas atrast darbu. Daudzi pat ar green card nav laimīgi.

Kāpēc pēc 3 mēn? Ar tāda veida vīzu, kā minēja au tors, ja pieķers strādājot vai frīlansējot, izmetīs momentā, kaut pēc 1 mēneša. Tā ir tūrisma vīza.

# Ja jau anglene tik tuva, brauc uz U.K > pašnodarbinātajiem, kuri daudz nepelna, nodokļi vieglāki, nekā ASV . Pie reizes, biļetes daudz lētākas un ja neprasīsi pabalstus un strādāsi, izskatās, ka pēc brexit beigām neizmetīs. #

Te var mazliet palasīties latviešu pieredzi un izdevumus, nonākot ASV.

https://magonmaizite.wordpress.com/2017/11/15/cik-maksa-dzive-kalifornija/


Lapiņš, 390cc Nagor apaļie, vid.profils, zem muskuļa, op. 29.06.2017.

gurkjiits

.. diez kas ir Snifs Snifa-i ? (neticu tādām sakritībām)


Ах вот оно что, Михалыч!!!

Ļaunu nepieminu - atriebšos, aizmirsīšu.


gurkjiits
kamēr gorīsies, uzradīsies gurkjiite! tad redzēsi velnu!


Особенно невыносимы идиоты, которые смотрят на тебя как на равного

Чем старше я становлюсь, тем моложе и бесшабашнее себя ощущаю … Чувствую, путной старухи из меня не получится

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18363059