Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādu ieteiksiet veļasmašīnu?

Nezina

Vakar izgāja no ierindas, pavisam. Sestdien jānopērk jauna. Kādu ieteiksiet? Mazgājam gandrīz katru dienu, paliela ģimene. Kādu firmas? Un kurā veikalā ieteiksiet? Iepriekšējo pirms 12 gadiem pirkām PTA. Toriez tas veikals skaitījās labs un lēts. Kā ir tagad?

Katram savs

Nezina
Miele.

Papildināts 29.11.2017 11:29:

p.s. Kāds jautājums, tāda atbilde.

Un kādas firmas bija iepriekšējā? Cik ilgi nokalpoja? Es visu tehniku pērku RDA.

Papildināts 29.11.2017 11:42:

Ak nokalpoja 12 gadus, tātad šo firmu var pirkt.

Bija Samsung. Pēdējos gadus jau sāka niķoties, bet kaut kā līdz šim izdevās saremontēt.

aveirulz

Par firmām neko, bet iesaku ar laika displeju. Reāli kaintina, ka par šo nepadomāju, kad pirku tagdējo - mani interesē, cik ilgi mazgās drēbes un paturēt prārtā cik ilgs ir kurš režīms man ir par pinķerīgu.

Skatieties savu budžetu un paņemiet to, kurai visvairāk subjektīvo plusu. Es nesen izmantoju 1a.lv pakalpojumus, tur labs parametru meklētājs.

aveirulz

Šai mašīnai mums bija displejs. Ļoti ērti. Paldies, par padomu, ka jāpiedomā nākošo pērkot.

Liepaja

Ar PTA ir laba pieredze, plaša izvēle. Pērkot uzreiz - cenas kā interneta veikalos. Par veļasmašīnu ieteikumu nav - katram sava gaume. Jābrauc uz veikalu, jāskatās dzīvajā.

black sand

Man patika vecie varianti kad visu ko sirds kāro varēji pats grozit.

Tagad viss automatizēts un reizēm tas loti kaitina.

Kadi nu kuram režīmi aktuāli,ir tadas kuras mazgā lidz 90 grādiem kamer citas tik lidz 60,tadas kurām lieli apgriezieni,tadas kuras ari žāvē un visadi citi brīnumi.

Mani piemeram kaitina ka dažam mašīnām nav sakarīga ātrā režīma.Vienam Virpulim ātrākais režīms bija stunda uz 60 grādiem bet ja gribi uz 40 tad tas tur divas stundas kaut ko muļļā un viļā pa iekšu

babydoll

ja es tagad pirktu tad nemtu ar 7-8kg ietilpibu, sobrid ir 6 un juutu ka prasitos lielaku, tad piemeram segas varetu izmazgat ,a tgd es segas dodu muterei mazgat

Papildināts 29.11.2017 13:03:

man ari ir Samsungs, nekadu pretenziju..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18364931