Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādu ieteiksiet veļasmašīnu?

Nezina

kristel

Modra
Kas ta Beko vainas? Slikta pieredze, vai saklausīts no "viena tante teica"?

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

black sand

Nekad neko nevar zināt.Bet pieņemsim ka dārgie 10 gadus bet lētie 5.

Reiz nopirku Skārlet putekļu sūcēju par kādiem 15 latiem un vel tagad darbojas ka prieks.

Man piem ir aizspriedumi pret Samsung jo kas ražo visu tam nevar sanakt šis viss ideāli labs un vinu vešenes liekas tadas smuka konfekspapira ietītas

man ari ir kaut kada neizskaidrojama nemilestiba pret Samsungu. nepērku neko no viņa.

Bet no tādām draudzīgu cenu mašīnām mani ļoti izbrīnija Candy. Sen atpakaļ ieliku vienā dzīvoklī,ko pārdevu, bet tehniku, par cik bija jauna, aizvedu mammai - tur darbojas labi vēl tagad, un šā uzmundrināta arī laukos ieliku nesen, tādu vidusgala- man patīk. Bet , kā jau teicu, ar ko nu viņas tur baigi atšķiras- domāju neviens nezin.

Man piem ir aizspriedumi pret Samsung

Nav ne vainas.

Man kalpo 9 gadus un nopirku to kopaa ar dziivokli.. Nu jaa, es gan to negriezhu katru dienu.

Televizori Samsung arii labi kalpo, paaris podzinju mobilie ir bijusi un staav straadaajoshi tagad atvilknee.

Vispaar, ja padomaa, vismaz es neemu neko no Samsungiem izmetis laukaa kaa beigtu un nelabojamu.

Coeo ergo sum!

slepotgribu punkts lv

«Дрочишь, пьешь и неженат? Это Путин виноват!». Единственный правильный ответ на вопрос об ответственности за ваши проблемы — это вы.

Хрен, положенный на мнение окружающих, обеспечивает спокойную и счастливую жизнь.

robchix
aizspriedumi, redz, ir tāda nepamatojama un neizskaidrojama lieta

kristel
bija Beko trauķene- nu tik skaļs pasākums, ka kauč tamponus liec pa nakti ausīs( otrā stāvā pie kam). Bija gan arī stipri lēta. Un nobruka pēc gadiem 5. Pie kam režīmā mazgājot sestdien un svētdien , ne katru nedēļu, tobiš ne vairāk kā 5-6 reizes mēnesī vidēji. To no saraksta izmestu. Bet gan jau citiem akal laba piere

Katram savs

Sixpārnis
Vienu atdeva atpakaļ, jo meistars drīz jau būs ģimenes draugs,
Man tā bija ar Whirlpool.

Toties Samsungs patīk, labas funkcijas. Tiesa, tikai pāris gadi, tā kā par ilgmūžību grūti spriest.

Papildināts 29.11.2017 19:26:

pece
manējā ir bijusi kosmoss - atliktais starts, mazgāšanas laiku rāda, atlikušo laiku rāda, īsās un garās programmas, centrifūga līdz 1200
Vai mūsdienās ir kāda mašīna, kurai tas viss nav?

Tas displejs vai ta nav visām mašīnām? Pat manai nu jau vecajai (12 g) mašīnai tāds ir. Starp citu, darbojas moži, tiek darbināta bieži. Miršanas pazīmes neizrāda, ceru, ka vēl ilgi neizrādīs. Ja gadījumā izrādīs, atkal došos pirkt uz Electrolux. Man patīk un ir labi kalpojuši jebkuri Electrolux priekšmeti. Manuprāt, viņiem ir ļoti optimāla cenas-kvalitātes attiecība.

Let's have a little fun today
Let's give a little love away

RoseGarden

Man ir 10gadīgs Electrolux ar papildus žāvēšanas funkciju. Kad vajadzēs jaunu aparātu, labprāt atkal pirktu tādu variantu. Žāvētājā regulāri lieku frotē dvieļus, sanāk ļoti mīksti un pufīgi bez visiem ķīmiskajiem veļas mīkstinātājiem. Vēl žāvētājs lieti noder krīzes situācijās, kad ļoti drīz vajag vilkt kaut ko, kas pašlaik ir gauži netīrs.

skaa

Man ir jau otrā Beko. Laba, nav dārga. Pirmā palika Latvijā pēc pārcelšanās, tāpēc nezinu, cik finālā ilgi nokalpoja. Šobrīd ir no Green Line sērijas. Pirkta pirms 3 gadiem. Ir pašmazgāšanas režīms, bērnudrošs režīms, eco režīms. Visādi režīmi un atspalvošana. Displejs arī ir

tulipe

Modra
Nospiežu start/pause pogu, ~minūti nogaidu un var attaisīt.

pece
Tagad arī ir Electrolux, bija Samsung.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18364931