Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādu ieteiksiet veļasmašīnu?

Nezina

Charly

Sixpārnis
Ja Miele dotu tos 15
gadus garantiju tad būtu vērts ieguldīt. A te mazums būsi viens no 100 (cipars izdomāts) kuram Miele nobruks pēc 3 gadiem.

eco režīms
A ko tas nozīmē?

Milda Vē

Man ir šāda http://i-veikals.lv/index.php?route=product/product&product_id=26585

Kalpo labi, nav gan pirkta pārāk sen (2 gadi atpakaļ). Nekādu problēmu līdz šim nav bijis. Patīk, ka īso mazgāšanas programmu varu kombinēt pati - min. ir 15min un tad var pa 15 likt klāt. Jo kā jau iepriekš kāds rakstīja, mēdz būt, ka īsā mazgāšana tomēr ir ļoti gara vai vēl kas neapmierina, bet šeit es varu izpausties kāda vien tajā brīdì vajadzība. Speciāli pirku lielu - 7kg, lai var segas mazgāt u.c. lielās lietas.

Samsung vesene noklajas 2nedelu laika., glukoja programmas. Samainiju pret jaunu AEG 7 kg.

Ko par Haier sakat? Skatos 220.lv, cenas ziņā lētais gals, bet negribas baigo ciparu nolikt par variantu priekš laukiem.

Ugnii

Paceļu! Mana sen pirktā mašīna iet uz galu. Budžets vidējs - beko nepirkšu, Mieli arī. Tā - ap 500, jo vajag seklo ar frontālo ielādi.

Esmu izpētījusi piedāvājumu un lūdzu pastāstiet - tās ar Silent tehnoloģiju ir tiešām būtiski klusākas? Un - kas pie velna ir tvaika funkcija? Nu aparkstu es izlasīju, bet rāli - kā tas strādā, kādam apģērbam to izmanto?

P.S. Žāvētājs man ir atsevišķi un es par to esmu sajūsmā.

kristel

Man bija LG un ir jauna LG, Jaunā komplektā ar žāvētāju. Pirmā LG norāva gfadus padsmit un šobrīd stāv citā dzīvoklī, nav tā, ka nestrādā, tikai dažas pogas sliktāk spiežās.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Joprojām Whirlpool 6 sense. 6kg. Jau septiņi gadi. Nē. Bik mazāk, pirkām 2014. gadā .Darbojas 5-6 reizes nedēļā. Un neprotestē. Cena bija tuvāka zemajam galam ap 260eur. Galvenais-ekonomē kanalizācijas bedres brīvo telpu. Ja mazāk vešas-mazāks ūdens patēriņš, mazāk aiziet bedrē. Ūdens nav problēma. Tas bezmaksas

Отпускайте идиотов и клоунов из своей жизни. Цирк должен гастролировать! © Ф. Раневская

Avalon

Mūsmājās veļas mašīnas nomaiņa arī aktuāla tēma, vecā nobruka. Bijām izlēmuši pirkt Bosch, jo vecā Bosch nokalpoja 15 gadus. Tagad lasot atsauksmes internetā par Bosch, ko saliek kopā Krievijā un Turcijā vairs neemu tik pārliecināta. Kādam ir vēl pieredze ar LG? Skatamies šādu :

https://www.rdveikals.lv/products/lv/219/109983/sort/1/filter/0_0_0_0/F4J6TY0W-ve%C4%BCas-ma%C5%A1%C4%ABna.html

vai tomēr Bosch šādu :

https://www.rdveikals.lv/products/lv/219/107396/sort/1/filter/0_0_0_0/WAN280L7SN-ve%C4%BCas-ma%C5%A1%C4%ABna.html

Kam ir pieredze ar Bosch, kas nav ražotas Vācijā?

Ugnii

Nu nopirku to jauno LG ar tvaiku. Ar tvaiku ļoti interesanti, ieliku dažas drēbes un aizmirsu pieliet jebkādu mazgājamo līdzekli, pēc laika skatos - mašīnā putas. Laikam šī dabū ārā vecās putas no mazgāšanas iepriekšējā mašīnā.

Skaļums tāds pats kā vecajai, cilindrs, diemžēl, arī. Nesaprotu, uz kā rēķina tad palielinās tas veļas apjoma rādītājs, jo vecajai bija 5 kg, šai 7.

Pie tā lielā priekšas paneļa nenormāli līp putekļi un mati, tas laikam jo statiskās elektrības.

Man visa cita tehnika no Bosch, bet šaurās veļas mašīnas tomēr nepārliecināja. Un arī cits, kas no B pirkts senāk ir izteikti labāks, nekā pēdējā laika pirkumi, laikam jau tikai vārds ir palicis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18364931