Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Beļģija

Peljuks001

Peljuks001
Sveikas! Vīrs jau 5 nedēļas atrodas Beļģijā - pilsētā Antwerpen. Strādā tur. Darbs ir labs un labs atalgojums. Nākošo nedēļu lido mājās. Jaunajā gadā plāno braukt atpakaļ. Bet tikai ar nosacījumu ka mēs (es un 2 dēli, 4gadi un gadiņš) lidosim ar viņu,jo šo ilgo laiku ir grūti vienam bez otra. Esmu ar mieru, jo tomēr esam ģimene un jāmeklē ir kompromisi. Bet tā kā viņš vēl to politiku, likumus tik labi nepārzin, nolēmu jautāt šeit - 1. Kā tur ir ar bērnudārziem, skolām? No kāda vecuma, kas ar brivlaikiem. 2. Kādi dokumenti būtu mums nepieciešami līdz? Apdrošināšana kāda? (1 dēls ir no cita vīrieša, bet viņam ir atņemtas vecāku tiesības caur tiesu, ir lēmums par to, vai nepieciešams tulkot viņu?) 3. Cik viegli/grūti atrast 2 istabu dzīvokli īrei? Varbūt varat ieteikt kādu mājaslapu kur meklēt? 4. Kāda ir attieksme pret bērnu raudāšanu? Vecākais ir jūtīgs bērns un var sākt raudāt pat par neko, tāpat spēlējas abi savā starpā un kašķējas, vai nav tā kā uzreiz sociālie darbinieki virsū? 5. Kādas un cik daudz ir bērnu nauda? Cik ilgā laikā ir iespējams nokārtot, kas nepieciešams? Pa lielam laikam viss, pagaidām nekas prātā nenāk cits. Ceru uz atsaucību!

IevuxeB

Es arī labprāt dzirdētu kādu aktuālu informāciju par Beļģiju, dzīvi tur kopā ar bērniem (dzirdēju, ka ļoti labprāt valsts uzņem un atbalsta ģimenes), darbu, skolām, pabalstiem utt.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18364871