Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kur iegādāties magnija sulfātu (epsom sāli) Liepājā?

ayespixlmao

Paprika

Labojums - 3 sadaļas augstāk.

Visi jau nevar buut balti, puukaini un nevainiigi...

Juniors

martameita

Eitanāzija, caureja?.. man pirmā doma, izlasot - veselībai un skaistumam.

ich

Paprika
Ā, nu varbūt. Es jau sāku domāt iegriezties kādreiz depo izpētīt tur nodaļas, lai redzētu vai vismaz kaut kas no tiem apgalvojumiem ir patiess

Smurfette

Epsomsāli liek vannas bumbās

perfekts planders
Nevajag melot, ar magnija sulfātu nevar saindēties.

Papildināts 24.12.2018 12:35:

Veselībai, skaistumam- perfekts līdzeklis.

Septiņi ārsti mani ārstēja bet es vienalga izdzīvoju

perfekts planders

ihais
Es nemeloju. Magnija sulfāts ir efektīvs caurejas līdzeklis un tas var tikt izmantots veterinārijā kā eitanāzijas līdzeklis.

Caurejas līdzeklis veselībai? Un totāli nopļūtījies cilvēks kļūst īpaši skaists? Smieklīgi!

Jā, magnija sulfāts spēcīgi veicina aknu darbību, žults produkciju, līdzarko tās attīrās, rezultāts ir ļoti labs, arī limfas kustību veicina magnija sulfāts, ja tu neizmanto tualeti, tad tev tās problēmas var būt aktuālas ar nopļūtīšanos, bet tad tas tāpat būs arī bez magnija. Citiem ta nav.

Un vēl- ārsti kas cenšās oponēt ar šādiem meliem neceļ savu reputāciju bet to grauj.

Papildināts 25.12.2018 14:58:

Par bīstamību- tāda ir ja rezultātā rodās spēcīgs nātrija deficīts, nātrijs ir jāuzņmem papildus, jā, bet tāpat var rasties kalcija, kalija un citu minerālu deficīts, tapēc ts ir jāņem vērā.

perfekts planders

ihais
Prātiņ, nāc mājās!

Ja tev nav pilnīgi nekādas saprašanas tad tur nav ko runāt.

Un totāli nopļūtījies cilvēks kļūst īpaši skaists?
ak kungs, litrs jādzer? Gutalaksu aptiekā nopērkot arī litru dzersiet? Taču ir noteiktas devas, kas jāievēro. Šeit pilnīgi oficiālā Latvijas avīzes lapā dziedneki dalās ar to, kā jāveic organisma attīrīšana, Te pieminēta gan rīcineļļa, gan sennas tēja, gan glaubersāls (nātrija sulfāts, ne magnija sulfāts - par ko šajā rakstā nav, bet citos avotos ir), kas visi ir vēdera izeju veicinoši līdzekļi un jālieto pareizi. Visi tiek pārdoti aptiekās un pie pareizām devām nekādu kaitējumu veselībai nenodara. Neesmu nekāda fanātiska alternatīvās veselības paņēmienu sludinātāja, taču rakstā padomus dod sertificēta fitoterapeite un tādus padomus reizēm ļoti vērts izlasīt. Antibiotikas un ķirurga nazis ne vienmēr ir pats pareizākais veselības atgriešanas līdzeklis.

http://veselam.la.lv/asinsvadu-limfas-kunga-zarnu-un-visa-organisma-attirisanas-receptes-no-fitoterapeitiem-un-dziedniekiem

Par veterināriju neko nezinu, nekad neesmu saskārusies ar dzīvnieku eitanāzijas gadījumiem, kā arī maz zinu par dzīvnieku ārstēšanu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18363841