Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādu ieteiksiet veļasmašīnu?

Nezina

kristel

Tas taču individuāls pirkums... ir platākas, šaurākas (man platā nederētu), ir ar displeju/bez, sestais prāts un sazin kas tur vēl, apgriezieni dažādi - citam lieli, citam minimāli, visādi tie enerģiju rādījumi A un A++++ utt. Plus, cik budžets atļauj.

Man ir LG, arī padsmitniece. No kaut kādām tur 15 mit programmām, reāli izmantoju kādas tikai četras. Baigi patīk izskalošana papildus, kas ir padsmit minūtes.

Tagad ir tādas, kurā jau mazgāšanās ciklā var pielikt klāt aizmirstu zeķi/zeķu pāri utt.

Papildināts 29.11.2017 13:07:

PTA patīk, lielo sadzīves tehniku pārsvarā tur arī pērku.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

tulipe

Man patīk ar augšējo ielādi, lai var apstādināt un ielikt zeķi. Ar displeju un regulējamu laiku, temperatūru un apgriezieniem. Ietilpīga un ekonomiska.

Man patīk ar augšējo ielādi, lai var apstādināt un ielikt zeķi.
man tāda ir, līdz šim neesmu varējusi saprast, kā viņu apstādina un ieliek zeķi, tā arī zeķe paliek līdz nākamajai reizei.
Man arī konkrētas prasības, neder platās, kaut gan nākamo laikam pirkšu ar sānu ielādi, fig viņu zina, šai patīk, ka regulējas ar kloķi kā senos laikos nevis ar displeju, manai nobrukusi īsā 15 min programma, nu tad mazgāju nākamajā īsākā 40 minūšu.
Nu tā kaut kā, plānoju tomēr nākamo Samsung, tagad ir lētais Whirpool, bet kā par brīnumu griež un nekas nesmird nekā.

Sixpārnis

Miele.
A es nopietni šo iesaku, ja grib ilgtermiņā.

Šodienas mašīnas kalpos tos 5-7 gadus, ja paveiksies. Neatkarīgi no firmas.
Tās, kam tagad 12 gadi, vēl no iepriekšējiem ražojumiem, kad rēķināja tos 10 gadus tehnikai.

Vai nu skatītos ko tādu, ko DE ražo uz vietas. Vismaz kaut kāda kvalitātes un cenas attiecība.

black sand

Par Mieles cenu var trīs Samsungus nomainīt.Tris Samsungs katrs pa pieci gadi nokalpo un sanak viena Mieles cena.

Vel loti laba ir Siemens bet ari baigi dārga.

No budžeta tie pasi Virpuli,LG,Samsungi ir normali.

Smuks displejs ir jauki lidz brīdim kad tas nobeidzas un vel trakak ja tas displejs nobeidzas būdams ierīces smadzenes un vadības panelis,tadel man personīgi patik vecie labie grozāmie.Fiziski atverams rokturi ari ir laba lieta ja pēkšņi kaut kas neiet jo automātiem ja kas nobeidzas tad veļa paliek ieslodzījuma lidz meistera vizitei

Sixpārnis

black sand
var trīs Samsungus nomainīt.Tris Samsungs katrs pa pieci gadi nokalpo
da nu, lai es ik 5 gadi vešmašīnu meklētu! (ja jau ar to 1 viss beigtos, bet tak vēl ledusskapis, plītis, žāvētāji, putekļu sūcēji....). Beigās to vien dari kā meklē tehniku.
Ne, ne, gribu tehniku uz 10-15 gadiem, lai galva nesāp. Un tad jau kko nopirks vietā.

Klausos, kā vīramāsa ik pusgadu ap savu vešmašīnu danco (ka tik nebija Samsung). Vienu atdeva atpakaļ, jo meistars drīz jau būs ģimenes draugs, tik bieži ciemos saucams Tagad dabūja nākamo mašīnu vietā, pagaidām esot ok.
Nomainīja, jo šķita, ka vecais Samsung nav vairs moderns.

Ja kādam ir ko konkrēti ieteikt no augšas lādējamām vešenēm - lūdzu iesakiet.

Mana mīlulīte elektrolux tūlīt ir nokalpojusi gadus 17 un šķiet, ka tuvākā gada laikā nāksies meklēt jaunu. Mazliet paskatījos netā, manējā ir bijusi kosmoss - atliktais starts, mazgāšanas laiku rāda, atlikušo laiku rāda, īsās un garās programmas, centrifūga līdz 1200. Gribu kaut ko vismaz tik pat labu.Mieli apskatīju, maks nepavilks.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

black sand

Izņemot programmu izvēli kura katram sava man skiet jebkurai mašīnai mūsdienas ir izvēlētas funkcijas

Ieej kada internetbodē un iekeksē parametru un skaties ko piedava.

Man ta tomer skiet ka sobrid lielo tehniku ražu maksimums 10 gadiem jo vidēji ar tadu intervālu ari daudzi remontus taisa un attiecīgi apdeito tehniku

Man ta tomer skiet ka sobrid lielo tehniku ražu maksimums 10 gadiem
arī lēto galu Beko, piemēram? Šaubos.

Nu ko var iespringt par konkrētu modeli, ko ieteikt. Visām vienas cenu grupas mašīnām šodien ir apmēram vienas funkcijas. Apmēram vienāds riska moments , ka kas nobruks vai nenobruks.

Izdomā ciparu, kurā gribi iekļauties, un tajā skaties ar max draudzigu elektroenerģijas patēriņu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18364931