Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kādu ieteiksiet veļasmašīnu?

Nezina

esmu noskatiijusi sho

https://www.soundstore.ie/samsung-add-wash-8kg-1400-spin-graphite-washing-machine-ww80k5410ux.html

44% mitruma peec mazgaashanas, 116kilovatstundas gadaa izklausas iespaidiigi, kaa arii kas nesvariiigi, uudens pateerinsh labs

Laiks ir tas, ko nekad nedabūsi atpakaļ, tāpēc izvēlies uzmanīgi, kam to veltīt...

Iespējams ir VISS !!! Neiespējamais gluži vienkārši prasa vairāk laika....

Nebaidieties kādu zaudēt, jo zūd tikai tie, kas jums ir doti pieredzes gūšanai. Bet paliek tie, kurus jums ir lēmis liktenis.

https://pta.lv/lv/sadzives-tehnika/velas-mazgajamas-masinas/vel-mas-ar-zavetaju/ariston-aqd-1070d-49-eub

Papildināts 09.11.2019 00:39:

Ar zavetaju, kops nopirku, nezinu beedu, segas, spilveni izmazgati, vakara jau izzaveti, velas strikus, zavetajus esmu aizmirsusi.

Papildināts 09.11.2019 00:40:

Drebes nav saburzitas, smarzo lieliski pec zavesanas, par to baidijos, jo daudzi saka, ka nelabi oz pec velasmasinas ar zavesanas funkciju.

Mana pēdējā veļas mašīna

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01LALYPL2/ref=ya_aw_oh_bia_dp?ie=UTF8&psc=1

106kWh gadā, patīk tvaika funkcija.

Conejito

Avalon
Man ir Turcijā likta 4.sērijas Bosch. Pagaidām neko nezinu par ilgmūžību, jo man viņa ir tikai gadu, bet kalpo ļoti labi, laba vešene. Man nepatīk un negribu kaut kādas pārmudrītas gudrās funkcijas, lietoju praktiski tikai kokvilnas, mix un ātro programmu, kombinējot temperatūru, centrifugas ātrumu un papildu skalošanu, ja vajag. Mazgā labi, klusa, ērta. Man der labi.

Žāvētāju gan AEG paņēmām, jo par tiem no Bosch neko labu nedzirdējām.

Conejito
Paskaties, vai tam aeg agregātam nav eco režīms (cotton eco) Es tikai to izmantoju, jo patērē uz pusi mazāk elektrību. Laika zińā tipa ilgāk jā, bet uz pusi lētāk. Un pa mēnesi salasās paliels ietaupījums, jo vešene iet praktiski katru dienu.

Kura vešmašīna no lētā gala būtu laba? Vajag nolikt jauniešiem dzīvoklī, nevajag it kā lielo, jo katrs jau savas drēbes mazgās atsevišķi, līdz ar to lieli krājumi nebūs. It kā vieta ir arī lielajai... Tagad prātoju, kas būtu optimālākais. Nekādas ekstra f-jas nevajag, vienkārši, lai izmazgā un nenoplīst. Un ekonomija arī būtu labi.

Conejito

eseni
Aegan ir žāvētājs. Viņam eco režīms ir ieslēgts by default visām programmām.

Papildināts 11.11.2019 10:16:

*aeg man

Ugnii

marex
LG jau nekāds dārgais gals nav. Lietošanā ir ok. Šajās dienās jaunajā veikalā Ozols elektronikai bija labas cenas.

kukainis

Paceļu.

Vai vispār ir kāds veikals palicis ar paŗdevējiem ,kas zina savu preci? Stundu skatījos pa internetveikaliem, tā arī neizvēlējos. Tā jau ar pārvākšanos galva kūp.

Par brendiem arī neko nesaprotu. Candy tā kā nedzirdēts, bet lēts? Varbūt kādai no jums ir veļasmašīna, kas atbilst maniem kritērijiem?

Grbu:

* Obligāti šauro veļasmašīnu, max dziļums 50cm. Lielajai vietas nav.
* Labāk jau no priekšas liekamo, bet izskatītu arī no augšas liekamo.
Ietilpība 4-6kg, šobrīd ir 5kg, varētu būt arī drusku mazāka vai lielāka.
* No funkcijām gribu iespēju mazgāt īsi (45'-1h) uz 30, 40, 60 un lai ir kārtīga garā baltās veļas programma, vismaz 2.5h (to izmantoju bieži, mazgāju autiņbiksītes). Šis mani neapmierina esošajā veļasmašīnā, īsākais cikls uz 60C ir 1h30'.
* Lai var atsevisķi regulēt centrifūgas apgriezienus, vēlamie režīmi: 400, 800, 1000 rpm, forši ja ir 1200rpm
* Lai rāda atlikušo laiku
* Lai ir atliktais starts
* Forši, ja pie atliktā starta durvis noboloķējas tikai sākot mazgāties nevis uzreiz (šis man besī esošajai veļasmašīnai, uzlieku mazgāšanās sākumu pēc 3h, tad pamanu nokritušu zeķi, a durvis jau ciet)
* Forši, ja ir bērnu drošības pogas

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18364931